درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بازی خرپائی
Smile 
سلام به دوستان خرپائی عزیز
امروز میخوام یه بازی برای عمرانی های عزیز معرفی کنم که در عین کم حجم بودن و سادگی چه بازی علمی هست حتما تستش کنید حجم کلش 200 کیلو بایت نیست ارزش تست کردنو داره
راهنمای بازی :

برای موفقیت در این بازی کافیست بر مباحث استاتیک و بویژه خرپا آشنایی و تسلط داشته باشید.

از کلیلک چپ برای انتخاب گروه و متصل کردن اعضای خرپا به یکدیگر و از کلیک سمت راست برای حذف یک عضو یا گره می توانید استفاده کنید.

پس از اجرای Run Train اگر قطار از روی پل ساخته شده توسط شما عبور کرد ، شما برنده اید و در غیر این صورت با زدن دکمه Edit دوباره پل را باید تعمیر کنید.

این نسخه از این بازی دارای 15 مرحله می باشد که مراحل 13 و 15 آن مشکل ترین مراحل به نظر می رسند.

همچنین قیمت تمام شده برای هر پل مشخص است و از حد معینی نمی توانید قیمت طراحی و ساخت پل را بالاتر ببرید .

لینک دانلود
http://www.civilica.ir/Bridge/02.zip
r.alizade@live.com

من مسئول گفتار خود هستم اما مسئول برداشت اشتباه نیستم
Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط فاطمه اسمعیلی سوره ، احسان نظری ، حسین ترکی ، سعید قاسم پور ، علیرضا افخمی ، سپیده کرمی ، ابوذر عظیمی ، مرضیه شریعتی ، ساجده نوروزی ، علی رنود ، وحید عطارزاده ، رفاهی زاده
مهندس دمت گرم بازی جالبی بود Smile
مردان عمل هیچگاه شکوه و ناله سر نمی دهند، به ویژه از سخت بودن صخره ها ، ابری بودن آسمان یا سرد بودن یخ هرگز شکایت نمی کنند .
-------------------------------------------------------------

هرکس بخواهد کاری را انجام دهد راهش را پیدا می کند،

و هر کس نخواهد کاری را انجام دهد ، بهانه اش را.
---------------------------------------------------------

مردی که کوه را برداشت،کسی بود که شروع به برداشتن سنگریزه ها کرد.

---------------------------------------------------------------------------
http://www.niktarahan.blogfa.com
niktarahan@gmail.com
پاسخ
 سپاس شده توسط رسول عليزاده
مرسی مهندس خیلی جالب بود.اگه بازم از این بازیا داری بذار تا استفاده کنیم.
پاسخ
 سپاس شده توسط رسول عليزاده ، علی محمد صالحی
سلام
چشم مهندس یه بازی دیگه هم هست که انشالله به همین زودی روی سایت قرار خواهد گرفت که خیلی پیشرفته و جامعتر از این بازی هست
حالا دوستان اگه مایل باشند رکورداشون توی این بازی رو هم اعلام کنند اینطوری بازی جذابتر هم میشه
r.alizade@live.com

من مسئول گفتار خود هستم اما مسئول برداشت اشتباه نیستم
Big Grin
پاسخ
ورژن جدیدشه Big Grin
[تصویر:  f8293_13276157481.jpg]
یک بازی اعتیاد آور برای مهندسین عمران و حتی غیر مهندسین در مورد طراحی پل در این بازی فکری شما باید پلها رو طوری طراحی کنید تا پل ریزش نکنه و قطارها (بسته به مرحله بازی) بتونند به سلامت از روی پل رد بشوند. این بازی را برای گوشی های برای آندروید 2.1 و 2.3 در سایت قرار گرفته است.
همچنین اگر نرم افزار اجرای بازی های آندروید در کامپیوتر را هم داشته باشید و یا دانلود کنید میتوانید این بازی را در کامپیوتر هم اجرا کنید.

لینک دانلود بازی

.
نرم افزار اجرای بازی اندروید در کامپیوتر

[تصویر:  9987_1320485940_youwavefo.jpg]
گاهی لازم می شود تا برنامه ها و بازی هایی را برای سیستم عامل اندروید ساخته شده ان بر روی ویندوز خود امتحان کنیم و این کار به سادگی امکان پذیر نیست!
YouWave for Android نرم افزاری است که به شما اجازه می دهد تا برنامه های کاربردی و بازی های تحت سیستم عامل اندروید را روی کامپیوتر خود و بدون نیاز به گوشی موبایل، اجرا کنید. این نرم افزار کارایی بالایی داشته و سریعترین روش برای اجرای برنامه های اندروید روی کامپیوتر است. علاوه بر این نصب آسان و رابط کاربری ویژوال این نرم افزار، به راحتی امکان وارد نمودن و اجرای برنامه ها را فراهم می کند.
قابلیت های کلیدی نرم افزار YouWave for Android:
- پشتیبانی از Android 2.3 Gingerbread
- شبیه سازی عملکرد کارت SD
- امکان انجام بازی های آنلاین چندنفره
- دارای کلیدهای کنترلی در محیط برنامه به منظور استفاده آسان تر
- و ...

لینک دانلود برنامه

.
مردان عمل هیچگاه شکوه و ناله سر نمی دهند، به ویژه از سخت بودن صخره ها ، ابری بودن آسمان یا سرد بودن یخ هرگز شکایت نمی کنند .
-------------------------------------------------------------

هرکس بخواهد کاری را انجام دهد راهش را پیدا می کند،

و هر کس نخواهد کاری را انجام دهد ، بهانه اش را.
---------------------------------------------------------

مردی که کوه را برداشت،کسی بود که شروع به برداشتن سنگریزه ها کرد.

---------------------------------------------------------------------------
http://www.niktarahan.blogfa.com
niktarahan@gmail.com
پاسخ
 سپاس شده توسط حسین ترکی ، مسعود شفقی ، حمید رضا نظری ، حمید پورملک ، فاطمه اسمعیلی سوره ، علیرضا افخمی ، ساجده نوروزی ، محمد جواد رضایی ، امین غلامی
مرسی رسول جان خیلی باحاله دمت گرم.

پاسخ
سلام ... بازی خیلی باحالیه ....منم بازیش میکنم ...

قصه اصحاب کهف یک شوخی است،اینجا اگر 1روز بخوابی از یاد میروی!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط حسین ترکی
سلام
آقای علیزاده از کاربران فعال سایت هستن ولی چند هفته ای است که یه مقدار کمرنگ شده اند، لذا اصلا این امر برای من قابل قبول نیست ، دوست دارم که یه مقدار بیشتر روی انجمن وقت بزارید. از بابت این بازی هم ممنون.
یا حق
تماس با من:
E_mail:  s.ghasempoor@live.com

Mobile, Telegram, WhatsApp:  09363778575

جهت عضویت در کانال انجمن ITSSA در تلگرام، لطفا اینجـا کلیک نمایید
پاسخ
 سپاس شده توسط رسول عليزاده ، علی رنود

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان