درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبريك !!! و نظرات
بسمه تعالي ...

سلام خدمت همه دوستان ...
از اينكه يك مجموعه ديگه هم به جمع مجموعه هاي شبيه سازي سازه يا سازه هاي ماكاروني اضافه شد خوشحالم و اميدوارم بتونه به هدف هاي كه به دنبالش هست برسه
همينجا به تمامي دوستان بنيانگذار و جناب مهندس قاسمپور كه مسئوليتي را به دوش گرفتند تبريك . و تشكر مي كنم

------------
اميدوارم مجموعه مورد نظر هر چه سريعتر برنامه هاي خودشان آغاز كنند و مشخص شوند كه هدف از راه اندازي اين مجموعه چيست و قوانين فعاليتي آن به چه شكل هست
--------
شاد باشيد
به اميد خدا...
فهمیده ام که برای ثابت قدم ماندن در زندگی، باید فقط با "دو نفر" تکلیف ات را روشن کنی:
1. با خدا
2. با خودت

[تصویر:  tzelzu6bm25t8kvj41d.jpg]
هميشه شاد و پــــــا يـــــــــا باشيد

haddadi_civil@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط سعید قاسم پور
سلام خدمت همه عزیزان گفتم بهتر باشه که من هم همچون مهندس حدادی عزیز اول از همه رسما تبریک بگم و بعد سایر پست هامو ارسال کنم
ایجاد این انجمن جدید رو بعد از تلاش های طاقت فرسای دوستان جدا از صمیم قلب تبریک میگم و انشالله در این انجمن بتونیم به اهدافی که مصرانه پیگیرش بودیم برسیم
یا حق
دنیای من در شجاعتم غرق شده...کاش من هم کمی میترسیدم تا دیگران زیبایی های دنیایم را میدیدند...Idea
پاسخ
سلام
خيلي ممنون از لطف دوستانمون
انشاله به زودي اهداف سايت رو براي عموم اعلام خواهد شد
در كل اصليترين دغدغه اينه كه اين مسابقات حالتي رسمي و مورد حمايت ادارات زيربط قرار بگيره (مثل مسابقات ربوكاپ و بتن)
r.alizade@live.com

من مسئول گفتار خود هستم اما مسئول برداشت اشتباه نیستم
Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط رحيم باقري ، سعید قاسم پور
سلام به همه دوستان
اولا تبریک میگم به همه مخصوصا به جناب قاسم پور و حمید نظری عزیز که در یک محیط با اینده مشخص دوباره بچه ها رو دور هم جمع کردن . امیدوارم به تمام اهداف مد نظرمون در این سایت برسیم . ممنون و متشکر از همه .
پاسخ
 سپاس شده توسط رحيم باقري ، سعید قاسم پور
سلام

به دوستان عزیز، سعید قاسم پور، مسعود شفقی و حمیدرضا نظری بابت زحماتشون تبریک و خسته نباشید عرض میکنم.

پیروز و سربلند باشید.
یا علی ...
پاسخ
بسیار سپاسگزار هستیم از تمامی دوستان

امیدوار هستیم که با حمایت و پشتیبانی علمی، فنی و تجربی شما دوستان و عزیزان گامی هر چند ناچیز در دریای پر عظمت سازه های ماکارونی و مباحث مختلف برداشته باشیم.
تماس با بنده از طریق:

http://www.masoudshafaghi.com
http://www.facebook.com/masoud.shafaghi.1
masoudshafaghi@gmail.com
info@masoudshafaghi.com

پاسخ
 سپاس شده توسط امير رضا حدادي
من هم به نوبه خودم تشكيل اين انجمن رو به همه عزيزان به خصوص استاد عزيزم مهندس قاسمپور تبريك ميگم انشاالله كه فضاي خوبي براي تبادل اطلاعات و اطلاع رساني باشه
پاسخ
 سپاس شده توسط رسول عليزاده ، سعید قاسم پور
مگذار که یاد مرا طعم تلخ این حقیقت ببرد/این حقیقت است که از دل برود هر انکه از دیده برفت.
تشکیل انجمن جدید روتبریک میگم به همه اونهایی که این مسابقات واسشون اهمیت داره امیدوارم که همه به اون موفقیتی که انتظارشو دارن برسن وهمه اونایی که دلمون واسشون تنگ شده دوباره ببینیمشون.ممنون اقای قاسم پور و خسته نباشید اقای نظری.
روزگارا:
تو اگر سخت به من میگیری،
با خبر باش که پژمردن من آسان نیست...
پاسخ
با سلام و عرض ادب خدمت تك تك عزيزان
همانطور كه مطلع هستيد، سايت در محوريت شبيه سازه هاي خرپايي فعاليت مي كنه و سعي خواهيم كرد در هر سه رشته، سازه هاي فولادي، چوبي و ماكاروني، بحث و اطلاع رساني كنيم و از مطالب و مقالات و آموزش هاي اساتيد بنام كشور عزيزمان ايران استفاده مفيد بكنيم.
از ابراز لطف تك تك عزيزان بسيار تشكر ميكنم و از زحمات شبانه روزي دوست خوبم جناب مهندس حميدرضا نظري جهت همكاري با سايت بسيار سپاسگذارم.
از جناب مهندس مسعود شفقي عزيز هم كه به عنوان مشاور عالي سايت، افتخار همكاري باهاشون داريم، بابت نقطه نظرات راهبردي شون تشكر ميكنم.
و در نهايت تشكيل اين مجموعه مهندسي و تخصصي رو به همه فعالان در اين عرصه، بخصوص اعضاي محترم شوراي راهبردي و كميته اساتيد (كه سرمايه هاي اصلي ما هستند)، تبريك عرض مي كنم.
اميدوارم بتوانيم با ارائه كار هاي نو و بكر و همچنين تلاش جهت ثبت نمودن اين انجمن مجازي بصورت رسمي، به اين واقعيت مهم جامه عمل بپوشانيم.
يا علي
تماس با من:
E_mail:  s.ghasempoor@live.com

Mobile, Telegram, WhatsApp:  09363778575

جهت عضویت در کانال انجمن ITSSA در تلگرام، لطفا اینجـا کلیک نمایید
پاسخ
 سپاس شده توسط علی رنود ، حمید رضا نظری ، امير رضا حدادي
سلام .
تبریک مرا هم پذیرا باشین.
پاسخ
 سپاس شده توسط علی رنود ، سعید قاسم پور

پرش به انجمن: