درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!


امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تزریق فیلر برای خط خنده
#1
تزریق فیلر برای خط خنده
خطوط خنده (لبخند)، چین های وابسته به لب (بینی) هستند که از هر دو طرف بینی تان تا گوشه های دهان شما جریان دارد. آنها بر اثر سالخوردگی و پیری بوجود می آیند، وقتی لایه های چربی صورت از بین می روند و باعث می شود که پوست حالت افتاده پیدا کند و چین های برجسته ای را ایجاد کند.
 
اینها به راحتی با تزریقات فیلر اسید هیالورونیک روی خطوط، تغییر می کنند در حالی که انعطاف در آن قسمت را زیاد و باعث کاهش چنین خطوطی می شود.  تزریق فیلر اسید هیالورونیک، یکپروتئوگلیکان(نوعی پروتئین که به شدت گلیکوسیلیت هست) مشابه آنچیزی است که در پوست، چشم ها و مفاصل ما یافت می شود.این پروتئین، به شدت قابل برگشت است، و با فعل و انفعالات طبیعی بدن در طول ماهها ساخته می شود وبرای پوشش و آرایش چهره بسیار مناسب است.
این روش، بیش از ۳۰ دقیقه زمان می برد، ۲-۳ تزریق در هر طرف از کناره های بینی انجام می شود با یک انحنا به سمت پایین تا خط لب(بینی). برخی ماساژها در این ناحیه، بعد از این روش، عوارض جانبی را به حداقل می رساند .  و با ماساژ دادن هیچ گونه اشکال در روند درمان به وجود نمی آید.
برای نتیجه بهتر، برخی ممکن است نیاز به درمان تزریق فیلر گونه داشته باشند، تا لایه های چربی صورت که از دست داده اند را بدست آورند. (برای اطلاعات بیشتر اینجا وارد شوید.)  همانگونه که چین و چروک های مربوط به لب و بینی بخشی از حالت های طبیعی چهره هستند و در حین لبخند حتی در نوزادان کوچک وجود دارد، حذف این چین ها، ممکن است، اما هدف ما آن نیست.در عوض، هدف درمان، کاهش گودافتادگی و تعداد خطوط، به ویژه هنگامی که چهره در حالت استراحت و بدون حالت است، می باشد با این دیدگاه که چهره فرد جوانتر جلوه کند.
عوارض جانبی احتمالی
بی حسی و کرختی لب بالایی در طی این روش به دلیل حضور لیدوکائین در تزریق فیلر، یک چیز عادی است؛این اثر، در عرض چند ساعت ناپدید می شود. در این ناحیه، به هیچ وجه کبودی نمی بینید.  گاهی اوقات، تورم، ممکن است بعد از عمل احساس شود، اما به سرعت در عرض ۲ هفته یا بیشتر حل می شود.  یک عارضۀ بسیار نادر، در جایی است که در نتیجه برخی از تغییرات پوستی پس از تزریق، در کناره بینی خون رسانی کمتری بوجود می آید – اگر این اتفاق بیافتد، باید تحت مراقبت های پزشکی قرار گیرد.
 توجه: همانطوری که این یک روش پزشکی است، نتایج و پیامدها تضمین نمی شود و ممکن است از فردی به فرد دیگر متفاوت باشد.
پاسخ
#2
زیبایی بینی بدون جراحی و با تزریق فیلر
زیبایی بینی بدون جراحی یک انتخاب عالی و مقرون به صرفه برای بیمارانی است که دوست دارند ظاهر زیباتری به دست آورند بدون اینکه تحت عمل سنگین جراحی بینی ( رینوپلاستی ) قرار بگیرند. امروز همه به دنبال روشهای کمخطر و با عوارض کمتر و هزینه کمتر هستند و با توجه به عوارض جراحیهای بینی، پزشکان در پی راههای سادهتر برای رفع بعضی از مشکلات ظاهری بینی هستند. درست مثل بوتاکس که انقلابی در درمان چروکهای صورت ایجاد کرده است و خیلیها را از انجام جراحیهای غیرضروری و با لیزرهای زمانبر و پرهزینه رها کرده است.
مقاله های مربوط به تزریق فیلر:
رفع مشکلات ظاهری و غیرقرینگی بینی بدون جراحی زیبایی
این روش نیز جلوی خیلی از جراحیهای بینی غیرضروری را خواهدگرفت. در مطالعهای که انجام شده است بیش از نیمی از جراحیهای بینی واقعا غیرضروری بوده و میتوان با روش غیرجراحی آن را ترمیم و اصلاح کرد و جلوی بسیاری از هزینه هاو عوارض را گرفت.در این روش پس از بیحس کردن بینی با کرمهای بیحس کننده ، مقدار مناسبی از filler که میتواند کلسیم هیدروکسی اپتات و یا اسیدهیالورونیک (ژویدرم) باشد با سوزن ظریفی به زیر پوست تزریق میشود. این تزریق برای رفع قوزبینی، در بالا و پایین قوز به میزان لازم تزریق میشود تا برجستگی قوزبینی را محو کند یا در نقاط خاصی از نوک بینی تزریق میشود و نوک آن راتا حدودی بالاتر میبرد.
تزرریق فیلر بینی :همچنین اگر بینی دچار ناصافی، غیرقرینگی یا تورفتگی است میتوان با پرکردن این نواحی سطح بینی را صاف و یکدست و ظاهری متناسب ایجاد کرد. اگر شخصی مطمین نیست که این روش برایش مناسب است یا خیر میتواند ابتدابا انجام یک تست و تزریق سرم بجای فیلر تغییر فرم بینی را مشاهده کند و بلافاصله نتیجه را در آینه مشاهده کند و سپس تصمیم به تزریق فیلر بگیرد . این سرم بعد از چند ساعت کاملا جذب میشود.
تزریق فیلر:این روش بینی کوچک نمیشود ولی اگر بینی چندان بزرگ نباشد و فرد بخواهد بدون عمل جراحی بینی ظاهر بینی را کوچکتر نشان دهد میتواند با تزریق چربی در گونه ها به این نتیجه دست یابد ، البته این روش بیشتر در خانمها کاربرد دارد و کمتر در آقایان .اسید هیالورونیک قابل حل کردن و از بین بردن است و اگر فردی از طاهر بینی خود پس از تزریق رضایت نداشت میتواند آنرا با حلال کاملا به حالت قبل برگرداند .
اگر فرد پس از تزریق تصمیم به عمل جراحی داشت نیزمعمولا مشکل و یا تداخلی در جراحی ایجاد نمیکند. نوک بینی را با نخهای مخصوص میتوان بصورت سرپایی و بدون بیهوشی بالا برد . در این روش مختصر تورم چند روزه و شاید کمی کبودی دربینیمشاهده میشود . ماندگاری روش استفاده ازنخ حدود دو سال میباشد.بدلیل کلاژن سازی و افرایش عروق خونی اطراف نخ ،حتی پس از دو سال نیز تا حدودی اثرات مفید نخ باقی خواهد ماند .
[تصویر:  %D8%AA%D8%B2%D8%B1%DB%8C%D9%82-%D9%81%DB...68x432.jpg]
چه افرادی کاندیدای مناسبی برای رینوپلاستی غیرجراحیدر این روش پس از بیحسکردن بینی مقدار مناسبی از filler که میتواند کلسیم هیدروکسی اپتات و یا اسیدهیالورونیک (ژویدرم) باشد با سوزن ظریفی به زیر پوست تزریق میشود. این تزریق برای رفع قوزبینی، در بالا و پایین قوز به میزان لازم تزریق میشود تا برجستگی قوزبینی را محو کند یا در نقاط خاصی از نوک بینی تزریق میشود و نوک آن راتا حدودی بالاتر میبرد. همچنین اگر بینی دچار ناصافی، غیرقرینگی یا تورفتگی است میتوان با پرکردن این نواحی سطح بینی را صاف و یکدست و ظاهری متناسب ایجاد کرد.هستند ؟
زیبایی بینی
روش انجام زیبایی بینی بدون عمل و جراحی
 ١- افرادی که میخواهند قوس بینی یا قوز بینیشان ( کم تا متوسط ) محو شود.
٢- افرادی که غیرقرینگی یا تورفتگی روی بینی دارند.
٣- غیرقرینگی نوک ویا انحراف نوک بینی
٤- افرادی که مایلند نوک بینی سر بالاتری داشته باشند.
٥- افرادی که قبلا جراحی بینی انجام دادهاند و از ظاهر بینی خود راضی نیستند و مایلند بدون جراحی اصلاحاتی در آن ایجاد کنند، مثلا ناصافی و یا تورفتگی در سطح و نوک بینی دارند.
٦- افرادی که پل بینی تورفته دارند و بینی شان کوتاه بنظر میرسد میتوانند با تزریق فیلر و پر کردن پل بینی ظاهر بینی را بلندتر نشان دهند.
پاسخ
#3
امروز تزریق فیلر لب یکی از روشهای شایع حجیم سازی لب هاست . انواع مختلفی از فیلرها جهت تزریق به لبها وجود دارد که یکی از رایج ترین آنها اسید هیالورونیک می باشد  که ماده ایست که به طور طبیعی دربافتهای بدن یافت می شود . با تزریق ژل لب ها معمولا تورم دارند و برای رسیدن به فرم ایده ال یک تا ۲ هفته زمان لازم است پس از تزریق معمولا نیازی به استراحت نیست . به منظور جلوگیری از مصرف ژل های بی کیفیت که گاها با بروز عوارض همراه می باشد حتما عمل تزریق فیلرها در مراکز معتبر و توسط متخصصین مربوطه با استفاده از ژل های با کیفیت و معتبر صورت گیرد.
[تصویر:  8572-shutterstock_360577358jpg.jpg.660x0...00x407.jpg]
جایگاه تزریق فیلرها در بین عمل های زیبایی
انجام عمل ها و تزریقات زیبایی به دلیل حساسیت و اهمیت زیبایی در چهره ، روحیه و اعتماد به نفس فرد ،همواره مورد توجه بوده و شیوع بیشتری نسبت به سایر عمل های  غیرضروری را داشته است ، از این رو شناخت این نوع عمل ها ،مواد به کاربرده شده و نیز باید ها و نبایدهای دیگر می تواند در دستیابی به نتیجه ی مطلوب کمک شایانی به فرد انجام دهد. تزریق ژل به شکل های مختلف از موارد پرکاربرد در حوزه زیبایی مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است.
اگر به هر دلیلی مخصوصا زیبا نمودن چهره ی خود به دنبال برجسته کردن لب های خود هستید ، استفاده از روش تزریق فیلر در لب مناسب ترین گزینه است.در دنیای مد امروزی و جراحی های زیبایی ، فیلرهای پوستی جهت برجسته سازی رواج بیشتری دارند.
فیلرهای پوستی تنوع زیادی دارند ، اما پرکاربردترین آنها ، محصولات حاوی اسید هیالورونیک است که جهت برجسته کردن لب و اطراف دهان از آن استفاده می شود.این اسید یک ترکیب طبیعی یافت شده در بدن می باشد ، که خاصیت پرکنندگی و برجسته سازی خوبی را داراست.
تزریق فیلر لب
تزریق فیلر لب با اسید هیالورونیک
اسید هیالورونیک با روش های شکل ، ساختار و حجم به برجسته سازی لب ها کمک می کند.پس از تزریق اسید هیالورونیک و ماندگاری ۶ ماهه ،به تزریقات منظمی جهت برجسته ماندن لب نیاز است.برخی از محصولات حاوی اسید هیالورونیک ، حاوی بی حس کننده هایی چون لیدوکایین هستند.
از فواید پرکننده های هیالورونیکی می توان به شکل دادن به لب هنگام ترزیق و کننترل میزان حجم دهی به لب را اشاره نمود .جهت حصول نتیجه ی بهتر و رفع برجستگی های ناخواسته ، متخصص می تواند تزریق لب را در چندین جلسه انجام دهد.
اسید هیالورونیک ، در  مقایسه با سایر فیلرها کبودی و تورم اندکی را در پی خواهد داشت.
میزان ماندگاری اسید هیالورونیک اگرچه همیشگی نیست اما نسبتا طولانی است.
فیلرهای اسید هیالورونیک ، به دلیل داشتن ترکیبات نزدیک به بافت بدن ، ایجاد حساسیت ناچیزی دارند.
در هنگام عمل می توان جهت کاهش درد از ماده بی حسی موضعی در ناحیه عمل استفاده نمود .
تزریق اسید هیالورونیک به عنوان فیلر لب ، با سوزن های بسیار نازک و مخصوص ، صورت می پذیرد.
مراقبت های قبل و بعد از تزریق فیلر لب
جهت کاهش درد و کبودی پس از تزریق ژل ، می توان از کمپرس یخ در محل تزریق اما بدون هیچ گونه فشاری استفاده نمود .
پس از تزریق ژل نباید از رژلب استفاده کرد.
قیمت ژل ، با توجه به تعداد سرنگ های مصرفی از ژل به کاربرده در لب محاسبه می شود.
چنانچه به دیابت ، لوپوس ، عفونت های دهانی و اختلال انعقادی مبتلا هستید از تزریق ژل صرفه نظر کنید.
چنان چه فرد سابقه ی تبخال  یا مصرف هر گونه دارو را دارد ، قبل از تزریق ژل ، باید با پزشک خود مشورت کند.پزشک تزریق کننده ژل باید متخصص پوست و مو یا جراح پلاستیک باشد.
تزریق ژل ، باید در مراکز معتبر و تحت نظارت پزشک متخصص صورت پذیرد ، لذا قبل از عمل به خوبی در مورد سابقه و تخصص پزشک مورد نظر تحقیق کنید.
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان