درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!


امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کاشت موی اصلاح شده
#1
ایجاد بهترین نتایج از لحاظ حجم مو و طبیعی به نظر رسیدن تنها در یک جلسه جراحی
استفاده از روشی به نام کاشت موی Pluggy در گذشته بسیار رایج بود که در آن موهای کاشته شده چندان طبیعی به نظر نمی رسیدند و نتایج آن شبیه به موهای عروسک می شدند. امروزه دیگر کمتر مشاهده می شود که افراد از روش کاشت موی Pluggy استفاده نمایند زیرا امروزه روش های مدرن تر و بهتری روی کار آمده اند.
سیر تکاملی کاشت موی فولیکولی - از کاشت بزرگ به کاشت کوچک و کاشت فوق اصلاح شده
جراحی ترمیم مو از گذشته تا کنون  پیشرفت بسیار چشم گیری داشته است به طوری که از چرخه کاشت پلاگی در دهه 60 تا 70 به کاشت مینی میکرو گراف در دهه 80 تا 90 و سپس ترمیم مو به صورت مدرن و امروزی با استفاده از کاشت فولیکولی تبدیل شده است.
امروزه جراحی ترمیم مو در حال گذر از یک سیر تکاملی مهم دیگر است که به دنبال آن طبیعی به نظر رسیدن و حجم موی دلخواه در تمام جراحی های ترمیم مو نتیجه خواهد شد.
اطالاعات بیشتر در مورد فولیکول مو را در اینجا بخوانید.
کاشت فوق اصلاح شده کوچکتر شدن سایز برش ها و کاشت ها
میکرو تیغه های مورد استفاده برای جراحی امروزه مانند سایز برش های ایجاد شده بر روی سر و اندازه کاشت های مو که بر روی سر ایجاد می شوند، نسبت به گذشته کوچک تر شده اند و پزشکان جراحی مو را قادر ساخته اند که با ریسک کمتر و ایمنی بالا تر برش های کاشت بیشتری در یک ناحیه مشخص نسبت به قبل ایجاد نمایند.
با روی کار آمدن این روش جراحان قادر هستند که تعداد موهای کاشته شده در یک ناحیه را افزایش دهند و یا به عبارتی تراکم کاشت مو را بسیار بیشتر نمایند. در این روش  40 تا 60 واحد فولیکول کاشتی در یک سانتی متر قابل کاشت می باشد، این تراکم کاشت دو برابر میزان استاندارد واحد کاشت فولیکولی در روش های قدیمی تر است.
این تراکم از مو های کاشت شده که روش فوق الذکر امکان آن را فراهم می نماید به سادگی باعث می شوند تا تنها پس از یک جلسه جراحی ظاهری پر پشت در موهای بیمار حاصل گردد. علاوه بر این کوچک بودن برش ها ایجاد شده برای کاشت مو در این روش باعث می شود کسانی که این جراحی را انجام داده اند سریع تر بهبود پیدا کنند و هیچ گونه زخم یا کوفتگی در سطح پوست خود به هیچ عنوان احساس نکنند.
کاشت واحد فولیکول های فوق اصلاح شده
روش جراحی کاشت موی فولیکول های فوق اصلاح شده مسبت به دیگر روش های جراحی کاشت مو حجم کار و زحمت بیشتری را برای پزشک جراح به همراه دارد، این روش بسیار ظریف و حساس بوده و به مهارت و دقت بسیار بالایی حین جراحی نیاز مند است همچنین برش های بسیار کوچک و ریز ایجاد شده در این روش تنها می توانند پذیرای فولیکولهای مویی باشند که بسیار ریز بریده شده اند و انجام این ظریف کاری ها و برش های ریز در تنها زیر میکروسکوپ امکان پذیر است.
کوچک بودن برش ها، کوچک بودن فولیکول ها و انبوه بودن تعداد کاشت ها در این روش سختی بسیار زیادی هنگام جراحی برای پزشک به ارمغان می آورد.
پیاده سازی این روش برای تمامی بیماران ممکن نمی باشد و انتخاب بیماران مناسب برای پیاده سازی روش کاشت موی با تراکم بالا باید با دقت بیشتری انجام شود.
کاشت واحد فولیکولار فوق اصلاح شده _اعمال استاندارد های جدید در کاشت مو
اگر کاشت موی واحد فولیکلار فوق اصلاح شده توسط یک پزشک بسیار متخصص و پرسنل آموزش دیده انجام شود می تواند برای بیمار رشد موی عالی و با تراکم بالایی را به ارمغان آورد که بسیار هم طبیعی به نظر می رسد و حتی در برخی مواقع افراد متخصص هم نیم توانند طبیعی بودن یا نبودن آن را تشخیص دهند.
اگر چه کاشت میکرو فولیکولار استاندارد نتایجی طبیعی برای بیمار ایجاد می نماید ولی توانایی آن برای رسیدن به تراکم موی بالا در یک جلسه جراحی محدود است. بنابراین برای دست یابی به نتیجه مطلوب بیمار مجبور است جلسات جراحی بیشتری در یک منطقه کاشت شده انجام دهد.
بسیاری از مزایای قابل توجه این روش جدید برای بیماران
*توانایی رسیدن به نتیجه طبیعی و تراکم زیاد
*کمترین آسیب دیدگی در ناحیه دریافت مو و بهبود سریع بعد از جراحی
*کمترین مقدار تخریب در ناحیه کاشت
*بیشترین مقدار موی طبیعی و جهت دهی شده در جهت های مورد نظر در محل کاشت
گرافت های دارای تراکم بالا که به درستی زاویه دهی شده اند
امروزه جراحان ترمیم مو این توانایی را پیدا کرده اند که جهت برش های کوچک کاشت و قرار دیه فولیکول ها در برش های را با دقت بالایی کنترل و تغییر دهند و این سبب می شود که مو های کاشت شده در زاویه ها و جهت های طبیعی کاشته شده و رشد نمایند.
تکنیک شکاف جانبی
بسیاری از پزشکان معرفی شده در این سایت از تکنیک شکاف جانبی منحصرا یا در ترکیب با تکنیک های دیگر برای جراحی ترمیم مو استفاده می کنند . این تکنیک همچنین با نام "کاشت کرنال" یا "کاشت عمود" شناخته می شود .
تکنیک شکاف جانبی جراح را قادر ساخته است که کاشت ها را در زاویه های مختلف نسبت به جمجمه (10 تا 90 درجه) از جمله زاویه های حاده  ایجاد کنند.
توانایی ایجاد برش در زاویه های حاده به ویژه در قسمت هایی مانند جلو و کنار سرکه مو ها پس از رشد کردن به صورت معمول روی پوست سر صاف می شوند از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.
   پزشکانی که روش کاشت موی فولیکول های فوق اصلاح شده را اجرا می کنند
اگر چه پزشکان توصیه شده در این سایت کاشت فولیکولار را با کیفیت بالا انجام می دهند  تنها برخی از آنها توانایی انجام کاشت موی فولیکولی فوق اصلاح شده را در جلسات طولانی مدت را دارا می باشند.
با این حال تمام اعضای این گروه به صورت مستقل جراحی کاشت مو را با موفقیت انجام می دهند و قادر به انجام جراحی های کاشت مو با بهترین کیفیت و بیشترین تراکم مو در واحد سطح را دارا می باشند.
پاسخ
#2
استفاده از روغن مار و روغن خراطین هم میتونه تاثیری روغن فولیکول های مو داشته باشه ؟
پاسخ
#3
سلام، من از بچگی کچل بودم منتها چند وقتیه به فکرکاشت مو وکاشت ابرو افتادم چون ابرو هام هم مثل حسن کچل کم پشته و همه دوست دخترهام به خاطر کچلی بهم گیر میدادن و خیلی هاشون ترکم کردن در حدی که به طلاق توافقی هم نزدیک شدم هیچ زندگی کلا برام خیلی سخت شد و دارم دچار افسردگی میشم. یکی دو تا کلینیک خوب برای کاشت مو میخواستم معرفی کنید که بد گیر کردم دست همگی درد نکنه  و هر کی کمک کنه بهم برای حل مشکلی خیلی مرده.کاشت موتو اولویته البته
اگر دکتر خوب و متخصص کاشت مو هم سراغ داشتید حتما بهم معرفی کنید تا ی کچل رو از درد طلاق نجات بدید،اگر مورد پیوند مو هم داشتید مشکلی نیست اونم قبول میکنم Smile
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان