درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!


امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چرا باید قفل دیجیتال را جایگزین قفل های قدیمی و معمولی نمود؟
#1
قفل دیجیتالوسیله ای است که می توان آن را توسط رمز، کارت، اثر انگشت و یا سیستم های مجهز به بلوتوث و WiFi کنترل نمود. جایگزینی قفل های معمولی با قفل های دیجیتال باعث ارتقای امنیت، راحتی و زیبایی محل زندگی می شود. با استفاده از این نوع قفل ها دیگر نیازی به حمل و استفاده از کلیدهای مکانیکی نمی باشد. نگرانی بابت پشت درب ماندن کودک دلبندتان و یا دوستان و آشنایان برای همیشه از بین می رود. به سادگی و تنها با وارد نمودن رمز و یا شناسایی کارت و اثر انگشت می توان درب را یاز نمود. پس از بسته شدن درب، قفل های دیجیتال به صورت اتوماتیک قفل می گردند. همه این ویژگی ها تنها بخشی از ده ها ویژگی قفل دیجیتال می باشد که زندگی آرام و امن را برای کاربران فراهم می کند. در این مقاله به برخی از ویژگی های مهمقفل الکترونیکیکه آن را به گزینه مناسبی برای نصب بر روی درب های ورودی تبدیل می کند، می پردازیم. باز نمودن قفل دیجیتال از راه دور تصور کنید دوستان و آشنایان شما از یک سفر طولانی و برای دیدن شما آمده اند. اما شما در منزل حضور ندارید. شاید برای کاری از کشور خارج شده اید. چه اتفاق ناراحت کننده ای… اما نگران نباشید!قفل اثر انگشتاین ویژگی را دارد که توسط گوشی هوشمند از هر جای دنیا بتوان آن را کنترل و درب را باز و بسته نمود.
پاسخ
#2
As far as java programming goes, try this web programming coding for me website as well as this java assignment help profile. Also see this web programming coding for me page as well as this python coding homework page is great too. I also recommend java coding for me website as well as this and finally python coding help profile is worth a look.
پاسخ
#3
Pressfarm is just a press repository that assists entrepreneurs discover writers to write about their startups. Build a list of reporters and get stated in startup websites in minutes. Applying our press outreach software, you can now look for editors from various marketers, textbooks and groups to find the best match for your story.

Pressfarm will even help create email pitches, press releases, material advertising and significantly more.

Pressfarm genuinely believe that thinning down the subject to editors who're apt to be interested in your start-up is much better than giving bulk emails.
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان