درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!


امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کتاب زیست پایه خیلی سبز در عشق کتاب با کد تخفیف
#1
کتاب زیست پایه خیلی سبز در عشق کتاب برای مقطع دهم و یازدهم به چاپ رسیده است. مولفین این کتاب دکتر پوریا خیراندیش و دکتر فرزام فره مند نیا می باشند.با خواندن کتاب زیست شناسی خیلی سبز میتوانید بدون حاشیه و بدون ایده های تکراری در کمترین زمان ممکن، به تمام مباحث زیست شناسی به صورت کاملا مفهومی و ترکیبی مسلط شوید.
ویژگی‌های کتاب زیست شناسی پایه خیلی سبزکتاب زیست شناسی پایه خیلی سبز دهم و یازدهم، پرفروش ترین کتاب انتشارات خیلی سبز بوده است که حاوی آزمون های بسیار به همراه پاسخنامه آنها می باشد. در این کتاب تعداد زیادی تست خوب و جدید اضافه شده است و سوالات مورددار هم جایگزین شده اند.خرید کتاب خیلی سبزبخش های اصلی کتاب زیست شناسی پایه خیلی سبزکتاب زیست شناسی پایه خیلی سبز در دو مقطع دهم در ۷ فصل و یازدهم در ۸ فصل ارائه شده است. این کتاب شامل دو بخش آزمون و پاسخنامه می باشد.
بخش اول آزمون ها کتاب زیست شناسی خیلی سبز:شامل سوالات متعدد از هر فصل کتاب می باشد که با پاسخ دادن به آنها زیست کنکور را به راحتی برای شما تضمین میکند.بخش دوم پاسخنامه زیست پایه خیلی سبز:بخش پاسخنامه به همراه جداول متعدد و تصاویر بسیار، علاوه بر مشخص کردن پاسخ درست تست ها به بررسی جامع سایر گزینه ها پرداخته است، به طوریکه دانش آموز پس از مطالعه هر تست و پاسخ دادن به آن کاملا بر مبحث مورد نظر مسلط بوده و هیچ گونه مشکلی در پاسخ به آن در کنکور نخواهد داشت.
سایرکتاب های کنکور انتشارات خیلی سبز عشق کتاب با ارسال رایگان کتاب
زیست دوازدهم خیلی سبز
شیمی پایه خیلی سبز
شیمی دوازدهم خیلی سبز
عربی جامع خیلی سبز
عربی دوازدهم خیلی سبز
دین و زندگی جامع خیلی سبز
فیزیک جامع تجربی خیلی سبز
زبان جامع خیلی سبز
ادبیات فارسی جامع خیلی سبز
پت و متن
ریاضی تجربی خیلی سبز
لغت و املا الگو
پاسخ
#2
کتاب جمع بندی زیست مهروماه کنکور (۱۰دهم و ۱۱یازدهم و ۱۲دوازدهم) توسط انتشارات مهر و ماه و تألیف علی پناهی شایق در ۵۲۰ صفحه منتشر شده است.این کتاب کنکورشامل بخش های زیر می باشد:پایه دهم : ۷ درسپایه یازدهم: ۹ درسپایه دوازدهم: ۸ درس۵ آزمون جامعپاسخ نامه تشریحیبرخی از ویژگی های کتاب های جمع بندی مهروماه:در ابتدای این کتاب کمک درسی یک مرور کامل بر درسنامه ها داشته و مباحث کلیدی درس را تحت پوشش خود قرار داده تا یادآوری باشد بر آموخته های کلاس درس.تمام نکات کنکوری لازمی که در پاسخ دادن به تست ها لازم باشد در این کتاب آورده شده است.به میزان لازم تست هایی آورده شده تا با پاسخ دادن به تست ها مروری باشد به آموزش هایی که در ابتدای کتاب با آن ها رو برو شده اید. این تست ها دارای پاسخ های تشریحی بوده که با خوندن اون نکاتی که در آموزش های کتاب درسی به آن ها اشاره نشده در دسترس شما خواهد بود.در این کتاب به فراوانی تست ها در کنکور سراسری نیز اشاره شده است.
جمع بندی زبان مهروماه
جمع بندی عربی مهروماه
جمع بندی شیمی مهروماه
شیمی جامع مهروماه
کنکوریوم تجربی مهروماه
ریاضی تجربی جامع مهروماه

کنکوریوم ریاضی مهروماه
لقمه طلایی گرامر زبان مهروماه
لقمه طلایی زبان کنکور مهروماه
لقمه طلایی تکنیک محاسبات سریع ریاضی
کنکوریوم عمومی مهروماه
پاسخ
 سپاس شده توسط FrankJScott
#3
زبان انگلیسی جامع مبتکران کنکور نظام جدید (سه کتاب در یک کتاب +مرور کامل پایه) توسط انتشارات مبتکران و تألیف دکتر شهاب اناری و مهندس روزبه شهلابی در ۴۶۴ صفحه تهیه شده است.در کتاب زبان جامع شهاب اناری تمامی آنچه یک دانش آموز برای کنکور نیاز دارد به صورت یک جا ارائه شده است.

بخش های اصلی کتاب زبان جامع شهاب اناری
کتاب کنکورزبان انگلیسی جامع مبتکران دوازدهم: که شامل ۳ درس می باشد و به ترتیب در آن آموزش گرامر، پرسش های گرامر با پاسخ تشریحی، آموزش واژگان، پرسش های واژگان با پاسخ تشریحی، آموزش تکنیک های درک مطلب، پرسش های درک مطلب و کلوز تست با پاسخ تشریحی و آزمون نمونه ارائه شده است.

کتاب کمک درسی زبان دهم و یازدهم شامل: درسنامه بسیار کاربردی از گرامر درس های دهم و یازدهم و دوازدهم ، پرسش های چهارگزینه ای منتخب گرامر و واژگان و پرسش های درک مطلب و کلوز تست متناسب با موضوعات دروس زبان سال های دهم و یازدهم و دوازدهم می باشد.

قسمت درک مطلب زبان انگلیسی مبتکران شامل: تکنیک های برخورد با متون به صورت تفکیکی در فصول مختلف کتاب زبان جامع شهاب اناری ، متن های تمرینی فراوان و آزمون های نمونه متنوع جهت تمرین داوطبان می باشد.

قسمت ضمیمه شامل: نکات مهم زبان سال های هفتم تا دوازدهم، کلیه افعال چند کلمه ای، اصطلاحات و هم آبی های های کتاب های " Prospect " و "Vision " در قالب ۵ ضمیمه می باشد.

واژه نامه زبان انگلیسی جامع مبتکران نیز شامل: واژه نامه جیبی هوشمند کنکور به صورت هدیه همراه کتاب اصلی تقدیمتان می شود. توضیح هر بخش شامل موارد زیر می باشد:

زبان سال دوازدهم آموزش گرامر: نکات اولیه و اصلی دروس به همراه تمرینات موضوعی و کادرهایی تحت عنوان نکات تکمیلی برای دانش آموزان قوی و مشتاق در این قسمت ارائه شده است. همچنین در انتهای هر درس جدولی برای مرور مطالب در اختیار داوطلبین قرار گرفته است.

تست های چهارگزینه ای گرامر: تست های سطح بندی شده برای تثبیت هرچه بیشتر گرامر به منظور بر طرف شدن نیاز دانش آموز در آزمون های تستی ارائه شده است.

سایر مطالب مرتبط انتشارات مبتکران عشق کتاب همراه با ارسال رایگان کتاب
درک متن زبان انگلیسی مبتکران
شیمی دهم مبتکران
شیمی یازدهم مبتکران
شیمی دوازدهم مبتکران
شیمی یازدهم مبتکران
فارسی طالب تبار

سری کتابهای مرتبط عشق کتاب
شهاب اناری
بهمن بازرگان
طالب تبار
فیل شیمی
مرشد مبتکران
رشادت مبتکران
پاسخ
#4
کتاب جمع بندی عربی مهروماه عربی کنکور (۱۰دهم و ۱۱یازدهم و ۱۲دوازدهم) توسط انتشارات مهر و ماه و تالیف مهران ترکمان در ۲۷۱ صفحه منتشر شده است.برخی از ویژگی های کتاب های جمع بندی:در ابتدا کتاب یک مرور کامل بر درسنامه ها داشته و مباحث کلیدی درس را تحت پوشش خود قرار داده تا یادآوری باشد بر آموخته های کلاس درس.تمام نکات کنکوری لازمی که در پاسخ دادن به تست ها لازم باشد در این کتاب کنکور آورده شده است.به میزان لازم تست هایی آورده شده تا با پاسخ دادن به تست ها مروری باشد به آموزش هایی که در ابتدای کتاب با آن ها رو برو شده اید. این تست ها دارای پاسخ های تشریحی بوده که با خوندن اون نکاتی که در آموزش های کتاب درسی به آن ها اشاره نشده در دسترس شما خواهد بود.در کتاب جمع بندی عربی مهروماه به فراوانی تست ها در کنکور سراسری نیز اشاره شده است.
سایر کتاب های پر فروش مهروماه با ارسال رایگان کتاب
جمع بندی زبان مهروماه جمع بندی زیست مهروماه جمع بندی شیمی مهروماه شیمی جامع مهروماه کنکوریوم تجربی مهروماه ریاضی تجربی جامع مهروماه
کنکوریوم ریاضی مهروماه لقمه طلایی گرامر زبان مهروماه لقمه طلایی زبان کنکور مهروماه لقمه طلایی تکنیک محاسبات سریع ریاضی
سری کتابهای مرتبط انتشارات مهروماه
لقمه طلایی جمع بندی مهروماه کنکوریوم آزمون پلاس مهروماه سمپادیوم مهروماه
پاسخ
#5
کتاب موج آزمون ادبیات الگو کنکور تألیف علیرضا عبدالمحمدی در ۴۳۶ صفحه منتشر شده است.
کتاب موج آزمون ادبیات الگو شامل ۲ فصل می شود:
فصل اول موج آزمون ادبیات الگو : جمع بندی· لغت و املاء · تاریخ ادبیات· آرایه های ادبی· دستور زبان فارسی· قرابت معنایی
فصل دوم موج آزمون ادبیات الگو : آزمون های مبحثی و جامع که شامل ۵۶ آزمون می باشد.· این کتاب کنکور ویژگی های زیر را دارا می باشد:·
جمع‌بندی همه موضوعات کنکور · لغت، · املا،· تاریخ ادبیات،· آرایه‌های ادبی،· زبان فارسی،· قرابت معنایی.· ارائۀ تکنیک‌ها و روش‌های ابداعی مؤلف برای مواجهه با تست‌های زبان فارسی و آرایه‌های ادبی· پوشش سؤالات کنکورهای سراسری مرتبط با موضوعات کتاب‌های نظام جدید· ۵۰ آزمون مبحثی، کتاب به کتاب، پایه و جامع با پاسخ‌های کاملاً تشریحی · همراه با توضیحات مهم و کلیدی در قالب کدهای هوشمند تصویری
توضیح کتاب قدیم موج آزمون ادبیات الگو
دانش آموزانی که می خواهند خود را برای آزمون های آزمایشی مختلف آماده کنند و یا در دوران جمع بندی هستند و می خواهند در مدت زمان کم آن چه که در ذهن دارند را منظم و کاربردی کنند. خوب می تونند از این کتاب کمک درسی بهره برداری کنند.


سایر کتابهای مرتبط انتشارات الگو عشق کتاب با ارسال رایگان کتاب
موج آزمون ادبیات الگو لغت واملا الگو موج آزمون فیزیک الگو قرابت معنایی الگو آرایه ادبی الگو
دستور زبان الگو موج آزمون شیم پایه الگو موج آزمون شیمی دوازدهم الگو
سری کتابهای مرتبط انتشارات الگو
مبحثی الگو سه بعدی الگو موج آزمون الگو
پاسخ
#6
کتاب دین و زندگی جامع خیلی سبز (جلد اول و دوم) در مقاطع دهم ، یازدهم و دوازدهم توسط انتشارات خیلی سبز به چاپ رسیده است. در این کتاب کنکور ، مطالب مربوط به دین و زندگی در مقاطع دهم ، یازدهم و دوازدهم مورد بررسی قرار گرفته است. ساختار کتاب دین و زندگی جامع خیلی سبز به این شکل است که در جلد اول درسنامه و سوالات هر فصل بصورت کامل قرار داده شده است و در جلد دوم، پاسخنامه آمده است. مولفین کتاب سرکار خانم زهرا سمیعی عارف و حامد دورانی هستند. از این مولفین تا امروز بیش از پنج جلد کتاب در انتشارات خیلی سبز به چاپ رسیده است.
ویژگی‌های کتاب دین و زندگی جامع خیلی سبز
همانطور که می دانید جهت موفقیت در کنکوری که شما در آن شرکت میکنید، داشتن استعداد به تنهایی کافی نیست و داشتن کتاب های بروز و با کیفیت، نقش زیادی خواهد داشت.
در این کتاب کمک درسی دوازدهم ترجمه فارسی همه آیات، شماره سوره و مفهوم اصلی آیات به طور کامل آورده شده است.
بخش های اصلی کتاب دین و زندگی جامع خیلی سبز در جلد اول
کتاب دین و زندگی جامع خیلی سبز شامل سه بخش سوالات ، درسنامه و پاسخنامه می باشد.
درسنامه
در این بخش تلاش زیادی شده است که دانش آموز بتواند با مطالعه آن به سوالات به درستی جواب دهد. به همین دلیل موارد لازم برای یادگیری بصورت کامل در هر درس ذکر شده است.
بخش درسنامه حاوی مطالب زیر است:
مقدمه
هدف کلی
مفاهیم اصلی درس

سایر کتاب های کنکور انتشارات خیلی سبز عشق کتاب بانک کتاب با ارسال رایگان کتاب
زیست دوازدهم خیلی سبز کتاب زیست پایه خیلی سبز د کتاب شیمی پایه حیلی سبز عربی جامع خیلی سبز عربی دوازدهم خیلی سبز دین و زندگی جامع خیلی سبز فیزیک جامع تجربی خیلی سبز زبان جامع خیلی سبز ادبیات فارسی جامع خیلی سبز پت و متن ریاضی تجربی خیلی سبز
سری کتابهای مرتبط
شب امتحان خیلی سبز جمع بندی خیلی سبز فصل آزمون چند کنکور نردبامخیلی سبز هفت خان خیلی سبز ماجراهای من و درسام
پاسخ
#7
کتاب جمع بندی زیست مهروماه کنکور عشق کتابکتاب کنکوریوم عمومی مهروماه، توسط انتشارات مهروماه به چاپ رسیده است. کتاب کنکوریوم عمومی مهروماه [/url]که توسط گروه مولفین انتشارات مهروماه نوشته شده است، شامل ۳۷ دوره کنکور عمومی از سال ۹۳ تا ۹۸ است که کاملا منطبق با نظام جدید می باشد. این [url=https://ketab.love/]کتاب کنکور هم برای داوطلبان نظام جدید و هم داوطلبان نظام قدیم قابل استفاده است. کتاب کنکوریوم در دو جلد به چاپ رسیده است. جلد اول به طور کامل شامل سوالات و جلد دوم هم شامل پاسخنامه تشریحی کتاب می شود.
ساختار و ویژگی های کتاب کنکوریوم مهروماه
این کتاب کمک درسی جزو کامل ترین مجموعه آزمون های دروس عمومی کنکور ویژه دوران جمع بندی به شمار می آید. ساختار کتاب در جلد اول به شکل زیر می باشد.
۱- سوالات آزمون سراسری ریاضی، تجربی، انسانی، هنر، زبان و خارج کشور از سال ۹۳ تا سال ۹۸
۲- پاسخ نامه کلیدی کلیه سوالات که در پایان کتاب قرار گرفته است.
سایر محصولات مرتبط عشق کتاب با ارسال رایگان کتاب
جمع بندی عربی مهروماه
جمع بندی زیست مهروماه
کتاب جمع بندی زبان مهروماه
شیمی جامع مهروماه
کنکوریوم تجربی مهروماه
ریاضی تجربی جامع مهروماه
کنکوریوم ریاضی مهروماه
لقمه طلایی گرامر زبان مهروماه
لقمه طلایی زبان کنکور مهروماه
لقمه طلایی تکنیک محاسبات س
ریع ریاضی شیمی جامع مهر و ماه پایه
سری کتابهای مرتبط انتشارات مهروماه
لقمه طلایی
جمع بندی مهروماه
کنکوریوم
آزمون پلاس مهروماه
سمپادیوم مهروماه
پاسخ
#8
کتاب کمک درسی پرسش های چهارگزینه ای شیمی پایه خیلی سبز در مقطع دهم و یازدهم توسط انتشارات خیلی سبز به چاپ رسیده است. مولفین کتاب شیمی پایه خیلی سبز ، دکتر نیما سپهری، مهدی براتی و یاسر عبدالهی می باشند. از ویژگی های اصلی این کتاب کمک درسی می توان از قسمت آموزشی آن نام برد که به زبانی ساده ، هر درس را به صورت کامل توضیح میدهد.

ویژگی‌های کتاب پرسش های چهار گزینه ای شیمی پایه خیلی سبز
همانطور که می دانید جهت موفقیت در کنکوری که شما در آن شرکت میکنید، داشتن استعداد به تنهایی کافی نیست و داشتن کتاب های بروز و با کیفیت، نقش زیادی خواهد داشت. هر درسی به جز موضوع علمی خودش، پیام های کاربردی

بخش های اصلی کتاب کنکور شیمی پایه

قسمت آموزشی: بر خلاف کتاب های تست هر پایه، قسمت آموزشی مربوط به هر بخش یک فصل، بصورت کامل در ابتدا توضیح داده شده است. در بخش قسمت های آموزشی با پرهیز از کلمات اضافی، موارد مربوط به یادگیری بصورت ساده و کامل توضیح داده میشود. این بخش شامل نکات، نتیجه گیری، بچه ها مراقب باشین و... می باشد.
سایر کتاب های کنکور انتشارات خیلی سبز عشق کتاب بانک کتاب با ارسال رایگان کتاب
زیست دوازدهم خیلی سبز کتاب زیست پایه خیلی سبز د کتاب شیمی پایه حیلی سبز عربی جامع خیلی سبز عربی دوازدهم خیلی سبز دین و زندگی جامع خیلی سبز فیزیک جامع تجربی خیلی سبز زبان جامع خیلی سبز ادبیات فارسی جامع خیلی سبز پت و متن ریاضی تجربی خیلی سبز
سری کتابهای مرتبط
شب امتحان خیلی سبز جمع بندی خیلی سبز فصل آزمون چند کنکور نردبام هفت خان خیلی سبز ماجراهای من و درسام
پاسخ
#9
To the person asking about jobs hiring near me full time good pay per hour, what is labour hire licensing, unfair labor practices of employers philippines, how does labour hire work, what is considered casual labor, construction labor jobs hiring near me, labour hire sydney telum, how to open a labour hire company, full time general labor jobs near me, what is the law on casual labour, how do i start a labour hire business, public service employment act (psea) and regulations, I highly suggest this Helpful Canberra labour hire Details for australian public service jobs act, what are the ontario labour laws, union laborer jobs hiring near me, how to get a nursing job in labor and delivery, which state has the best labor laws, construction labour hire western sydney, labor jobs near me hiring full time, labour hire sydney cbd, how to get job at home depot, hiring workers from home depot, labor hiring standards, labour hire sydney jobs, is good as well. See More [url=http://alternativa.cat/forum/viewtopic.php?p=957231#957231]Best ISO Guidelines Advice 65ed586
پاسخ
#10
Untuk orang bertanya tentang poker idn terbaru bonus new member, idn poker online 77, aplikasi judi poker terbaik, Saya sangat merekomendasikan ini peringkat tertinggi poker idn domain or poker online terpercaya idn play, situs idn poker deposit pulsa indosat, judi online hukum, judi slot online pakai ovo, situs idn poker online 2020, dan jangan lupa ini membantu online poker toko bersama semua ini poker online real money india, poker idn terpercaya 2020, poker idn terpercaya deposit pulsa, judi poker idn deposit pakai pulsa 5000, download idn poker versi pc, dan jangan lupa ini baru agen poker situs which is also great. Also have a look at this peringkat tertinggi idn poker situs dan jangan lupa ini idn play poker domino qq, poker faced crossword clue, download aplikasi idn poker ios, judi poker online24jam terpercaya 2021, poker idn play terpercaya, di atas ini berguna poker online situs dan jangan lupa ini poker online indonesia terbaik, idn poker download android, judi online24jam deposit pulsa indosat 2021, agen judi poker pkv, judi poker pkv deposit pakai pulsa, dan juga ini peringkat tertinggi judi poker situs yang juga layak untuk dilihat. Saya juga menyarankan ini luar biasa judi poker forum dan juga ini wsop online poker uk, can you play poker online with friends, agen poker idn terpercaya, online poker, idn play poker 99, bersama semua ini hebat poker online idn domain di atas ini pokerstars casino uk, situs idn poker online terpercaya, situs judi online24jam deposit pulsa, agen judi poker pkv terpercaya, daftar poker online terbaru idn, belum lagi ini hebat judi poker online situs yang juga hebat. Akhirnya, lihat ini baru judi online url and situs idn poker deposit pulsa, judi poker online, agen poker terpercaya 2020, untuk memastikan ekstra. Lihat lainnya Membantu Daftar Pkv Games Toko 3_579d1
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان