درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!


امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
به چاپ رساندن مقالات در کنفرانس
#1
یکی از فعالیت ها و کار های مهمی که در جامعه دانشگاهی باید انجام شود این می باشد که چاپ مقاله isi  در کنفرانس و یا مجله بپردازید. در این نوشته طریقه نوشتن یک متن کنفرانسی را برای شما توضیح خواهیم داد.
چاپ کردن یک نوشته در کنفرانس شامل چه مراحلی است
شما برای انجام این کار چه به صورت داخلی باشد و چه به صورت خارجی باید تمامی مراحل زیر را طی کنید:
1.    یافتن موضوع مناسب و اقدام به انجام تحقیقات لازم:
در ابتدا لازم است که شما یک ایده ناب و یک موضوع جدید را برای مقاله isi برگزینید و سپس اقدام به انجام تحقیقات میدانی و کتابخانه ای لازم جهت به دست آوردن اطلاعات در آن زمینه کنید.
2.    نگارش و نوشتن مقاله:
این کار را بعد از انجام تحقیقات و مطالعات لازم در زمینه موضوع خود باید آغاز کنید. تمامی بخش های لازم یعنی چکیده، مقدمه، مشاهدات، نتیجه گیری، منابع و مانند این ها باید به دقت و با رعایت اصول خاص خود نوشته شوند. توجه داشته باشید که نوشتار شما باید به فرمت سایت کنفرانس مد نظر شما باشد و سپس اقدام به ارسال آن کنید.
3.    داوری و ثبت نام کردن در کنفرانس:
شما باید یک مدت زمانی را منتظر نظر های داوران و ارزیابی آن ها باشید. اگر نوشتار شما پذیرفته شد حال نوبت آن شده است که اقدام به پر کردن فرم های خاصی کنید و اسنادی را به امضا برسانید. تمامی این کار ها در هر یک از کنفرانس ها با یک دیگر متفاوت است که شما باید برای تکمیل ثبت نام خود و پرداخت هزینه این اقدامات را انجام دهید.
4.    رفتن به محل برگزاری:
محتوای شما ممکن است به صورت کنفرانسی و یا به صورت پوستری پذیرفته شده باشد، شما برای ارائه محتوا خود باید به مکان برگزاری کنفرانس بروید.
5.    انتشار مقاله:
محتوا شما باید به صورت آنلاین و یا کتبی به انتشار برسد. این مورد را حتما بررسی کنید و از منتشر آن اطمینان کافی را کسب نمایید.
مزیت نوشتن مقاله کنفرانسی چیست
نوشتن این مقالات رزومه شما را در مصاحبه های شغلی و تحصیلی قوی می کند اما اعتبار آن ها از چاپ مقاله توسط شما کم تر است. از دیگر مزایای آن می توان گفت که برای شرکت در کنفرانس های داخلی و خارجی، دانشگاه به دانشجویان دکتری کمک هزینه می دهد و این شرایط یک فرصت خوبیست برای این افراد که با کمک دانشگاه در بزرگ ترین کنفرانس هایی که علمی هستند و در داخل یا خارج کشور برگزار می شوند، شرکت کرده و از مزایای آن بهره مند شوند.
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان