اخطار‌های زیر رخ داد:
Warning [2] count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable - Line: 864 - File: showthread.php PHP 7.3.27 (Linux)
File Line Function
/showthread.php 864 errorHandler->error

درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرسش و پاسخ از ركورد داران سازه سنگين مسابقات مشهد
Thumbs Down 
با سلام
دوستان به پيشنهاد مهندس شفقي اين تاپيك رو زدم تا از دوستان مشهديمون يه سوالاتي بكنيم بلكه ما هم 570 كيلو زديم
در اينجا يك سري سوالات رو خودم مطرح ميكنم كه مشتاقانه منتظرم جوابشون رو از دوستانمون بشنوم
1-حداكثر و حداقل نيروي موجود در لينكهاي فشاريتون رو چقدر در تحليل و آزمايشاتتون روي نمونه ها بدست آورده بوديد؟
2-حداكثر و حداقل نيروي موجود در لينكهاي كششي رو چقدر در تحليل و آزمايشاتتون روي نمونه ها بدست آورده بوديد؟
3-حداكثر و حداقل نيرو بين دو قاب منجمله بادبندها و اعضاي فشاري رو چقدر در تحليل بدست آورده بوديد
4-در يك سوم سازتون در اعضاي كششي يك عضو 5 الماني داشتيد علت استفاده از 5 المان در اون نقطه چي بود؟

در مورد روش تحليلتون چيزي نميپرسم و از دوستان هم خواهش دارم در اين مورد چيزي نپرسن چون اين مورد ديگه خيلي محرمانه هست
من منتظرم دوستان جواب سوالات رو بدن تا به بحثم در اين مورد ادامه بديم
دوستان بازم اگر سوالي به ذهنتون ميرسه بيان كنيد
متاسفانه من خيلي كم آنلاين ميشم ولي از فردا در روز يكبار به خاطر مسئوليت اين تاپيك به انجمن سر ميزنم
يا علي
r.alizade@live.com

من مسئول گفتار خود هستم اما مسئول برداشت اشتباه نیستم
Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط مسعود شفقی ، حسن شیخ

پیام‌های داخل این موضوع
پرسش و پاسخ از ركورد داران سازه سنگين مسابقات مشهد - توسط رسول عليزاده - 12-17-2011، 01:05 AM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان