درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرسش و پاسخ پیرامون اولین دوره مسابقات کشوری سازه ماکارونی دانشگاه آزاد واحد کرمانشاه
[تصویر:  ?di=1613947150561]

با سلام
بمنظور پاسخگویی به سئوالات مربوط به برگزاری، ثبت نام، اسکان و پذیرش تیم های شرکت کننده در اولین دوره مسابقات کشوری سازه های ماکارونی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشـاه (که در تاریخ های 26 ، 27 و 28 فروردین ماه 93 برگزار خواهد شد)، این تاپیک ایجاد می گردد و جناب آقای میثم ایمانی بعنوان دبیر مسابقات به سئوالات پاسخگو خواهند بود.

در مورد سئوالات مربوط به آیین نامه های مسابقات نیز خود بنده در همین تاپیک پاسخو خواهم بود
.

آخرین ویرایش : روز سه شنبه مورخه 92/12/27 ساعت 02:00 بامداد
تماس با من:
E_mail:  s.ghasempoor@live.com

Mobile, Telegram, WhatsApp:  09363778575

جهت عضویت در کانال انجمن ITSSA در تلگرام، لطفا اینجـا کلیک نمایید
پاسخ
 سپاس شده توسط توحید جعفرپور ، میثم ایمانی ، مجید نیک نیاز ، مهدی ذکاوتی
با سلام خدمت همه دوستان و عرض تبریک به مناسبت برگذاری یکی دیگر از مسابقات کشوری توسط سایت ITSSA

امید وارم ایم مسابقه هم مثل مسابقات قبل به صورت منظم و عالی و کیفیت بالا برگذار بشه

مرسی از همه دست اندرکاران این مجموعه Rolleyes
برهنگی تنها به یک تکه پارچه بستگی ندارد .
برهنگی یعنی بی توجهی به شرافت انسانی و شخصیت انسانها

IdeaIdea
پاسخ
 سپاس شده توسط میثم ایمانی ، مهدی بیات ، سعید قاسم پور ، رضا اله ورن ، یاسر خادمی ، سجاد اصغری ، رسول عليزاده ، محمّد جبّاری ، baktash ، مهدی ذکاوتی
سلام

ضمن تشکر از مدیریت انجمن شبیه سازی سازه های خرپایی ایران، با توکل بر خدا از امروز اطلاع رسانی اولین دوره مسابقات کشوری دانشگاه آزاد کرمانشاه آغاز شد و امیدوارم بتوانیم با حمایت و همکاری های همه تیم های شرکت کننده ، مسابقاتی با بهترین کیفیت برگزار کنیم.

همانطور که مهندس قاسم پور هم فرمودند جهت هر گونه پاسخ در خصوص برگزاری، ثبت نام، اسکان و پذیرش تیم های شرکت کننده در خدمت دوستان هستم.

دبیر اولین دوره مسابقات کشوری سازه های ماکارونی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه - 26 الی 28 فروردین ماه 93

+ شماره همراه : 09364673515
+ ایمیل : meysamimani22@gmail.com

+ عزیزانی که تمایل به دریافت دعوتنامه جهت حضور در مسابقات دارند، لطفا به شماره تلفن همراهم پیامک بزنند و یا اینکه درخواستشون رو به آدرس ایمیلم ارسال نمایند. و یا اینکه در اینجا بهم پیام خصوصی بفرستند. ممنون
پاسخ
 سپاس شده توسط سعید قاسم پور ، مهدی بیات ، رسول عليزاده ، حمید رضا نظری ، مهدی ذکاوتی
با سلام خدمت همه دوستان.
خوشحالیم که مسابقه دیگری توسط سایت itssa برگزار میشه .
امیوارم که یک بار دیگه بتونم دوستان عزیز رو ملاقات کنم.
اگر تنهاترين تنها شوم باز خدا هست او جانشين همه نداشتنهاست
پاسخ
 سپاس شده توسط سعید قاسم پور ، مجید نیک نیاز ، رضا اله ورن ، رسول عليزاده ، سجاد اصغری ، میثم ایمانی
مهدی جان منتظرتیم هااااااا WinkWink
برهنگی تنها به یک تکه پارچه بستگی ندارد .
برهنگی یعنی بی توجهی به شرافت انسانی و شخصیت انسانها

IdeaIdea
پاسخ
 سپاس شده توسط مهدی بیات ، رضا اله ورن
دلتنگتیم مهندسHeart
اگر شرکت نکنیم حتما برا دیدارتون میایم
منتظر مقام اول شما هستیم.
Big Grin
اگر تنهاترين تنها شوم باز خدا هست او جانشين همه نداشتنهاست
پاسخ
 سپاس شده توسط علی اصغری ، مجید نیک نیاز ، رضا اله ورن ، سجاد اصغری ، میثم ایمانی
با سلام خدمت دوستای عزیزم

مایه مباهاته که یه مسابقه ITSSA یی دیگه داره برگزار میشه
خیلی وقت بود منتظر یه مسابقه ی با کیفیت بودیم
رو تقویم روز شمار گذاشتم واسه دیدار جمع بزرگ مهندسای ITSSA یی عزیز
غنچه های گل سرخ را کنون که میتوانی برچین، زمان سالخورده درگذر است و همین گلی که امروز لبخند میزند، فردا خواهد مرد
پاسخ
 سپاس شده توسط سعید قاسم پور ، مجید نیک نیاز ، رضا اله ورن ، یاسر خادمی ، مهدی بیات ، میثم ایمانی ، حمید رضا نظری ، مهدی ذکاوتی
سلام
این ترم چقدر مسابقه هست کارامون یه مقدار فشرده شد
امیدوارم مسابقه خوبی در بیاد به دبیر اجرایی و کادر اجریی خسته نباشید میگم مهندس ایمانی شماره موبایلتم پای امضات بنویس یادت رفته انگار
منتظر آیین نامه ها هستیم فکر کنم گرایش سبک یه مقدار متفاوتر باشه از دوره های قبل که طرح دادن براش رو یه مقدار سخت میکنه چون تا حالا جایی برگزار نشده تا کسی رایت کنه Big Grin
r.alizade@live.com

من مسئول گفتار خود هستم اما مسئول برداشت اشتباه نیستم
Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط سعید قاسم پور ، مجید نیک نیاز ، رضا اله ورن ، سجاد اصغری ، مهدی بیات ، میثم ایمانی
اينكه شركت كنم يا نه مهم نيست،
مهم برگزارى مسابقه توسط ITSSA هستش.
پاسخ
 سپاس شده توسط سعید قاسم پور ، مجید نیک نیاز ، رضا اله ورن ، یاسر خادمی ، احسان نظری ، مهدی بیات ، میثم ایمانی ، baktash
سلام یه مسابقه خوووووب و دلتنگ دوستان ....
عزت از خداست و اوست که به ما عزت می دهد ،اگر بخواهد ابروی کسی رابریزد به دست خودش می ریزد و اگر بخواهد به کسی عزت دهد توسط دشمنان او را عزیز می کند .
پاسخ
 سپاس شده توسط یاسر خادمی ، مجید نیک نیاز ، سعید قاسم پور ، احسان نظری ، مهدی بیات ، میثم ایمانی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان