درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سال نو 93 مبارک
[تصویر:  Norooz_93.jpg]
سال نو رو پیشاپیش به همه دوستان تبریک میگم.
سال خوبی داشته باشید
اگر تنهاترين تنها شوم باز خدا هست او جانشين همه نداشتنهاست
پاسخ
 سپاس شده توسط hasan panahi ، سعید قاسم پور ، k.hoSseinzadeh ، فاطمه اسمعیلی سوره ، معصومه حسن زاده ، یاسر خادمی ، میثم ایمانی ، سجاد اصغری
سلام
نوروز
نوروز
...
یعنی چی همه این ها یک پیامه
اگه دنبال پیامشین
ادرسش اینه
قران>>>سوره حج>>ایات 4-6
فکر کنم این نوروز رو باید متفاوت بدونیم

یک سال بزرگ تر ..
فکرامون ..
دلامون..
..
التماس دعا برای کنکوریا برای اونایی که نهایی دارن!
اللهم عجل ...SleepyRolleyes

شیطان به خدا گفت:چگونه است که بندگانت تو را دوست دارند و تو را نافرمانی می کننددر حالی که با من دشمنندو از من اطاعت می کنند
خطاب رسیدکه ای ابلیس!به واسطه همان دوستی که با من دارند و دشمنی که با تو دارند،از نافرمانی آنان خواهم گذشت.

RolleyesShy

پاسخ
 سپاس شده توسط سعید قاسم پور ، فاطمه اسمعیلی سوره ، مهدی بیات ، معصومه حسن زاده ، یاسر خادمی ، میثم ایمانی ، هادی نظری
سلام
یک سال از عمرمون گذشت....یک سال به مرگ نزدیک تر شدیم
چقد استفاده مفید داشتیم از این یک سال ؟یادمه موقع سال تحویل تو حرم امام رضا(ع)حضرت اقا اومده بودند ومیگفتند سعی کنید درست ومفید از عمرتون استفاده کنید.
ایام گرانقدر دهه ی فاطمیه رو به تمامی محبان اهل بیت(ع) تسلیت عرض میکنم وسالی پر از شادی وسرور وخیر وبرکت رو برای همه آرزومندم.
راستی دعا یادتون نره :
برای ظهور مولامون صاحب الزمان(عج)
برای بیمارای روحی روانی زبانی چشمی اخلاقی و.... چه روحی چه جسمی
برای اقتدار وعظمت دین اسلام
برای اطرافیانمون بخصوص اساتیدبزرگوارمون
برای اینکه روز قیامت بتونیم جواب کارای دنیامونو بدیم
برای رسیدن به قرب الی الله و....
برای هدایت افرادی مثل من وامثال من
آب هست...
خاک هست....
جوانه خواهم زد.
پاسخ
 سپاس شده توسط سعید قاسم پور ، k.hoSseinzadeh ، مهدی بیات ، یاسر خادمی ، میثم ایمانی ، هادی نظری ، سجاد اصغری
(03-18-2014، 09:01 PM)معصومه حسن زاده نوشته است:  سلام
یک سال از عمرمون گذشت....یک سال به مرگ نزدیک تر شدیم
چقد استفاده مفید داشتیم از این یک سال ؟یادمه موقع سال تحویل تو حرم امام رضا(ع)حضرت اقا اومده بودند ومیگفتند سعی کنید درست ومفید از عمرتون استفاده کنید.
ایام گرانقدر دهه ی فاطمیه رو به تمامی محبان اهل بیت(ع) تسلیت عرض میکنم وسالی پر از شادی وسرور وخیر وبرکت رو برای همه آرزومندم.
راستی دعا یادتون نره :
برای ظهور مولامون صاحب الزمان(عج)
برای بیمارای روحی روانی زبانی چشمی اخلاقی و.... چه روحی چه جسمی
برای اقتدار وعظمت دین اسلام
برای اطرافیانمون بخصوص اساتیدبزرگوارمون
برای اینکه روز قیامت بتونیم جواب کارای دنیامونو بدیم
برای رسیدن به قرب الی الله و....
برای هدایت افرادی مثل من وامثال من

RolleyesWink

شیطان به خدا گفت:چگونه است که بندگانت تو را دوست دارند و تو را نافرمانی می کننددر حالی که با من دشمنندو از من اطاعت می کنند
خطاب رسیدکه ای ابلیس!به واسطه همان دوستی که با من دارند و دشمنی که با تو دارند،از نافرمانی آنان خواهم گذشت.

RolleyesShy

پاسخ
 سپاس شده توسط مهدی بیات ، فاطمه اسمعیلی سوره ، یاسر خادمی ، معصومه حسن زاده ، هادی نظری ، سجاد اصغری
سلام
عید نوروز بر شما عزیزان مبارک باشه و امیدوارم سال خوبی داشته باشین
+ دبیر دومین دوره مسابقات کشوری سازه های ماکارونی دانشگاه سراسری مراغه
+ ایمیل : yasserkhademi@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط سعید قاسم پور ، k.hoSseinzadeh ، معصومه حسن زاده ، میثم ایمانی ، هادی نظری ، مهدی بیات ، سجاد اصغری
بنام خداوند مهربان

[تصویر:  ?di=1513953346142]

اولین پست انجمن در سال 1393

صدای پای بهار
خواب و خیال خزان را بر می آشوبد
و بوی بیداری و حرکت
عالم را فرا می گیرد
نوروز خواهشی برای تغییر و سبز شدن است
از این رو دست به دعا بر می داریم
و از خداوند می خواهیم
که عالي ترین شکل تحول را در ما ايجاد كند
حتي اگر وضعيت نيکويي داشته باشيم ،
نيکوتر از آن را طلب مي كنيم :

" یا مقلب القلوب والابصار ، یا مدبراللیل والنهار ، یا محول الحول والاحول ، حوّل حالنا الی احسن الحال "
" ای دگرگون کننده قلب ها و دیده ها ، ای تدبیر كننده شب و روز ، ای متحول کننده حال و احوال
حال ما را به بهترین حالت دگرگون ساز "

نوروز 1393 بر همه کاربران عزیز مبارک

تماس با من:
E_mail:  s.ghasempoor@live.com

Mobile, Telegram, WhatsApp:  09363778575

جهت عضویت در کانال انجمن ITSSA در تلگرام، لطفا اینجـا کلیک نمایید
پاسخ
 سپاس شده توسط فاطمه اسمعیلی سوره ، مهدی بیات ، k.hoSseinzadeh ، معصومه حسن زاده ، علی ابراهیمی ، حامد احمدپور ، سجاد اصغری ، ساجده نوروزی
شادی روح اونایی که سالای قبل کنارمون دور سفره هفت سین
نشسته بودن،اما الان چندساله که قاب عکسشون روی سفره ی
هفت سینمونه....
سال نوتون مبارک

اگر دریابی که در وجود هر انسانی روح خداوند نهفته است آیا باز هم حاضر خواهی شد به کسی توهین کنی؟
پاسخ
 سپاس شده توسط سعید قاسم پور ، مهدی بیات ، k.hoSseinzadeh ، معصومه حسن زاده ، علی رنود ، حامد احمدپور ، سجاد اصغری ، ساجده نوروزی
سلام
سال نو را به همه عزیزان تبریک عرض میکنم و انشالله امسال یکی از پربرکت ترین سالهای عمرتون باشه
یاحق
دنیای من در شجاعتم غرق شده...کاش من هم کمی میترسیدم تا دیگران زیبایی های دنیایم را میدیدند...Idea
پاسخ
 سپاس شده توسط سعید قاسم پور ، رسول عليزاده ، فاطمه اسمعیلی سوره ، مهدی بیات ، حامد احمدپور ، سجاد اصغری
سلام
من هم از طرف تیم رباط کریم سال نو رو به تمامی دوستان تبریک میگم و امیدوارم روزهایی سرشار از موفقیت پیش رو داشته باشید
سالی زیبا و خاطره انگیز رو براتون آرزو دارمSmile
ومن ا... التوفیق
شکست ها،پله های نردبان موفقیت هستند. امام علی (علیه السلام)
پاسخ
 سپاس شده توسط فاطمه اسمعیلی سوره ، سعید قاسم پور ، k.hoSseinzadeh ، مهدی بیات ، حامد احمدپور ، سجاد اصغری
با سلام وقت بخیر خدمت دوستان گرامی. بنده هم به نوبت خود این عید باستانی را بر شما دوستان عزیز تبریک میگوییم.
روزی انسان برده مهرو مهبت بود.
رفیقان آمدند دشمن به دادم برس.
پاسخ
 سپاس شده توسط سعید قاسم پور ، رسول عليزاده ، حامد احمدپور ، k.hoSseinzadeh ، فاطمه اسمعیلی سوره ، مهدی بیات ، سجاد اصغری

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان