درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

نظرسنجی: رتبه کنکوریتون چن رقمی بوده؟؟؟؟:)
2-1
3-4
5-6
نمی تونم بگم !نجومیه!اختر شناسا کشفش نکردن
[نمایش نتایج]
زمان بسته شدن نظرسنجی: 04-16-11761235
توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موفقیت در بحرانی ترین مرحله زندگی!:)
(03-29-2014، 06:42 PM)معصومه حسن زاده نوشته است:  تا هدف شما از کنکوری خوندن چی باشه؟
علیک سلام دوست عزیزBig Grin
ببین من کنکوری خوندن رو این جور تفسیر می کنمCool
مثلا برای نمونه خودت می تونی چند سوال کنکوری سال پیش رو ازمایش کنی .بعد می بینی که نمی تونی با شیوه عادی اموزشی مدرسه چندان بازده خوبی به دست بیاری!
البته منظورم این نیست که همیشه کلاس کنکور بریم اما اون چیزی که مهمه باید شیوه های صحیح تست زنی و خوندن سریع و جامع درسا رو یاد بگیریم
(03-29-2014، 06:42 PM)معصومه حسن زاده نوشته است:  حالا تا تعریف شما از بهترین چی باشه
منظورم من شیو های که انسان بتونه درساش رو تو زمان کوتاهی کاملا درک کنه و اکثر جزئیاتش رو بکار بگیره!
و این رو هم میدونم که هرکسی برای خودش یک روش خاص داره!
خوب من که خودم رو می شناسم و می دونم اگه همین طوری پیش برم
شاید تو تشریحیام خوب بشم(ان شاءالله)ولی برای کنکور دچار مشکل می شم

اونایی که کنکور ور پشت سر گذاشتن روش هاشون رو بگن
مطمئنا میشه از شون استفاده های مفیدی کرد!
یکی از بچه ها چن تا روش رو بهم یاد داد که من هم تونستم بکار بگیرم و یکم بازدم رو افزایش بدمCool

(03-29-2014، 06:42 PM)معصومه حسن زاده نوشته است:  راجع به کلاس کنکور هم به نظر تجربه شخصی خودم میگم فقط تست زدن وآزموناش مهمه البته روش هایی که بکار میبرن هم مفیده ولی بهترین روش همون چیزیه که تو مدرسه یاد میگیریم.
تو مدرسه ما که ....
باز هم از این مدرسه نمی تونم به جایی برسمDodgy
به قول دبیر فیزیکم "دانش اموز "باید دانش +آموز"باشهBig Grin
این یکی نیاز به تفسیر داره..
(03-29-2014، 06:42 PM)معصومه حسن زاده نوشته است:  انشاالله که همگی تو کنکور دنیا وآخرتمون رتبه تک باشیم Rolleyes
آمین

(03-30-2014، 07:13 AM)فاطمه اسمعیلی سوره نوشته است:  موفقیت در کنکور 3 راه داره:
1) پشتکار
2)پشتکار
و 3) پشتکار
باهاتون خیییییییییییییییلی موافقمBig Grin
ببینید من خیلی درس می خونم ولی بازده خوبی ندارم (بابت این موضوع دارم از خیلی چیزا میزنم)
پشتکار دارم !
اما همین قدر می دونم این روشام به درد نمی خوره !
دنبال روش درستم!
فعلا زیر ازمایشم سعی می کنم روش های مختلفی رو ازمایش کنم Wink
(03-30-2014، 07:13 AM)فاطمه اسمعیلی سوره نوشته است:  بنظرم خودتونو درگیر استفاده از چندین منبع نکنید؛یک منبع معتبر انتخاب کنید اونو چندین بار بخونید.
موفق و پیروز باشید.
ما هممون دنبال اون منبع خوبییم (بازار برای این مورد خیلی رنگاوارنگهBig Grin)
ولی نمی دونم اون چی می تونه باشه!؟Wink

شیطان به خدا گفت:چگونه است که بندگانت تو را دوست دارند و تو را نافرمانی می کننددر حالی که با من دشمنندو از من اطاعت می کنند
خطاب رسیدکه ای ابلیس!به واسطه همان دوستی که با من دارند و دشمنی که با تو دارند،از نافرمانی آنان خواهم گذشت.

RolleyesShy

پاسخ
گفتم دانشجوهای ااین دور و زمونه حافظشون ازنوع RAMهست حالا به مرحله یقین داره میرسهDodgyDodgy

کسی دانشجووووووهس؟؟؟؟؟DodgyDodgy
برای بار سوم می پرسم!؟Big GrinBig Grin

شیطان به خدا گفت:چگونه است که بندگانت تو را دوست دارند و تو را نافرمانی می کننددر حالی که با من دشمنندو از من اطاعت می کنند
خطاب رسیدکه ای ابلیس!به واسطه همان دوستی که با من دارند و دشمنی که با تو دارند،از نافرمانی آنان خواهم گذشت.

RolleyesShy

پاسخ
(04-01-2014، 12:27 AM)k.hoSseinzadeh نوشته است:  گفتم دانشجوهای ااین دور و زمونه حافظشون ازنوع RAMهست حالا به مرحله یقین داره میرسهDodgyDodgy

کسی دانشجووووووهس؟؟؟؟؟DodgyDodgy
برای بار سوم می پرسم!؟Big GrinBig Grin

سوالتون دقیق چیه ؟Sleepy
پاسخ
سلام

آقای ترابی عزیز اگه به پستهای گذشته توجه کنید ، سئوالات ایشون مشخصه Shy

در مورد کنکوره و راه های موفقیت در اون !
تماس با من:
E_mail:  s.ghasempoor@live.com

Mobile, Telegram, WhatsApp:  09363778575

جهت عضویت در کانال انجمن ITSSA در تلگرام، لطفا اینجـا کلیک نمایید
پاسخ
 سپاس شده توسط k.hoSseinzadeh
سلام
یک چیز بگم اینکه مدرسه ای که درس می خوندم یکی از بهترین مدرسه های دنیا ی بود با معلمای عالیش!
بهتر از مدارس نمونهSmile

{جهت تصحیح نوشته های قبلیBig Grin}

RolleyesShy

پاسخ
سلام کسی نظری در رابطه با کانون "قلم چی" و" گزینه دو" و" گاج" داره؟Smile

RolleyesShy

پاسخ
 سپاس شده توسط معصومه حسن زاده
با سلام
در شب کنکور به مولای مهربانتان حصرت ولی عصر(عج)توسل و استغاثه کنید.
2رکعت نماز خوانده و در هر رکعت جمله"ایاک نعبد و ایاک نستعین"100مرتبه خوانده شود.
بعد از نماز هم313 بار سجده "بالحجه" گفته شود.

[تصویر:  e5joxo6b9v7197avxk22.jpg]

آب هست...
خاک هست....
جوانه خواهم زد.
پاسخ
 سپاس شده توسط k.hoSseinzadeh ، سعید قاسم پور ، احسان نظری

چه قدر زود همه چی گذشت.....
حالا نوبت کنکور خودم رسیده.....

فقط سه ماه دیگه

همه چی رو میساره.......

......
(03-30-2014، 07:13 AM)فاطمه اسمعیلی سوره نوشته است:  موفقیت در کنکور 3 راه داره:
1) پشتکار
2)پشتکار
و 3) پشتکار
بنظرم خودتونو درگیر استفاده از چندین منبع نکنید؛یک منبع معتبر انتخاب کنید اونو چندین بار بخونید.
موفق و پیروز باشید.

سلام
اخ......
بله پشتکار همون چیزی که الان کم آوردم
با این ترازا.....
چند منبعی خوندم الان هم که قاطی کردم....Big Grin
پشتکاررمز موفقیت!!!!
خدا کنه همه بچه ها رتبه خوبی بگیرنAngel

RolleyesShy

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان