درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!


امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ثبت شرکت چه فایده ای دارد؟!
#1
- وقتی شرکت به ثبت برسد، قراردادهایی که بین شرکا بسته می شود رسمیت پیدا میکند و بعد ها هیچ یک از شرکا نمی توانند مانند اسناد غیر رسمی از وجود شرکت نامه و اساسنامه اظهار بی اطلاعی کنند و یا به ایراداتی که درباره اسناد غیر رسمی ممکن است وارد شود استناد کنند.
- ثبت شرکت از لحاظ معامله کنندگان با شرکت در درجه ای از اهمیت است که بدون مراجعه به آن اغلب نمی توانند معامله کنند. زیرا کسی که قرارداد مهمی با شرکت می بندد یا معامله ی مهمی انجام می دهد باید بداند که سرمایه شرکت چقدر است و اختیار مدیران شرکت تا چه حدود است. مواد مهم و لازم هر شرکت در جراید کثیرالانتشار آگهی می شود تا همه از آن مستحضر باشند. 
- ثبت شرکت نیز نوعی رسیدگی است که متصدیان امر انجام می دهند تا معلوم شود آیا برای به وجود آوردن این شخصیت حقوقی دقت های لازمه انجام شده یا خیر؟ 
- در قانون تجارت سابق مصوب سال 1303-1304 مقرراتی راجع به ثبت شرکت ها وضع شده بود که مربوط به شرکت های داخلی بود و نامی از شرکت های خارجی در آن برده نشده بود. توصیه می کنم بقیه فواید ثبت شرکت را در فکر برتر بخوانید. 
پاسخ
#2
البته درسته دست سود جویان بریده میشه و متاسفانه با پیشرفت علم، راههای گریز قانونی هم برای سوء استفاده پیدا شده. کلا ثبت شرکت خیلی خوبه ولی متاسفانه حفره های قانونی هم زیاد هستن.
ثبت علائم تجاری کارا
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان