درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زیاد شدن تعداد مسابقات گامی بسوی پیشرفت یا پس رفت؟
سلام
مهندسان عزیز فکر میکنید به این مسابقات کی ارزش میده؟؟؟؟ من و شما و کسایی که شرکت کننده هستن
میگید مسابقات زیاد شده اما این هم معایب و محاسنی داره که هر دوشو دوستان گفتن اما مثلا دانشگاه n مسابقه برگزار میکنه و شما میرید و اصلا خوشتون نمیاد سال بعد عمرا توی اون مسابقه شرکت کنید من یه نمونه میگم دل رنود هم خنک بشه مسابقات دانشگاه آزاد گرگان اگه بگن به نفرات برتر معافیت سربازی میدن بازم نمیرم دیگه نویدی از این بالاتر برای من یکی وجود نداره مطمئن هستم شما هم مثل من هستید
اما دانشگاه شهرکرد پارسال خوب بود اینبار هم اگه برگزار بشه میرم
در مورد خبرگزاری ها هم اگه من و شما به مسابقه ای بی ارزش بها ندیم مطمئنا خبرنگار هم عقل و شعور داره به 10 تیمی که از خود دانشگاه شرکت کردن نمیگه مسابقه ای بزرگ و رکورد کشوری و فلان ...
مشکل از خودمونه به قول یکی از دوستام مسابقه ای توی دونگوز آباد برگزار میشه و ما با کله شرکت میکنیم چه بسا که شاید یکی از تلخترین خاطراتمون رو رقم بزنیم لازم به توضیح هست که (دونگوز) در ترکی به معنی یه چیزی توی مایه های گرگدن هست
دوستان بحث ngo رو مطرح کردن که فکر خوبی هست اما آیا راهکاری برای حمایت از این ارگان از طرف علوم و تحقیقات هم دارید؟ مطمئنا گذشتن از هفت خان رستم آسونتر از این کاره
تازه این ngo خودش کلی مصیب داره بعد زدنش هم سر پست و مقام هم کلی دعوا میشه چه بسا زحمتشو یکی دیگه کشیده
اما متقاعد کردن مسئولان علوم و تحقیقات به وسیله اساتید برجسته و زبده و افراد با تجربه فکر خوبی هست اما بازم میگم با بار متمرکز کنونی بازم به جایی نمیرسیم باید گرایش های بیاریم که به واقعیت نزدیکتر باشن شاید اینطوری بشه یه کاری کرد بهترین گرایش هم بار متحرک هست باید یه تکونی به خودمون بدیم

دوستان پسرفت و پیشرفت دست خودمونه به هر مسابقه ای بها ندیم . اینطوری برگزار کننده ها از ترس نیومدن شرکت کننده و بی آبرو شدنشون هم که شده از خیر برگزاری میگذرن
r.alizade@live.com

من مسئول گفتار خود هستم اما مسئول برداشت اشتباه نیستم
Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط علیرضا جاودانیان ، حمید رضا نظری ، ابوذر عظیمی ، علی رنود

پیام‌های داخل این موضوع
RE: زیاد شدن تعداد مسابقات گامی بسوی پیشرفت یا پس رفت؟ - توسط رسول عليزاده - 03-27-2012، 07:12 PM
Loved reading through this site :) - توسط FrankJScott - 09-29-2020، 02:52 AM
Love checking out this page :) - توسط FrankJScott - 10-21-2020، 06:30 AM
Love a good read of this forum :) - توسط FrankJScott - 11-05-2020، 12:36 AM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان