درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

نظرسنجی: نظرتون درباره ی مطالب تاپیک چیه؟؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف
[نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
**منهاج**
سلام، انقد درگیر فلسطین اسرائیل شدیم که پاک خودمونو فراموش کردیم، یه کم از خودمون بگین بلاهایی که هنوزم گریبانمونو گرفته تو جنگ با عراق که همین فلسطینیا تو ارتش عراق بودن و بعد از گرفتن خرمشهر کشور فلسطین جشن و سرور بود، بعد از اون زلزله هایی که کلی بی خانمان دادیم کلی یتیم کلی آواره و بدبخت، کلی اتفاقات فقر بیچارگی تو ایران نژاد آریایی بیداد میکنه یه کم به فکر آوارگان خودمون باشیم،نگین که ایران آواره بدبخت بی خانمان یتیم نداره، حق اینارو میدن به کشوری که خون نژاد آریایی رو میریزن تو دریا که خون شیعه نجسه، اونا مارو نجس میدونن، واقعا جای تاسف داره، بله همه دل داریم دلمون واسه بچه هاشون میسوزه همونطور که دلمون واسه بچه های بیگناه آفریقا میسوزه واسه بچه های خودمون میسوزه و واسه همه بچه های بیگناه میسوزه ولی یه کم تفکر کنین...الانم که زلزله ایلام کلی بدبختی به بار آورده، ولی ایلام اصلا مهم نیس فلسطین مهمه دلمون واسه اونا بویژه بهتره، دشمنی با اسرائیل هستش که فلسطین رو انقد مهم کرده.
معلم برای سفیدبودن برگ نقاشیم تنبیهم کرد وهمه به من خندیدن ...اما من خدایی راکشیده بودم که همه میگفتن دیدنی نیست...HeartSadunes67@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط علی رنود

پیام‌های داخل این موضوع
**منهاج** - توسط معصومه حسن زاده - 07-01-2014، 09:11 PM
RE: **منهاج** - توسط معصومه حسن زاده - 07-04-2014، 07:29 AM
RE: **منهاج** - توسط معصومه حسن زاده - 07-12-2014، 05:41 AM
RE: **منهاج** - توسط معصومه حسن زاده - 07-26-2014، 03:03 AM
RE: **منهاج** - توسط معصومه حسن زاده - 08-22-2014، 06:15 PM
RE: **منهاج** - توسط k.hoSseinzadeh - 09-01-2014، 02:02 PM
RE: **منهاج** - توسط یونس شیخی چراغ - 08-22-2014، 06:50 PM
RE: **منهاج** - توسط علی رنود - 08-23-2014، 06:49 AM

پرش به انجمن: