درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
طراحي و نكات اجرايي در سازه های ماکارونی
(04-28-2013، 09:13 PM)محمود کاظمی نوشته است:  امضای ما هم بی ربط با موضوع نیستا Wink

دقیقأ،خیلی مرتبطه با موضوع بحث
پاسخ
درود
سایت چقد خلوت و سوت و کور شده؟Undecided
بعداز مسابقه خواجه نصیر کسی از مسابقه منطقه ای یا کشوری خبری نداره؟
پاسخ
کی تنش برشی مجاز ماکارونی تکو میدونه ؟
پاسخ
آیا میشه گفت وزن سازه بستگی به میزان ضریب اطمینان سازه داره یا بلعکس میزان ضریب اطمینان بستگی به وزن سازه داره ؟/
پاسخ
 سپاس شده توسط هادی نظری ، یونس شیخی چراغ
سلام مرتضی پسرفعلابشین درستوبخون/درضمن مفهوم سوالتونفهمیدم.قهرمااااااااااااااااااااااااااان زنجان
معلم برای سفیدبودن برگ نقاشیم تنبیهم کرد وهمه به من خندیدن ...اما من خدایی راکشیده بودم که همه میگفتن دیدنی نیست...HeartSadunes67@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط هادی نظری ، مرتضی زنگنه
سلام یونس جان منظورم اینکه اگر ما بخوایم ضریب اطمینان سازه رو ببریم بالا به خودی خود باید از مصالح بیشتری استفاده کرد که این منجرب بالا رفتن وزن سازه میشه ( اگر از یک نوع مصااح استفاده کنیم) پس میشه گفت: وزن سازه بستگی به ضریب اطمینان سازه داره . آره یا که نه ؟
پاسخ
 سپاس شده توسط هادی نظری ، یونس شیخی چراغ
سلام مهندس زنگنه
بستگی داره چطوری بخوایم از مصالح بیشتری استفاده کنیم؟
الآن دقیقأ منظور شما استفاده چسب بیشتر هست؟ماکارونی بیشتر هست یا...؟
یه جورایی گنگه سوالتون
ممنون میشم واضح کنید قضیه رو
پاسخ
 سپاس شده توسط یونس شیخی چراغ ، مرتضی زنگنه
سلام مرتضی جان /ببین ضریب اطمینان واسه سازه روخود طراح تشخیص میده خب ببین وقتی شما یه وزنی روانتظارداری سازت بگیره کل سازت رو واسه اون وزن طراحی میکنی پس ضریب اطمینان باوزن سازت رابطه داره والبته الکی نبایدبه وزن سازه اضافه کنی به خاطرضریب اطمینان چون کارایی سازه کامل میادپایین.من درحدی که فهمیدم ج دادم.
معلم برای سفیدبودن برگ نقاشیم تنبیهم کرد وهمه به من خندیدن ...اما من خدایی راکشیده بودم که همه میگفتن دیدنی نیست...HeartSadunes67@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط مرتضی زنگنه
سلام مهندس نظری
سوالم که گنگ نیست

سلام یونس جون
پس میشه بگیم که اگر ما 1 طرح خوب و قدرتمند داشته باشم با بالا بردن ظریب اطمینان میتونیم کارایی بهتری رو نسبت به پایین بودن ظریب اطمینان همان طرح بدست بیاریم ؟ اگر این نظریه درست باشه پس چرا با واقعیت فرق میکنه و راندمانها بر عکس بدست میاد؟
پاسخ
 سپاس شده توسط یونس شیخی چراغ
مهندس به نظر من سازه راندمانی یعنی ریسک کردن
اینکه بگیم مصالح رو بیشتر به کار ببریم تا ضریب اطمینان بالا بره تو سازه های سنگین بیشتر کار برد داره
من خودم تو مسابقه زنجان به این نتیجه رسیدم
سازه ای که قبل از مسابقه تست کرده بودم راندمان خوبی بهم داده بود
ولی برای مسابقه کششی های سازه رو دوبل کردم که به قول شما ضریب اطمینان بالا بره
متأسفانه راندمانم 170 شد
امیدوارم تونسته باشم منظورمو برسونم
پاسخ
 سپاس شده توسط مجید نیک نیاز ، مرتضی زنگنه ، یونس شیخی چراغ ، محمد خدایی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان