درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش نحوه تعبيه تخته و بولت در سازه هاي ما كاروني با بار نقطه اي
با عرض سلام خدمت عزيزان
با توجه به در خواست دوستان مبني بر نحوه تعبيه تخته و بولت در سازه هاي سنگين، راندماني، سبك و هدفمند، لذا اسلايد آموزشي مربوطه آماده گرديد و در اختيار علاقمندان قرار مي گيرد. اميدوارم براي دوستان مفيد باشد.
مطالب بصورت گويا مي باشند ولي باز در ادامه اگه سئوالي بود در خدمتم.

.ppt   Platform & U-bolt.ppt (اندازه: 842 KB / تعداد دفعات دریافت: 223)

تماس با من:
E_mail:  s.ghasempoor@live.com

Mobile, Telegram, WhatsApp:  09363778575

جهت عضویت در کانال انجمن ITSSA در تلگرام، لطفا اینجـا کلیک نمایید
پاسخ
 سپاس شده توسط محمد جواد رضایی ، رسول عليزاده ، علی رنود ، حمید پورملک ، محمد رضا شارعی ، مهدی بیات ، محمد محمدپور ، sajadsari ، محمد واصف ، بهروز ایزدی
با تشکر از دوست عزیزم آقای قاسم پور که زحمت تهیه فایل رو کشیدند.

برای من باعث دلگرمی و شادی هستش که در کنار گروهی قوی، متعهد و با ایمانی کار می کنم که تمامی انرژی و توان خودشونو در جهت ارتقاء سطح علمی و فنی و معنوی سایر دوستان صرف می کنند.

بی شک آقای قاسم پور از سرمایه های گرانبهای سرزمین پاک آرایایی هستند و من بهشون عرض می کنم خدا قوت .

تماس با بنده از طریق:

http://www.masoudshafaghi.com
http://www.facebook.com/masoud.shafaghi.1
masoudshafaghi@gmail.com
info@masoudshafaghi.com

پاسخ
 سپاس شده توسط علی رنود ، سعید قاسم پور
تشکر ویژه از جناب قاسمپور عزیز بابت این پست.یک سوال جناب قاسمپور عزیز در روش اول احتمال در رفتن تخته چقدر هست به دلیل اینکه حالت اول کار دقیق تر میشه من ترجیح میدم از این حالت استفاده کنم.

پاسخ
 سپاس شده توسط سعید قاسم پور
سلام و تشکر بابت این فایل آموزشی .
یه سوال داشتم اینکه تو روش اول تو عکسی که از کنار گذاشته شده لبه ی پایینی تخته یکم از کششی ارشه پایینتره ؟ فرقی نداره که مماس کار شه یا بالاتر باشه ؟ نظر شخصیم اینه که بالاتر باشه اون پله ای که گفته بودین بهتر میتونه عمل کنه .
روش دوم خیلی جالب بود و خیلی کار کردنش سخت اما فکر میکنم واسه کسایی که المان های کششی رو از چندین رشته کنار هم کار میکنن اون روش خیلی عالیتر باشه .
خواستم نظر جناب قاسمپور رو هم بدونم .
ممنون
پاسخ
با سلام
در پاسخ سئوال جناب شارعي: ببينيد من يك سوژه دست شما دادم لذا شما براي اينكه اين چوب از قسمت مماس در نره بايد چاره انديشي كنيد!! (ولي جهت اطلاع اگر بدون هيچ تدبيري هم اين كار صورت بگيره باز مقاومه . من تا 300 كيلوگرم ازش نتيجه گرفتم ولي براي وزن هاي بالا بايد راه حلي براي اين موضوع انديشه كنيد!)

در پاسخ جناب پورملك: دقت شما ستودني است! ممكنه شما در چسبكاري گره مركزي با اين موارد روبرو شويد ولي آنچه كه در اين كار مهم هستش اينه كه تخته تراز باشه! گاهي ممكنه يك طرف از سازه بدليل جمع شدگي اين اتفاق در اون بيافته كه يه مقدار از جاي خودش بالا و پايين بشه لذا اين ام با دقت در چسبكاري مرتفه ميشود لذا نبايد در اين مورد نگراني داشت. در مورد بهتر بودن روش ها، شما بايد قضاوت و انتخاب كنيد. شايد اصلا دوستي بياد و هيچكدومش رو قبول نكنه و براي خودش روشي ابداع كنه!!
تماس با من:
E_mail:  s.ghasempoor@live.com

Mobile, Telegram, WhatsApp:  09363778575

جهت عضویت در کانال انجمن ITSSA در تلگرام، لطفا اینجـا کلیک نمایید
پاسخ
 سپاس شده توسط حمید پورملک ، علی رنود
با سلام و تشکر از جناب قاسمپور
به نظر من هر دو روش یک سری مزایای خاص خودشون رو دارن ولی در کل روش دوم خیلی بهتره و محکم تره
دنیای من در شجاعتم غرق شده...کاش من هم کمی میترسیدم تا دیگران زیبایی های دنیایم را میدیدند...Idea
پاسخ
 سپاس شده توسط حسن شیخ ، سعید قاسم پور

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان