درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گفتگو با دبیر اجرائی پنجمین دوره مسابقات کشوری سازه های ماکارونی دانشگاه سراسری زنجان
با سلام خدمت مهندس نوری نژاد ...
به حال ما که فرقی نمی کنه.. مبارکه اونایی که می برن باشه... خیلی عالیه، مسابقات سطح بالا جایزه هاشم باید سطح بالا باشه Wink
بزرگترین اشتباه تکرار اشتباهات کسانیست که بدون چشمداشت تجربه خودشان را در اختیارتان گذاشتند...
پاسخ
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، محمد طیبی ، جواد نوری نژاد ، علی رنود ، محمد خدایی
با سلام خدمت جناب آقای مهندس نوری نژاد
خیلی عالیه امیدوارم که هرکسی که بهترین هست این جایزه قسمت این شخص بشه
آقای کاظمی نا امید نباش به امید خدا شما هم می تونید یکی از برندگان باشی
“اسیر” گذر زمان نباش …
“اثر” گذار باش …Shy
پاسخ
 سپاس شده توسط جواد نوری نژاد ، محمود کاظمی
با عرض سلام و خسته نباشید
می خواستم سوالی بپرسم با توجه به اینکه قطار در روزهای زوج و ساعت 23 از مشهد به زنجان دارد می خواستم بدونم که اگر تیمی روز 13شب برسد تحویل سازه انجام میشه؟چون نمیشه سازه رو با اتوبوس آورد و مصافت زیادی هم هست.
پاسخ
 سپاس شده توسط علی رنود ، محمود کاظمی
با عرض سلام خدمت آقای شارعی عزیز.
به امید خدا روز 13 اسفندماه تا شب در خدمتتون هستیم.
البته بعد از اتمام ثبت نام برنامه ی پذیرش و ساعتهای اون رو به اطلاع شرکت کنندگان خواهیم رسوند.
باتشکر
ایمیل: noorinejad_j@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط محمد رضا شارعی ، سعید قاسم پور ، محمود کاظمی ، علی رنود
سلام
جناب نوری نژاد یه سوال داشتم .

اسم اسپانسر رو ما میخوایم به عنوان میهمان بیاریم تو تیم . اما گفتین که اسم میهمان باید تو معرفی نامه آورده بشه و از طرفی هم دانشگاه فقط اسم اعضای تیم رو قبول میکنه که داخل معرفی نامه باشه . حالا تکلیف چیه ؟

دانشگاه رو میدونم کاریش نمیشه کرد . مرغشون یه پا داره
پاسخ
 سپاس شده توسط علیرضا جاودانیان ، رسول عليزاده ، علی رنود
سلام
حمید جان حرفت درسته . منم همین مشکل رو دارم .
پاسخ
 سپاس شده توسط رسول عليزاده ، علی رنود
سلام
جناب نوری نژاد با میهمان چی کار کنیم هنوز ثبت نام نکردیم فردا نگید ظرفیت پر شد مشکل رو سریعتر برطرف کنید منتظر حل شدنش هستیم فیش واریز هم تو دستمونه و یک سوال دیگه جوایز روز مسابقه پرداخت میشه یا خدا نکرده مثل دوره قبلهExclamation
r.alizade@live.com

من مسئول گفتار خود هستم اما مسئول برداشت اشتباه نیستم
Big Grin
پاسخ
بعنوان یک کاربر سایت و شرکت کننده میگم:
دانشگاه سراسری زنجان اونقدر تعهد اخلاقی داره که در قبال قول هایی که میده بتونه وظیفش رو درست انجام بده، نه مثل بقیه دانشگاه ها و حامیان برگزاری، که فقط اسم مسابقه براشون مهمه و نه دانشجو و شرکت کننده.
پاسخ
 سپاس شده توسط جواد نوری نژاد ، حمید رضا نظری ، سعید قاسم پور ، محمود کاظمی ، سلمان توکل
با سلام خدمت آقای پور ملک عزیز و سایر دوستان.
همونطور که قبلا هم عرض شد نام افراد تیم باید به عنوان اعضای شرکت کننده در معرفی نامه آورده بشه و همچنین نام فرد اسپانسر که فرمودید به عنوان عضو مهمان و اسپانسر آورده شود.
اسپانسر برای تیم دانشگاه میباشد پس مسلما دانشگاه نباید مشکلی برای معرفی ایشان به عنوان مهمان و اسپانسر داشته باشند.

آقای علیزاده ی عزیز قبلا هم گفتم که جوایز در روز اختتامیه به صورت نقدی به تیم های برتر اهدا خواهد شد.

باتشکر
ایمیل: noorinejad_j@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط رسول عليزاده ، حسین ترکی ، حسن استادی ، محمود کاظمی ، سلمان توکل
سلام/خب دیگه وقت ثبت نامم تموم شده ووقتش شده اسامی تیم های شرکت کننده روبزنین .من که خیلی دوست دارم زودترروز مسابقه برسه ویازم دوستای عزیزموازنزدیک زیارت کنم(علی رنود/حمیدپورملک/حجت صفرپور/علی جاودانیان ونظری/رسول علیزاده/مهدی نوزری/سلمان توکل ابوذرعظیمی وحسن شیخ/بچه های الیگودرز/رضایی /برگزارکنندگان/وبه خصوص بچه های سایت وجناب قاسمپور وشفقی ونظری عزیزو...تمام دوستای که شایدالان اسمشون توذهنم نباشه بی صبرانه منتظراون روزم.علی جاودانیان دسته بیارباخودت توخوابگاه میخوام pesبترکونیم.
راستی یادم رفت بپرسم بچه ها زنجان آب قطع نیست؟؟؟؟؟؟؟
معلم برای سفیدبودن برگ نقاشیم تنبیهم کرد وهمه به من خندیدن ...اما من خدایی راکشیده بودم که همه میگفتن دیدنی نیست...HeartSadunes67@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط علی رنود ، حمید رضا نظری ، حجت الله صفرپور ، رسول عليزاده ، سلمان توکل

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان