درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اشتراک گذاری تجربیات برای مسابقه خاوران مشهد
بنده با نظر شما کاملا موافقم ولی یک قوس رو میشه بسیار بهتر با وزن و انتقال نیروی بهتر طراحی کرد یک مثال میزنم به عنوان مثال همون طرح مخروطی شکل رو در نظر بگیریم که تنها شش یال برای هرم در نظر گرفته میشود و در اون میتونیم از 24قطاع برای 6 یال استفاده کنیم که کاملا مقاوم و کاملا علمی و دقیق کار میشه که بسیار زیرکانه میشه اون رو اجرا کرد و خطای بسیار کمی هم داشت و علاوه بر این میشه با ترفندهایی ساده به سادگی وزن ها را بسیار پایین آورد بنده تا امشب یک وزن خوب برای اعمال بار ضربه ای به عنوان ***رکورد قابل تحسین***اعلام میکنم تا دوستان تلاش کنن که یا زیر اون وزن سازه بسازن و یا به اون وزن نزدیک بشن البته بنده خیلی کوچکتر از اینم که ادعا کنم وزنی که میگم دیگه آخر سبک بودنه و از این افسانه ها!ولی در هر صورت برای جذاب شدن مسابقات اینجور کارا به نظر من جالبه و نیازه تا از رکود نظرات بیایم بیرون
ینده باقی دوستان رو به این تاپیکی که جناب جهانگیر مقدم باز کردن دعوت میکنم تا نقطه نظرات ارزنده خودشون رو بدن
ممنون
یا حق
دنیای من در شجاعتم غرق شده...کاش من هم کمی میترسیدم تا دیگران زیبایی های دنیایم را میدیدند...Idea
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: اشتراک گذاری تجربیات برای مسابقه خاوران مشهد - توسط علی رنود - 09-19-2011، 08:21 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان