درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اشتراک گذاری تجربیات برای مسابقه خاوران مشهد
با سلام خدمت تمامی دوستان و مهندسین عزیز
این پیغام به درخواست آقای جهانگیر مقدم با User و Pass خودشان روی این سایت گذاشته میشه
متسفانه برای ایشان یک کسالتی پیش آمده و در حال حاضر نمی توانند در این بحث شرکت کنند ایشان گفتند : « با عرض پوزش از همه دوستان که فعلا نمی توانم فیلم ها را در سایت بگذارم و بحث های شما عزیزان و مهندسان را دنبال کنم . انشاا... به محض بهبود کامل حتما با شما عزیزان این تاپیک را دنبال می کنم از همه شما التماس دعا دارم . »
پاسخ
 سپاس شده توسط مسعود شفقی ، علی رنود ، محمد جواد رضایی ، علیرضا نظری
من دستگاه رو ندارم
ولی یک سازه دارم میسازم
به نظرم خوبه و میتونه تحمل کنه
.........................

-----
[تصویر:  75k8xop250b66zgzurqs.jpg]
پاسخ
سلام میخوام موقتا بحثو عوض کنم ببرم روی بحث سازه سنگین
به نظر شما چه چوبی خوبه؟چوب هایی که عنوان میکنید میزان مقاومت ماکزیمم رو هم بیان کنید که نهایتا تا چقدر جواب میده
بنده تقریبا چیزی بلد نیستم و از دوستان میخوام نظرات خودشون رو بگن
معیارهایی که بیان میکنید
1)نام چوب
2)مقاومت چوب
3)چگالی چوب(یا وزن مخصوص)
به این فرم نوشتم که اطلاعات طبقه بندی شده باشه
ممنون
یا حق
دنیای من در شجاعتم غرق شده...کاش من هم کمی میترسیدم تا دیگران زیبایی های دنیایم را میدیدند...Idea
پاسخ
سلام به همه دوستان خوبم
امشب بعد از حدود یک هفته برگشتم به انجمن البته با دو عذر خواهی .
عذر خواهی اولم به خاطر این هست که من این مدت نبودم و در تاپیکی که ساختم نتونستم نظر بدم ولی باور کنید مشکلی برایم پیش اومده بود که حتی نشتن روی صندلی هم برایم سخت بود و از همه شما عذرخواهی می کنم .
عذر خواهی دوم به خاطر این بود که متسفانه دستگاه بارگذاری ما مشکل داشت و دارد برای همین رکوردی که همه دوستان گفتند کمی اشتباه هست شاید درست باشه باور کنید من همین امروز به طور تصادفی دیدم مشکل دستگاه بارگذاری را و مشکل هم این هست که از درون لوله ای که وزنه به پایین سقوط می کنه نا همواری هایی داشت ( اضافه آلیاژ ) و باعث می شد وزنه یک کیلوگرمی با آن شتاب سقوط نکنه . باز هم میگم آن قدر جرات دارم که از همه دوستانم با لباس تمام رسمی عذرخواهی کنم ولی باور کنید من در این امر بدون تخسیر هستم و به مهندسینی که روی دستگاه بارگذاری برای مسابقات نظارت دارند حتما به این نکته توجه کنند . انشا ا... از امشب بتوانم در ادامه بحث ها شرکت کنم

پاسخ
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، حمید پورملک ، علی رنود ، سعید قاسم پور
سلام به همه دوستان
میخواستم بپرسم کسی هست که محاسبه بار وارده به سازه با بار ضربه ای رو انجام داده باشه و به نتیجه نهایی خوبی رسیده باشه؟اگر آره محاسباتش از چه طریق بوده
دنیای من در شجاعتم غرق شده...کاش من هم کمی میترسیدم تا دیگران زیبایی های دنیایم را میدیدند...Idea
پاسخ
 سپاس شده توسط سعید قاسم پور

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان