درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مسابقات 2010
با سلام به دلیل نزدیک بودن به مسابقات گفتم یک فیلم از یک سازه ای که کمتر در ایران میبینیم بزارم که کمی به سمت طرح های عالی برویم.یکم شاید حجم زیادی داشته باشه ولی واقعا ارزش داره.

دانلود فایل
پاسخ
 سپاس شده توسط رسول عليزاده ، حمید رضا نظری ، علی رنود
این هم دو فیلم 2009 ارزش دانلود داره

دانلود شماره یک

شماره 2 دانلود
پاسخ
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، علی رنود
با سلام
و تشکر از مهندس شارعی عزیز

با گذاشتن این فیلمها مطمئنا 90 درصد تیمها در مسابقات خاوران سازشون کپی اینها خواهد بود

چند خط با اون دوستی که تصمیم به کپی داره :

دوست عزیز سازه 2010 رو واست مثال می زنم و اینکه در این سازه با تغییر زوایا نیروی وارده بر اعضای فشاری از قسمتی به قسمت دیگه میره
مطمئنا اگر یک شخص آماتور این رو کپی کنه متوجه این امر نخواهد شد و در پی اون سازش بیشتر از 50 نگه نمی داره

حتی با تحلیل ذهنی هم میشه به این نتیجه رسید که اعضای فشاری کم خواهند آورد

ولی مشخصه تیم مورد نظر فکری داشته که زوایا رو اونطور تغییر داده
و تا زمانی که به اون فکر نرسیدید کپی نکنید !
بیردا گوزل خاطیره لر یاتیپدی !
خداحافظ
Heart

این طرفها کمتر میام . کاری داشتید :
sabz_daar_sabz@yahoo.com
www.facebook.com/hamidreza.nazari.775
پاسخ
 سپاس شده توسط محمد رضا شارعی ، علی رنود ، 8912172701 ايمان اميريان
بله من هم این فایل ها رو حدود 6 ماهه دارم ولی به جرات میگم که نمیشه کپی کرد اما همه دوستان عزیز این اصل رو میدونند.
پاسخ
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، علی رنود ، رحيم باقري
با سلام

منظور من از افرادی که کپی می کنند کاربران دائمی این سایت نیست
منظور بنده تیمهایی هستند که آماتور هستند و ممکنه با سرچ کردن جمله " فیلم مسابقات سازه ماکارونی " تو گوگل به این تاپیک برسند . خواستم راهنمایی بشن که هزار تا کپی از این سازه ها هیچکدومشون کارائی اصلش رو ندارن
و متوجه باشند که کپی کردن هم تخصص می خواد Heart
بیردا گوزل خاطیره لر یاتیپدی !
خداحافظ
Heart

این طرفها کمتر میام . کاری داشتید :
sabz_daar_sabz@yahoo.com
www.facebook.com/hamidreza.nazari.775
پاسخ
 سپاس شده توسط محمد جواد رضایی ، علی رنود ، رحيم باقري ، 8912172701 ايمان اميريان
سلام
اون سازه ای که بیضی بود طرحش بد نبود ولی یک مقدار ترفندای نامناسبی استفاده شده بود برای مثال کششی های کناری رو زیاد کردن تا هم بار بحرانی روی کششی های اون قسمت کم بشه و هم انتقال نیرو در قوس بهتر باشه ولی سازه طوری کار شد که اون لینکها به ماکزیمم مقاومت خودشون نرسیدن و حتی به نصفشم نرسیدن(یک طرح تقریبا اینچنینی رو تحلیل کرده بودم قبلا ولی با یک بیضی با ارتفاع بیشتر) وتاج ضعیف کار شد که همین هم باعث متلاشی شدن تاج قوس شد کافی بودمنم به دوستانی که کار کپی رو میخوان انجام بدن توصیه میکنم که سعی کنن حداقل اون طرح رو با یک نرم افزار تحلیل کنن تا یک مقدار متوجه بشن کجاش چه نیرویی وارد میشه
ممنون از جناب شارعی مخصوصا بابت همین فیلم طرح بیضی چون عکسشو دیده بودم و همش برام سوال بود که کار پایین آمدگی از سطح تراز اونهم به این مقدار رو چطور انجام داده که این فیلم واضح نشون داد
یا حق
دنیای من در شجاعتم غرق شده...کاش من هم کمی میترسیدم تا دیگران زیبایی های دنیایم را میدیدند...Idea
پاسخ
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، رحيم باقري
سلام
با نظر آقای شارعی موافقم چون قابل کپی نیست این طرح . همچین طرح جالبیم نبود که کسی بخواد اون رو کپی کنه ولی تمیز کار شده بود . به نظر من همیشه طرح های ساده خیلی بهتر از طرح های پیچیده جواب میدن چون ریزکاری کمتری دارن . من اگه بتونم مسابقه خاوران رو شرکت کنم با همون طرحی که تو بابل شرکت کردم میام اونجا .
پاسخ
 سپاس شده توسط علی رنود

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان