..::Iranian Truss Structures Simulation Association::..::انجمن شبیه سازی سازه های خرپایی ایران ::..
مهاجرت تحصیلی با موسسه دنیای زبان - نسخه‌ی قابل چاپ

+- ..::Iranian Truss Structures Simulation Association::..::انجمن شبیه سازی سازه های خرپایی ایران ::.. (http://itssa.ir/forum)
+-- انجمن: سایر بخش ها (http://itssa.ir/forum/forumdisplay.php?fid=55)
+--- انجمن: بحث آزاد (http://itssa.ir/forum/forumdisplay.php?fid=56)
+--- موضوع: مهاجرت تحصیلی با موسسه دنیای زبان (/showthread.php?tid=8915)مهاجرت تحصیلی با موسسه دنیای زبان - zaban - 03-10-2019

برخی از دانشجویان بعد از گذراندن مقطعی از تحصیل خود در ایران می خواهند به کشورهای اروپایی و استرالیایی برای تحصیل مهاجرت کنند . موسسه تدریس خصوصی زبان دنیای زبان  راه را برای این گونه عزیزان هموارتر و راحت تر می کند .

یکی از مشکلاتی که این گونه دانشجویان دارند فراگیری زبان است چون که برخی از کشورهای اروپایی این را یک نیاز ضروری می دانند یعنی حتما دانشجو باید تا یک سطح مطلوبی زبان را بلد باشد . حتی اگر کشور مهاجر پذیر این نیاز را ضروری نداند خود دانشجو باید زبان را بیاموزد زیرا برای زندگی در آن کشور باید زبان آن کشور را بلد باشد چون در غیر این صورت زندگی برای او سخت خواهد بود و با مشکلات زیادی روبرو خواهد شد .

موسسه دنیای زبان با برگزاری کلاس های خصوصی فشرده و فوق فشرده این دغدغه دانشجویان را برطرف می کند و در کوتاهترین زمان ممکن زبان زنده هر کشور را به زبان آموزان آموزش می دهد .

در این مرکز چهار مهارت اصلی زبان مکالمه، فن بیان، گوش کردن و ارتباطات مورد توجه می باشد. همچنین می توانید شهریه را به صورت کاملا اقساطی تا پایان دوره پرداخت نمایید .