درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!


امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتشارات مشاوران و مبتکران با تخفیف
#1
انتشارات مشاوران آموزش در سال 1379 فعاليت خود را در زمينه توليد کتابهاي کمک آموزشيبراي رشته ادبيات و علوم انساني آغاز کرد. با توجه با ناديده گرفته شدن رشته انساني در آن سال ها و عدم رغبت ناشران به چاپ کتاب هاي اين رشته، نشر مشاوران با هدف پوشش اين خلاء در نظام آموزشي و نشان دادن اهميت رشته انساني توانست قدم هاي بزرگي در اين راستا بردارد.

مبتکران را میتوان از ناشران برجستهی کمکآموزشی در ایران دانست. کتاب های انتشارات مبتکران از مقاطع پیشدبستان تا کتاب کمک درسی دوازدهم و کتاب کنکور را دربرمیگیرد. این نشر کار خود را در عرصهی تألیف و چاپ کتابهای کمکدرسی از سال 1365 با مدیریت جناب آقای یحیی دهقانی آغاز کرده و میتوان آنرا در این عرصهی حساس، پیشرو و پیشگام دانست. در این مدت سه دهه و اندی که از عمر مبتکران میگذرد توانسته بیش از 3000 جلد کتاب در زمینههای مختلف منتشر نماید. کتاب های مبتکران را میتوان در رستههای کمکدرسی، دایرةالمعارف، دانشگاهی، ورزشی و کودک و نوجوان تقسیمبندی کرد.
انتشارات کاگو در سال 1375 توسط دکتر محمد رضا سالکي تأسيس گرديد. کاگو به منظور تأليف و چاپ کتابهاي کمک درسی، توليد محصولات و ارائه خدمات فرهنگي- آموزشي در عرصه انتشارات کشور در طي اين سالها با استفاده از اساتيد و متخصصان مجرب و همچنين با استفاده از فناوريهاي روز و نيز با کسب تجارب مختلف در جهت اشاعه علم و دانش کشور قدم هاي ارزنده اي برداشته است.[b]ساير انتشارات عشق کتاب بانک کتاب بهمراه ارسال رايگان کتاب[/b]

[b][b]انتشارات سفير خرد
انتشارات الگو

انتشارات تخته سياه
انتشارات دريافت
انتشارات مهر و ماه
انتشارات گاج
انتشارات خیلی سبز
نشر دریافت
انتشارات پویش
[/b]
[/b]
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان