درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!


امتیاز موضوع:
 • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
شرایط تحصیل در دبیرستانهای ترکیه
#1
مدارس به طور کلی به دو نوع دولتی و خصوصی تقسیم می شوند و سیستم آموزشی شامل ۱۲ سال آموزش است.
. دبیرستان های خصوصی شامل مدارس بین المللی به زبان انگلیسی و ترکی و نیز مدارس خصوصی ترکی می باشند. مدارس دولتی به صورت رایگان است ولی برای تحصیل در مدارس خصوصی باید هزینه ای به عنوان شهریه پرداخت کنید. این مدارس براساس کیفیت آموزشی و امکانات کمک آموزشی هزینه های مختلفی به عنوان شهریه از شما دریافت می کنند. به طور کلی تقریبا هزینه ها از هزار لیر به بالا می باشد که مدارس بین المللی هزینه های بالاتری را دربردارند.
دبیرستان های ترکیه چهارسال می باشد که البته در برخی مدارس به دلیل آموزش یک ساله دوره زبان خارجی به مدت پنج سال طول میکشد.
[تصویر: tahsil3-300x150.jpg]
پس از اتمام دوره تحصیلی، به دانش آموز مدرک دیپلم اعطا میشود که پس از آن دانش آموز می تواند در سراسر دنیا به ادامه تحصیل در دانشگاه بپردازد.برای تحصیل در دانشگاه های ترکیه باید در آزمون ورودی هر دانشگاه شرکت کنید.
تحصیل در دبیرستان های ترکیه مانند ایران شامل رشته‌های‌ ریاضی، فیزیک، علوم‌ تجربی، علوم‌ انسانی و فنی‌ است.
دانش آموزان بعد از سال چهارم دبیرستان باید امتحان نهایی را پشت سر بگذارند که شرط لازم برای قبولی در دانشگاه، گذراندن این امتحان است و براساس نمره قبولی در هر قسمت می توانند رشته خود را در دانشگاه انتخاب کنند. تاثیر نمرات در قسمت های مختلف آزمون به صورت زیر است:
زبان تركي استانبولي-رياضي :
کسب نمره بیشتر در این قسمت می تواند در ادامه تحصیل دانش آموز در رشته های روانشناسي، اقتصاد، مديريت بازرگاني، روابط بين الملل، حقوق و آموزش موثر باشد.
علوم:‌
 کسب نمره بیشتر در این قسمت می تواند در ادامه تحصیل دانش آموز در رشته های مهندسي، علوم كامپيوتر، پزشكي و ديگر رشته هاي مربوط به علوم موثر باشد.
علوم انسانی :
کسب نمره بیشتر در این قسمت می تواند در ادامه تحصیل دانش آموز در رشته های تاريخ، جغرافي و آموزش موثر باشد.
زبان:
نمره بيشتر در اين درس قبولی دانش آموزان براي تحصيل در رشته هاي زبان و زبان شناسي آسان میکند.
زبان تدریس در اکثر مدارس ترکیه زبان رسمی این کشور یعنی زبان ترکی می باشد. به استثنا مدرسه ایرانیان استانبول و آنکارا و برخی مدارس بین المللی
ثبت نام برای تحصیل در دبیرستان های ترکیه
براي ثبت نام در مدارس ترکیه ای نیاز به ارائه مدارک آموزشی و اقامتی است. علاوه بر این برای مدارس خصوصی هزینه تحصیل به صورت کامل و یا قسطی به مدارس خصوصی باید پرداخت شود. مقدار هزینه تحصیل براساس مدرسه و امکانات آن متفاوت می باشد.
داشتن اقامت والدین یکی از شرایط لازم برای تحصیل دانش آموز در مدارس ترکیه است. معادل سازی مقطع تحصیلی دانش آموز باید قبل از ثبت نام انجام شود و مدارک سال های قبل برای ارائه به مدارس ترکیه باید ترجمه گردد.
اصل مدارک آموزشی و تحصیلی و نیز ترجمه رسمی آن برای تحصیل در مدارس نیاز است. در برخی از مدارس خصوصی مانند نیاز به گذراندن یک آزمون ورودی نیز می باشد.
تحصیل در دبیرستان های بین المللی ترکیه
مدارس بین المللی با استفاده از پشتیبانی کشورهای مختلف مثل کانادا براساس نظام آموزشی ترکیه به صورت شبانه روزی و عادی به پذیرش دانش آموز می پردازند. در بیشتر این مدارس آموزش به زبان انگلیسی است و کیفیت آموزشی بسیار بالا است. در زیر نام برخی از این مدارس را آورده ایم :
 1. British International School
 2. Istanbul International Community School
 3. Istanbul International School
 4. Keystone International School
 5. Tarabya British Schools
برای پذیرش در این مدارس ابتدا باید با توجه به وب سایت دبیرستان از مدارک مورد نیاز و روند آن را اطلاع پیدا کنید و سپس برای تهیه و ارسال آن به دبیرستان مورد نظر برنامه ریزی کنید.
به طور کلی برای تحصیل در این مدارس مدارک زیر لازم است:
 1. کپی پاسپورت دانش آموز و والدین
 2. چند قطعه عکس از دانش آموز و والدین
 3. سوابق بیماری دانش آموز و خانواده
 4. ترجمه ریزنمرات در سال های گذشته
هزینه تحصیل در این مدارس
– هزینه اپلای حدودا ۱۰۰ تا ۲۰۰ دلار برای بررسی مدارک دانش آموز
– هزینه تحصیل و زندگی در دبیرستان و خوابگاه به صورت شبانه روزی حدود ۱۵ تا ۳۰ هزار دلار
البته این هزینه را والدین می توانند به صورت نقد یا اقساط به دبیرستان ارائه کنند.
شرایط ثبت نام در مدرسه ایرانیان (استانبول و آنکارا)
به طور کلی مدارس ایرانی در کشورهای دیگر از جمله ترکیه زیر نظر وزارت آموزش و پروش ایران و تحت قوانین کشور ایران در حال فعالیت است. البته برای تدریس در این مدارس از معلمان با تجربه و مجرب کشورمان که آزمون های مختلفی را با موفقیت پشت سر گذاشته اند، استفاده می شود. بنابراین از سطح علمی مدارس ایرانیان در خارج از کشور می توان اطمینان داشت.
مدرسه ايرانيان تركيه در سه مقطع، به زبان فارسي دانش آموز می پذیرد. مدرسه ايرانيان تركيه، زير نظر وزارت امور خارجه ايران فعاليت دارد و سيستم آموزشي آن دقيقا مانند ايران است و تدریس در این مدرسه به زبان فارسی است.
برای زمان ثبت نام می توانید به اولین مدرسه ایرانی در شهر خود در ترکیه یا شهری که می خواهید در آینده در آن ساکن شوید مراجعه کنید.
در صورتی که قصد ماندن در ترکیه را دارید بهتر است که فرزند خود را به مدارس ترکیه ای بفرستید تا بتوانند در محیط ترکی زبان با اجتماع و فرهنگ آنجا آشنا شوند.
مدارک لازم برای تحصیل در این مدارس شامل گذرنامه، مدرک تاییدیه اقامت و مدارک تحصیلی پایه یا دوره قبلی دانش آموزان می باشد که باید از طرف اداره آموزش و پرورش منطقه یا ناحیه محل تحصیل قبلی تایید شود.
مدارس ایرانی در ترکیه مدرسه
 استانبول : در مقطع ابتدایی تا متوسطه (مجتمع آموزشی فجر ایرانیان استانبول)
آنکارا : (مجتمع آموزشی ۲۲)


در عصر اطلاعات و ارتباطات از جمله موضوعات مهم و اساسی وجود دانش و اطلاعات کافی قبل از تصمیم گیری می باشد. خواه این اطلاعات به منظور سفری کوتاه مدت، بلند مدت، سرمایه گذاری، اقامت، خرید ملک و سایر موضوعات مرتبط با نقشه راه زندگی هر فرد باشد. و یا به منظور دریافت اطلاعات برای تصمیم سازی و نگاه به آینده باشد.
پاسخ
#2
امروزه بسیاری از افراد خواهان ادامه تحصیل در دانشگاه های معتبر در سطح جهانی هستند. دانشگاه های کشور کانادا از جمله دانشگاههایی است که به دلیل اعتبار جهانی و رفاه اجتماعی بیشترین متقاضی مهاجرت را دارد. کشور کانادا در شمال قاره آمریکا قرار دارد و بعد از روسیه بزرگترین کشور جهان است و در مقایسه با دیگر کشورها جمعیت کمی دارد و از جمله مهاجرپذیرترین کشورهااست. به دلیل سطح علمی وآموزشی عالی دراین دانشگاه ها، هر ساله دانشجویان زیادی از سراسر جهان متقاضی اخذ ویزای تحصیلی کانادا می باشند.
اگر شما هم خواهان مهاجرت تحصیلی به کانادا هستید همکاران و وکلای مجرب ما در موسسه حقوقی توسعه گران مهر از معتبرترین موسسات اعزامدانشجو به خارج از کشور با همکاری وکیل مهاجرت به کانادا واقع در تهران و شیراز راهنمای شما عزیزان می باشند. از نظر سازمان ملل،کشور کانادا یکی از بهترین کشورها برای اخذ بورسیه تحصیلی ، تحصیل و حتی زندگی می باشد. دانشگاه های کانادا از سطح علمی بسیار بالایی برخوردارند و اغلب دانشگاه ها از یک هیئت علمی با برترین رتبه های علمی و تجربی جهت راهنمایی بهتر دانشجویان در راستای تحصیلی بهتر در سطح جهانی استفاده میکنند.
عزیزانی که موفق به کسب بورسیه تحصیلی در کشور کانادا می شوند میتوانند از شرایط تحصیل رایگان در کانادا و در این دانشگاه ها استفاده کنند، از شهرهای مهم کانادا میتوان به تورنتو، ونکور، مونتریال، کلگدی، ادمونتون، کبک و لوتاوا اشاره کرد. راه های مهاجرت به کانادا از طریق اخذ ویزای کار در کانادا ، سرمایه گذاری و تحصیل در کانادا می باشد، بنابراین اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری ، کار و تحصیل صورت می پذیرد.
شرایط اعزام دانشجو و تحصیل در کانادا
تحصیل در کانادا تا مقطع دیپلم به صورت اجباری می باشد که دانش آموزان بعداز گذراندن این 12 سال تحصیلی موفق به اخذ مدرک دیپلم می شوند و می توانند وارد دانشگاه شوند بنابراین فرد برای ادامه تحصیل می بایست شرایط اخذ پذیرش در این دانشگاه ها را داشته باشد. در کالج ها رشته های کاربردی و فنی و حرفه ای تدریس میشود و زبان تحصیل آنان انگلیسی نیز می باشد در واقع تحصیل در کانادا در این مقطع به زبان انگلیسی میباشد و در پایان به دانشجویان مدرک فارغ التحصیلی کالج داده میشود. در این دانشگاه ها مقاطع کارشناسی،کارشناسی ارشد و دکترا گذرانده میشود و مدرک علمی دانشگاه به دانشجویان اعطا می شود.
از شرایط پذیرش دانشجو در دانشگاه های کانادا معدل و نمرات سال آخر دبیرستان دانش آموزان است. زبان تدریس در اغلب دانشگاه های کانادا انگلیسی و از این رو دانشجویان میبایست مدرک زبان آیلتس حداقل 6 را داشته باشند. یکی از دانشگاه های کانادا دانشگاه کبک می باشد که بیش از 87000 دانشجو در آن مشغول به تحصیل هستند.
برای تحصیل در مقطع لیسانس دانشگاه های کانادا متقاضی میبایست مدرک دیپلم با معدل حداقل 14 را داشته باشد البته پذیرش در بعضی رشته های تحصیلی در دانشگاه های ممتاز نیازمند معدل بالای 15 میباشد لذا داشتن مدرک زبان آیلتس حداقل 6 یا تافل جهت پذیرش در دانشگاه الزامی است. لازم به ذکر است دانشجویانی که مدرک زبان ندارند میبایست دوره های آموزشی زبان انگلیسی را در دانشگاه سپری کنندکه ممکن است یک یا دو ترم زمان ببرد زیرا تحصیل درکانادا بدون مدرک زبان دانشجویان را با مشکل مواجه میسازد لذا پیشنهاد همکاران ما در موسسه حقوقی توسعه گران مهر این است که متقاضیان عزیز در کشور مبدا مدرک زبان خود را بگیرند بنابراین شما میتوانید با مراجعه به موسسه حقوقی توسعه گران مهر در شهر شیراز و شرکت در کلاس های زبان در کمترین زمان ممکن مدرک زبان خود را دریافت نمایید.
هزینه تحصیل در مقطع لیسانس دانشگاه های کانادا در سال مبلغی حدود 14000 تا 18000 دلار میباشد که این مبلغ با توجه به دانشگاه متغیر است. در مقطع لیسانس ،دانشجویانی که معدل بالا دارند کمک هزینه تحصیلی بین 1500 تا 9000 دلار در سال را دریافت میکنند.
در مقطع فوق لیسانس هزینه های تحصیل برای هرسال بیش از 6000 تا 9000 دلار میباشد که البته در این مقطع برای دانشجویان بین المللی و دانشجویانی که مدرک دانشگاهی کشورهایی غیر از آمریکا و کانادا را دارند گرفتن کمک هزینه تحصیلی و پرداخت هزینه زندگی دانشجویی در کانادا بسیار مشکل است.
دانشجویان متقاضی ادامه تحصیل در مقطع فوق لیسانس دانشگاه های کانادا می بایست مدرک کارشناسی 4 ساله با معدل بالای 14 و توصیه نامه از اساتید مقطع لیسانس خود و مدرک زبان تافل یا آیلتس 6.5 را داشته باشند. لازم به ذکر است که اخذ پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد برای آن دسته از دانشجویانی که مدرک زبان ندارند در اغلب موارد امکان پذیر نمی باشد. در اکثر دانشگاه های کانادا به دانشجویان مقطع فوق لیسانس کمک هزینه تحصیلی داده نمی شود البته در برخی از دانشگاه ها با توجه به شرایط دانشجو بعد از طی کردن سال اول تحصیلی یا در بعضی مواقع از همان سال اول به دانشجو کمک هزینه تحصیلی داده میشود.
دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در مقطع دکترای دانشگاه های کانادا دارند میبایست مدرک زبان آیلتس 7 را داشته باشند. سالانه به 1000 نفر از دانشجویان مقطع دکترا اقامت دائم کانادا داده می شود که می توانند در ارگان های دولتی کانادا مشغول به کار شوند به همین دلیل متقاضیان ادامه تحصیل در مقطع دکترای کانادا بسیارند. دانشجویان در این مقطع میتوانند از کمک هزینه های تحصیلی بهره مند شوندهمچنین دانشجویان ابتدا میبایست جهت اخذ پذیرش در مقطع دکترای کانادا محل تحصیل خود را انتخاب کنند در غیر این صورت در اغلب مواقع پرونده دانشجو توسط هیئت علمی دانشگاه رد میشود.
در کشور کانادا اغلب دانشگاه ها به صورت خصوصی میباشند و هزینه هایتحصیل در کانادا با توجه به محل تحصیل متغیر میباشد که بالاترین هزینه ها مربوط به شهر اونتاریو و کمترین هزینه ها مربوط به شهر کبک میباشد اما به طور کلی هزینه ها حدود 14000 تا 22000 درسال میباشند.
دانشجویان در اکثر رشته ها برای اخذ مدرک حداقل به سه سال تحصیلی تمام وقت نیاز دارند، اما برخی از دانشجویان برای مدت طولانی تری _حداکثر به مدت شش سال _به ادامه تحصیل می پردازند .
در اکثر موارد برای دسترسی به یک برنامه تحصیلی استاندارد دکترای کانادایی به یک مدرک کارشناسی ارشد نیاز است. با این حال، برخی از دانشگاه ها دوره های کارشناسی ارشد و دکترای پیوسته را ارائه می دهند که با یک یا دو سال تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد آغاز می شود. این برای دانشجویانی که مستقیما از مقطع کارشناسی وارد مقطع کارشناسی ارشد می شوند مناسب است اما زمان بیشتری برای تکمیل دوره دکترا نیاز است.
تحصیلات دکتری در کانادا با انگلیس ،نسبت به ایالات متحده مشابه تر است. دکترای آمریکایی به طور معمول با یک یا دو سال با کلاس های اموزشی و امتحانات شروع می شود ؛قبل از اینکه دانشجو موضوع پایان نامه خود را ارائه دهد، در حالی که دکترای کانادایی اغلب از ابتدا با تمرکز بر تحقیق و پژوهش اغاز می شود.
واحدهای درسی اغلب بر مهارت های کلیدی مانند تکنیک های تحقیق عملی و اصول روش شناختی یا آموزش های مفید مازاد در زمینه هایی نظیر آموزش، ارائه یا نشریه متمرکز می باشد. بعضی از برنامه های تحصیلی دکترا نیز دوره های کارآموزی و حرفه ای را ارئه می دهند.
به طور کلی، دانش آموزان این واحدها را در اولین سال دکترای خود ،پیش از شروع تحقیق و نوشتن پایان نامه دکترای می گذرانند.
در بعضی موارد یک دانشگاه ممکن است از دانشجویان دکترای خود در پایان یک یا دو سال اول تحصیلی شان امتحان جامع بگیرد. این آزمون دانش عمومی دانشجویان در رشته تحصیلی خود پیش از شروع تحقیقات تخصصی می سنجد. این تقریبا شبیه به ارتقاء MPhil یا “بررسی تایید کننده” است که در دانشگاه های انگلستان استفاده می شود.
رشته های پر در آمد و مورد نیاز در کانادا
در کالج ها اغلب رشته های فنی حرفه ای ، مهندسی تخصصی و کاربردی در دوره های کوتاه مدت برگذار میشود. بعضی از رشته های تحصیلی در کالج ها تا مقطع لیسانس نیز ارائه میشوند که این مقطع یا در خود کالج تکمیل میشود یا با همکاری یکی از دانشگاه ها برگزار می گردد.
افرادی که متقاضی ادامه تحصیل در کالج های کانادا هستند میبایست حداقل مدرک دیپلم دبیرستان و مدرک زبان آیلتس یا تافل را داشته باشند البته کسانیکه مدرک زبان ندارند ابتدا میبایست دوره آموزش زبان را سپری کنند که شهریه سالانه دوره های آموزش زبان حدود 10000 تا 11000 دلار میباشد. شهریه تحصیل در دوره های کالج حدود 12000 تا 14000 دلار در سال است و هزینه زندگی حدود 800 تا 1200 دلار در ماه میباشد.
دانشجویانی که موفق به اخذ ویزای تحصیلی کانادا شده اند میتوانند به صورت پاره وقت در دانشگاه ها مشغول به کار شوند و یا قادرند20 ساعت در هفته درمحیط خارج از دانشگاه کار کنند. البته از سال دوم به بعد میتوانند به صورت تمام وقت مشغول به کارشوند.
دانشجویانی که موفق به اخذ تابعیت کانادا شده اند و اقامت تحصیلی کانادا را گرفته اند، می توانند در خوابگاه های دانشجویی مربوط به دانشگاه ها یا در پانسیون ها اقامت داشته باشند یا می توانند بیرون از محیط دانشگاه ها یک واحد کامل یا یک اتاق اجاره کنند. دانشجویانی که تمایل به اقامت در خوابگاه های دانشگاه را دارند با توجه به امکانات خوابگاه ماهانه مبلغی حدود 300 تا 700 دلار را می بایست پرداخت کنند. دانشجویانی که اقامت در پانسیون ها را انتخاب میکنند با توجه به محل پانسیون و برخی خدمات میبایست در ماه حدود 700 دلار پرداخت کنند و دانشجویانی که خارج از دانشگاه یک اتاق با سرویس مشترک یا یک واحد کامل اجاره می کنند با توجه به محل اقامت ، ماهانه میبایست مبلغی حدود 400 تا 900 دلار بابت اجاره پرداخت کنند لذا اغلب آنان تمایل به داشتن همخانه دارند تا هزینه هایشان را کاهش دهند.
نکته قابل توجه این است که اگر شما یک فرد خارجی باشید و فرزند شما در کانادا به دنیا بیاید شما مقیم دائم کانادا محسوب نمیشوید و اقامت از طریق تولد فرزند دائم نمی باشد.
دانشگاه های پزشکی کانادا از معتبرترین و پرطرفدارترین دانشگاه ها در سطح جهان است ودانشجویان پس از فارغ التحصیلی به راحتی میتوانند درتمامی کشورهای جهان مشغول به کارشوند یا تحصیل پزشکی ودندانپزشکی در کانادا خودرا در دوره های تخصصی تکمیل نمایند.
در زیر به برخی از دانشگاه های ممتاز کشور کانادا اشاره میکنیم:
University of Calgary
University of Toronto
University of western Ontario
Mc gill university
Mc master university
به دلیل به روز شدن شرایط اخذ ویزای تحصیلی ، باید به دنبال مشاوره به روز باشید. مشاورین موسسه  بین المللی  رابین در دفاتر تهران و مشهد پاسخگوی سوالات شما هستند.
برای تحصیل در کانادا، باید برای اخذ ویزای تحصیلی اقدام کنید که به عنوان یک ویزای دانشجویی کانادایی برای مدت اقامت شما عمل می کند. اگر دوره یا برنامه تحصیلی شما شش ماه یا کمتر به طول بینجامد نیاز به ویزا ندارید.با این وجود بهتر است پیش از ورود به کانادا به هر دلیلی درخواست ویزا کنید در غیر این صورت اگر تصمیم بگیرید که تحصیلات خود را در برنامه تحصیلی دیگری ادامه دهید، باید کانادا را برای درخواست ویزای تحصیلی ترک کنید و از طریق دفاتر اخذ ویزا اقدام کنید.
زمانی که ویزای تحصیل خود را دریافت کردید، می توانید در صورت تصمیم به ادامه تحصیل ویزای خود را در داخل کانادا تمدید کنید. ویزای تحصیل به دانشجویان تمام وقت که در یک دانشگاه ثبت نام کرده اند، این امکان را می دهد که به صورت پاره وقت در محوطه دانشگاه کار کنند. همچنین می توانند در خارج از محوطه دانشگاه عنوان همکار یا کارآموز مشغول به کار شوند و یا در کانادا اقامت دائم بگیرند و یا پس از فارغ التحصیلی در آنجا کار کنند.
مدارک کلی اخذ ویزای تحصیلی کانادا
گذرنامه
عکس در اندازه عکس گذرنامه
نامه پذیرش بدون قید و شرط
رسید شهریه
نامه کمک هزینه تحصیلی (در صورت وجود)
هر مکاتبه مربوط به دانشگاه
مدارک مالی
مدارک علمی
نمرات آزمون
گواهی سابقه کار (درصورت وجود)
گزارش پزشکی (اگر قبلا انجام شده).
اگر شما هم خواهان اخذ ویزای تحصیلی کشور کانادا هستید و شرایط مهاجرت کانادا  رادارید میتوانید با تحویل مدارک خود که شامل مدرک زبان، کپی و اصل مدارک تحصیلی، 2 قطعه عکس پاسپورتی، اصل و کپی پاسپورت، کپی و اصل شناسنامه، مدارک اثبات پشتوانه مالی و در صورت اشتغال به کار مدارک مربوط به سوابق کاری و نامه اشتغال به کارمیباشد به وکلای مجرب ما در موسسه توسعه گران مهر در کمترین زمان و به صورت تضمینی ویزای تحصیلی کشور کانادا را دریافت نمایید.
پاسخ
#3
Had a good read of this forum :) If anyone is curious about Country Inns And Suites I suggest looking at this here- country inn and suites tips site, it's awesome! Also try country inn and suites advice forum and country inn and suites advice forum and even country inn and suites tips forum together with country inn and suites info profile. Other sites to check out include country inn and suites information forum as well as country inn and suites info page and country inn and suites info profile or even country inn and suites info forum for good measure. There's also goo info at country inn and suites advice forum and country inn and suites advice site, it's great! Also try country inn and suites information website and country inn and suites information site and even country inn and suites info forum together with country inn and suites information website. Other sites to check out include country inn and suites info page as well as country inn and suites tips website and country inn and suites tips profile or even country inn and suites tips page and this country inn and suites info site for good measure.
پاسخ
#4
Loving the insights of this forum :) Btw, if you're interested in top Indonesian casinos, I very much recommend this luar biasa judi online website along with this teratas poker online profile and this bagus agen poker forum and don't forget this luar biasa poker online, not to mention this teratas poker online website alongside this hebat idn poker forum and this terbaik agen poker site and don't forget this terbaik idn poker as well as bagus idn poker website and don't forget this bagus idn poker site either
پاسخ
#5
Loved reading through this forum :) Btw, if you're interested in top Indonesian casinos, I very much suggest this bagus daftar domino99 online profile along with this bagus situs domino99 Indonesia profile and this bagus situs domino99 Indonesia website. Also, don't forget this luar biasa domino99, not to mention this hebat download domino pkv games site alongside this terbaik download domino pkv games site. There's also this bagus download domino99 disini forum and don't forget this teratas domino99, which is a good one too.
پاسخ
#6
As far as java programming goes, try this web programming assignment for me website as well as this java assignment help page. Also see this web programming coding help page as well as this java assignment help site is great too. I also recommend python assignment for me website as well as this and finally web programming assignment homework forum is worth a look.
پاسخ
#7
As far as java programming goes, try this java coding for me forum as well as this python assignment for me website. Also see this web programming assignment help profile as well as this java coding homework page is great too. I also recommend java coding for me page as well as this and finally java assignment for me page is worth a look.
پاسخ
#8
Pressfarm is just a media database that helps entrepreneurs discover journalists to create about their startups. Construct a listing of reporters and get listed in startup directories in minutes. Using our media outreach platform, it's simple to seek out journalists from different niches, textbooks and types to find the best match for the story.

Pressfarm will also support write email pitches, press produces, material marketing and significantly more.

Pressfarm genuinely believe that thinning down the area to journalists who are probably be interested in your startup is much better than sending mass emails.
پاسخ
#9
شرایط اقامت و مهاجرت به ترکیه از طریق تحصیل
یکی از شرایطی که شما باید قبل از اخذ ویزا تحصیلی ترکیه دارا باشید، دریافت پذیرش از دانشگاه ها و یا موسسات عالی این کشور می باشد. البته متقاضیان ساکن ایران می توانند در تمامی مقاطع تحصیلی ترکیه تحصیل نمایند. شما می توانید به عنوان یک دانشجو و یا دانش آموز از مقطع ابتدایی تا دانشگاه را در کشور ترکیه تحصیل کنید. زبان رسمی کشور ترکیه استانبولی است و در تمامی مدارس این کشور دروس تحصیلی با این زبان آموزش داده می شود؛ البته دانشجویان خارجی می توانند در مدارس بین المللی به زبان انگلیسی تحصیل نمایند. همچنین سیستم آموزشی در ترکیه مستقیما زیر نظر دولت است. شروع سال تحصیلی در ترکیه از اواسط سپتامبر یا اوایل اکتبر می باشد و تا ماه مه ادامه دارد.
مهاجرت تحصیلی به ترکیه  در مقطع پیش دبستانی تا سن 6 سالگی به صورت اختیاری است. اما آموزش های ابتدایی آن به صورت اجباری می باشد و دانش آموزان باید 5 سال در مقطع ابتدایی و 3 سال در مقطع متوسطه تحصیل نمایند. پس از آن باید دوره 4 ساله دبیرستان را پشت سر گذاشته تا بتوانند وارد دانشگاه شوند.
پاسخ
#10
چه مطلب کامل و خوبی رو گفتید واقعا مرسی Rolleyes فکر کنم توی یه سایت مجله مهاجرتی بود که در مورد دانشگاه ها و رشته های تحصیلی ترکیه موضوعات خوبی نوشته بود که پیشنهاد میکنم به سایتشون mohajermag.ir سر بزنید.
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان