درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سال نو 93 مبارک
با سلام

منم به نوبه خود عید نوروز و فرا رسیدن بهار و شکوفایی طبیعت رو به همه دوستان تبریک میگم. امیدوارم سال خوبی داشته باشید.
پاسخ
 سپاس شده توسط رسول عليزاده ، سعید قاسم پور ، محمّد جبّاری ، k.hoSseinzadeh ، فاطمه اسمعیلی سوره ، مهدی بیات ، سجاد اصغری
نوروز این رفاقت را نگهبانی می کند که باور کنیم قلبهایمان جای حضور دوستانمان هستند

فرا رسیدن سال نو رو به همه دوستان تبریک میگم امیدوارم سال خوبی رو پیش رو داشته باشین
پاسخ
 سپاس شده توسط سعید قاسم پور ، k.hoSseinzadeh ، فاطمه اسمعیلی سوره ، مهدی بیات ، محمّد جبّاری
هیچ وقت حرفای معلمم یادم نمیره "نوروز بهانه ای برای نو شدن.بهان ای برای درکنار هم بودن"
چه خوبه راندمان کارای خوب پارسال رو حساب کنیم
.
.
...
این برنده واقعی هستش
مسابقه های زیادی برگذار شد و رفت..
حالا خوبه فکر کنیم چی بردیم؟!Smile

شیطان به خدا گفت:چگونه است که بندگانت تو را دوست دارند و تو را نافرمانی می کننددر حالی که با من دشمنندو از من اطاعت می کنند
خطاب رسیدکه ای ابلیس!به واسطه همان دوستی که با من دارند و دشمنی که با تو دارند،از نافرمانی آنان خواهم گذشت.

RolleyesShy

پاسخ
 سپاس شده توسط سعید قاسم پور ، فاطمه اسمعیلی سوره ، حامد احمدپور ، مهدی بیات ، سجاد اصغری ، محمّد جبّاری
سلام به همه دوستان عزیز

با کمی تأخیر سال نو رو به همه دوستان عزیز تبریک میگم و امیدوارم سالی پر از شادی و سلامتی برای شما و خانوادتون باشه HeartHeartHeartHeartHeartHeart
مردان عمل هیچگاه شکوه و ناله سر نمی دهند، به ویژه از سخت بودن صخره ها ، ابری بودن آسمان یا سرد بودن یخ هرگز شکایت نمی کنند .
-------------------------------------------------------------

هرکس بخواهد کاری را انجام دهد راهش را پیدا می کند،

و هر کس نخواهد کاری را انجام دهد ، بهانه اش را.
---------------------------------------------------------

مردی که کوه را برداشت،کسی بود که شروع به برداشتن سنگریزه ها کرد.

---------------------------------------------------------------------------
http://www.niktarahan.blogfa.com
niktarahan@gmail.com
پاسخ
 سپاس شده توسط سعید قاسم پور ، فاطمه اسمعیلی سوره ، مهران ترابی ، محمّد جبّاری

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان