درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرسش و پاسخ پیرامون اولین دوره مسابقات کشوری سازه ماکارونی دانشگاه آزاد واحد کرمانشاه
با سلام خدمت دوستان عزیز

انشاالله که مسابقه خوبی باشه.
به انجمن itssa هم از همین اول کار آرزوی موفقیت می کنم.
+ دبیر دومین دوره مسابقات کشوری سازه های ماکارونی دانشگاه سراسری مراغه
+ ایمیل : yasserkhademi@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط رضا اله ورن ، مجید نیک نیاز ، سعید قاسم پور ، سجاد اصغری ، مهدی بیات ، رسول عليزاده ، حجت الله صفرپور ، میثم ایمانی
سلام

قوانین و شرایط را مطالعه کردم ، اجازه میده که به عنوان استاد راهنما توی این مسابقات شرکت کنم.

تصمیم داشتم دیگه شرکت نکنم اما شرایط و جوایز این مسابقه وسوسه کننده بود. فکر کنم بتونم توی گرایش سبک و راندمانی حرفی برای گفتن داشته باشم

انشا الله که مسابقات با حضور اعضای سایت و مسئولان سایت هرچه باشکوهتر برگزار بشه.
پاسخ
 سپاس شده توسط سعید قاسم پور ، سجاد اصغری ، مهدی بیات ، یاسر خادمی ، محمد طیبی ، میثم ایمانی ، رضا اله ورن
سلام به همگی

این مسابقه هم بدون شک یکی از بهترین مسابقات خواهد بود امیدوارم همه تیمه ها به نتیجه مورد نظر خودشون برسند
جا داره از همه مسئولین سایتitssa مخصوصا مهندس قاسمپور عزیز که مسابقات رو به خوبی مدیریت میکنند تشکر کنم
با آرزوی موفقیت برای همه
پاسخ
 سپاس شده توسط مهدی بیات ، سعید قاسم پور ، یاسر خادمی ، میثم ایمانی ، حجت الله صفرپور
سلام
مهندس ایمانی برای ثبت نام تیم هایی که توی مراغه مقام آوردن تخفیف نمیدین؟اون مسابقه هم با همکاری این انجمن برگزار شد
r.alizade@live.com

من مسئول گفتار خود هستم اما مسئول برداشت اشتباه نیستم
Big Grin
پاسخ
رسول جان به نکته خوبی اشاره کردی آقا تخفیف بذارین مشتری بشیم باااااا Big Grin
برهنگی تنها به یک تکه پارچه بستگی ندارد .
برهنگی یعنی بی توجهی به شرافت انسانی و شخصیت انسانها

IdeaIdea
پاسخ
(03-17-2014، 09:14 AM)مسعود حسینی نوشته است:  من نمیتونم تشخیص بدم علت اینکه تو یه هفته کرمانشاه توسط دو دانشگاه میخواد مسابقه برگزار کنه چیه؟؟

سلام آقای حسینی
والا ما هم نمیدونیم! اتفاقیه که افتاده و باید با دید مثبت نگاه کنیم/.

(03-17-2014، 03:40 PM)رسول عليزاده نوشته است:  سلام
مهندس ایمانی برای ثبت نام تیم هایی که توی مراغه مقام آوردن تخفیف نمیدین؟اون مسابقه هم با همکاری این انجمن برگزار شد

سلام آقای علیزاده
اجازه بدید روش فکر کنیم. نتیجه رو تا آخر این هفته میگیم خدمتتون/.

دبیر اولین دوره مسابقات کشوری سازه های ماکارونی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه - 26 الی 28 فروردین ماه 93

+ شماره همراه : 09364673515
+ ایمیل : meysamimani22@gmail.com

+ عزیزانی که تمایل به دریافت دعوتنامه جهت حضور در مسابقات دارند، لطفا به شماره تلفن همراهم پیامک بزنند و یا اینکه درخواستشون رو به آدرس ایمیلم ارسال نمایند. و یا اینکه در اینجا بهم پیام خصوصی بفرستند. ممنون
پاسخ
 سپاس شده توسط مجید نیک نیاز ، سعید قاسم پور ، مهدی بیات
سلام
خسته نباشید میگم به همه دست اندر کاران این مسابقه

و همین طور خوشحالم که در این مسابقه مهندس قاسمپور به عنوان سرپرست گروه داوری یه جورایی به عنوان نماینده پیشکسوتان سازه ماکارونی و یکی از حرفه ای ترین ها مخصوصا در گرایش هدفمند(سبک) که هنوز رکورد های ایشون توی این گرایش بهترین هستند ، در جمع داوران محترم این مسابقه حضور دارن .

تبریک میگم به خاطر اینکه این آیین نامه خیلی خوب نوشته شده و خیلی از بازار سیاه های خرید و فروش ماکارونی را به شدت کم رنگ کرده و دیگه کسی از اینکه ماکارونی انحصاری نداره ناراحت نیست.

یک تبریک دیگه هم نسبت به قرار دادن عبور مکعب دارم که یکی از اون قسمتهایی است که هنوز میتونه مهندس عمران را و علم مهندسی عمران را وارد پل ماکارونی کنه و طراح را به چالش بکشه و من کلا از آیین نامه های فکری خوشم میاد.

چند تا سوال هم از سرگروه داوری، مهندس قاسمپور داشتم

1- استفاده از چسب کاغدی در محدوده گره ها مجاز است.
2- بارگذاری استاد راهنما هم شامل سه نفر از اعضای تیم میشه که حق بارگذاری دارن

با تشکر.
پاسخ
 سپاس شده توسط سعید قاسم پور ، مجید نیک نیاز ، مهدی بیات ، علی رنود ، میثم ایمانی ، حامد احمدپور
(03-18-2014، 08:18 AM)حجت الله صفرپور نوشته است:  سلام
خسته نباشید میگم به همه دست اندر کاران این مسابقه

و همین طور خوشحالم که در این مسابقه مهندس قاسمپور به عنوان سرپرست گروه داوری یه جورایی به عنوان نماینده پیشکسوتان سازه ماکارونی و یکی از حرفه ای ترین ها مخصوصا در گرایش هدفمند که هنوز رکورد های ایشون توی این گرایش بهترین هستند ، در جمع داوران محترم این مسابقه حضور دارن .

تبریک میگم به خاطر اینکه این آیین نامه خیلی خوب نوشته شده و خیلی از بازار سیاه های خرید و فروش ماکارونی را به شدت کم رنگ کرده و دیگه کسی از اینکه ماکارونی انحصاری نداره ناراحت نیست.

یک تبریک دیگه هم نسبت به قرار دادن عبور مکعب دارم که یکی از اون قسمتهایی است که هنوز میتونه مهندس عمران را و علم مهندسی عمران را وارد پل ماکارونی کنه و طراح را به چالش بکشه و من کلا از آیین نامه های فکری خوشم میاد.

چند تا سوال هم از سرگروه داوری، مهندس قاسمپور داشتم

1- استفاده از چسب کاغدی در محدوده گره ها مجاز است.
2- بارگذاری استاد راهنما هم شامل سه نفر از اعضای تیم میشه که حق بارگذاری دارن

با تشکر.

سلام مهندس صفرپور عزیز

از لطف جنابعالی نسبت به بنده سپاسگزارم. امیدوارم بتونم در مسئولیتی که به دوش ما گذاشتن، درست و دقیق عمل کنم.
و از اینکه می بینم قصد دارید بعنوان استاد راهنما در کنار تیم تون در مسابقات شرکت کنید خوشحالم.

از جنابعالی بخاطر صراحت کلامتون ممنونم و خوشحال میشم اگه ایراد یا اشکالی در آیین نامه ها دیدید به بنده انتقال بدید.

اما پاسخ به سئوالاتتون :

1- استفاده از چسب کاغذی و چسب نواری (یا شیشه ای) در گره ها مجاز نیست.

2- توجه داشته باشید که در گرایش راندمانی سه نفر و در گرایش سبک تنها دو نفر می توانند در بارگذاری مشارکت داشته باشند.
استاد راهنما می تواند جزء سه نفر باشد. با این تفاوت که تنها می تواند شفاها راهنمایی نماید و شخصا و عملا در بارگذاری نمی تواند مشارکت نماید. اتفاقا فلسفه حضور استاد راهنما در کنار تیم ها همین مورد هستش. و بهتره استاد راهنما در هنگام بارگذاری در کنار تیم باشد.

تماس با من:
E_mail:  s.ghasempoor@live.com

Mobile, Telegram, WhatsApp:  09363778575

جهت عضویت در کانال انجمن ITSSA در تلگرام، لطفا اینجـا کلیک نمایید
پاسخ
 سپاس شده توسط مجید نیک نیاز ، مهدی بیات ، علی رنود ، میثم ایمانی ، حامد احمدپور ، رضا اله ورن
سلام
خیلی خوشحالم که گرایش سَبُک هم هست...از طرفی خیلی منتظر این گرایش بودم از طرف دیگه برای اینکه مسابقات استانی اینجا بتونه آبرومندانه برگزار بشه مجبورا خوزستان بمونم اما شاید سازه در گرایش سبک بفرستم
انشالله مسابقه خوبی بشه
یاحق
دنیای من در شجاعتم غرق شده...کاش من هم کمی میترسیدم تا دیگران زیبایی های دنیایم را میدیدند...Idea
پاسخ
 سپاس شده توسط سعید قاسم پور ، میثم ایمانی ، مهدی بیات
(03-15-2014، 06:23 AM)حجت الله صفرپور نوشته است:  سلام

قوانین و شرایط را مطالعه کردم ، اجازه میده که به عنوان استاد راهنما توی این مسابقات شرکت کنم.

تصمیم داشتم دیگه شرکت نکنم اما شرایط و جوایز این مسابقه وسوسه کننده بود. فکر کنم بتونم توی گرایش هدفمند و راندمانی حرفی برای گفتن داشته باشم

انشا الله که مسابقات با حضور اعضای سایت و مسئولان سایت هرچه باشکوهتر برگزار بشه.
سلام
حجت جان مبارکه عضو هیئت علمی کدوم دانشگاه شدی کجا تدریس میکنی؟
چون تو این بند اینطوری نوشته
2- هر تیم می تواند در هنگام ثبت نام اسم یک نفر از اعضای هیات علمی دانشگاه خود را بعنوان استاد راهنما بنویسد. استاد راهنما مي تواند راهنمايي چند تيم را همزمان عهده دار باشد.

r.alizade@live.com

من مسئول گفتار خود هستم اما مسئول برداشت اشتباه نیستم
Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط علیرضا جاودانیان ، علی ابراهیمی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان