درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اشتراک گذاری تجربیات برای مسابقه خاوران مشهد
سلام خدمت جناب جهانگیر مقدم
بنده میخوام درباره یک نظر حرف بزنم که از خودمه و طبق فرمول تبدیل تکانه به نیرو هستش
دقت کنید طبق همون فرمول که گفتم:
delta p/delta t=F
یعنی هرچه مدت زمان شما برای اصابت وزنه با سازه بیشتر باشه پس نیروی وارده به سازه توسط ضربه کاهش پیدا میکنه چون ضربه در نهایت به اثر صفر میرسه تا نگه داشته بشه درسته؟با این اوصاف پس اون دو سه ثانیه ای که وزنه روی سازه میمونه میتونه به سازه کمک کنه پس در نتیجه این موندن وزنه به روی سازه اثر داره
در بعد دیگری که از لحاظ سازه ای بررسی کردید به نظر من میشه روی طرح های بهتری هم سرمایه گذاری کرد البته از لحاظ تحلیلی طرحی که شما استفاده کردید طرح خوبی هستش ولی با توجه به ناپایداری تکیه گاه ها در سازه ماکارونی از لحاظ اجرایی مشکل دارن(منظور دقت ساخت نیست منظور استفاده از مصالح مناسبه که در ایران حداقل موجود نیست)
نظر من اینه که دوستان روی بهینه سازه طرح های شبکه ای کار کنن به نتایج جالبی میرسن و وزن رو میشه واقعا خیلی پایین آورد فقط نیاز به خلاقیت داره
یا حق
دنیای من در شجاعتم غرق شده...کاش من هم کمی میترسیدم تا دیگران زیبایی های دنیایم را میدیدند...Idea
پاسخ
 سپاس شده توسط مسعود شفقی

پیام‌های داخل این موضوع
RE: اشتراک گذاری تجربیات برای مسابقه خاوران مشهد - توسط علی رنود - 09-18-2011، 02:25 AM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان