درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عید سعید فطر مبارک!
سلام
پیشاپیش فرارسیدن عید سعید فطر رو به همه کاربران و اساتید سایت تبریک میگم!عبادات همگی قبول باشه و به امید خدا هزاران سال زنده باشید و در دوران ظهور امام زمان(عج)حظور داشته باشید و طعم خوش زندگی شرافتمندانه رو بچشید!!!
از دوستان تقاضا دارم هرکی میاد اگه نظر داد یک خاطره هم از سازه سازی یا هر جای دیگه که دوس داره بگه که یک مقدار جنبه خنده هم داشته باشه! حالا خاطره نشد میشه جک هم بگید ولی با رعایت حقوق قومیتی و نژادی!
خوب از خودم شروع میکنم با یک خاطره کوتاه
قبل از مسابقات دانشگاه آزاد گرگان خودم و یکی از دوستام کنار هم راه میرفتیم(هم تیمی من در مسابقات بود)دوستم به من گفت خودمونیم خیلی گنده ایا!(لازم به ذکره بگم قد من 182 و وزنم 98.5 پس حدود16کیلو اضافه دارم)بعد از حرفش گفتم مثلا تو خیلی خوبی؟!گفت آره نگا اندام!یک نگاه بهش کردم گفتم وایسا!براندازش کردم و سر تکون دادم به نشونه تاسف بعد پاهاشو نگاه کردم گفتمش درسته راست قامتی ولی پاهات خیلی لاغر و ضعیفه دیدم خندید و گفت مگه میخوای منو بارگذاری کنی که میگی لاغر و ضعیفی!!!
امیدوارم خاطره خنده داری باشه(ما که خیلی خندیدیم چون اون موقع خیلی تو فاز طراحی بودیم)
منتظر نظرات شاد شما عزیزان هستم
خدایا!ظهورشو نزدیک تر کن حتی اگه قراره من تو دولتش محکوم بشم
خدایا!خودت میگی خواسته هاتونو من میدونم ولی دوست دارم به زبون بیارید خدایا!به زبون میارم:خسته شدم بس که روزها برایم چون شب و شبها برایم تلخ است زیرا که روزها بی عدالتی را میبینم و شب ها میترسم که دیگر بیدار نشوم...
اللهم عجل لولیک الفرج و العافیه و النصر و جعلنا من خیر اعوانه و انصاره و من المستشهدین بین یدیه
ترجمه:خداوندا در ظهور حجتت تعجیل بفرما و او را سلامت بدار و پیروزی را زودتر نصیبش بگردان و ما را از بهترین یارانش و از شهیدان بین دستانش قرار بده
آمین یا رب العالمین
یا حق
دنیای من در شجاعتم غرق شده...کاش من هم کمی میترسیدم تا دیگران زیبایی های دنیایم را میدیدند...Idea
پاسخ
 سپاس شده توسط امير رضا حدادي ، محمد جواد رضایی ، رسول عليزاده ، رحيم باقري
سلام مهندس راندمانش قابل ارتقاست ولی فعلا راندمانش 800!!!ساق پام دو رشته کار شده گره هاشم مفصلی اطراف دو رشته هم ماهیچه کار شده تا فشار بیشتری تحمل کنه!!!حالا یک جک بگو ملت بخندن یا یک عکس قشنگ بذار فردا عیده هاااااا مهندس بجنب
دنیای من در شجاعتم غرق شده...کاش من هم کمی میترسیدم تا دیگران زیبایی های دنیایم را میدیدند...Idea
پاسخ
سلام
منم به نوبه خودم پيشاپيش عيد فطر رو به همه برادران و خواهران مسلمانمون در سراسر كره خاكي تبريك ميگم

در مورد راندمان زدن پاهاتون بايد بگم كه جناب رنود اصلا به درد سازه راندماني نميخوره چون همونطور كه گفت 16 كيلو اضافه وزن داره و اصلا به صرفه نيست پس خودتو نگه دار برا سازه سنگين. مشهد وصلت ميكنيم به جك ببنيم ميتونيم باهات ركورد جهاني رو بشكنيم
اما رفيقت اونطور كه من ديدم به درد راندماني ميخوره البته بايد اونطور كه تو ميگي رو تكيه گاهش (پاهاشو ميگم) يكم كار كني تا كم نياره
البته مهندس شوخي بودن ها جدي نگيري دور هم يكم مزاح كرديم
در مورد موضوع خنده دار هر چقدر زور زدم نتونستم چيزي در بيارم
يه جك
به يه يارو ميگن هويج واسه چشم خوبه برميداره هويج رو ميكنه توي چشمش

r.alizade@live.com

من مسئول گفتار خود هستم اما مسئول برداشت اشتباه نیستم
Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط علی رنود ، رحيم باقري
منم پیشاپیش این عید خجسته رو به همه دوستان تبریک میگم.
مهندس شما باید گرایش ازاد شرکت کنی تا مقام بیاری چون اونجا وزن ملاک نیست.
پاسخ
 سپاس شده توسط علی رنود
سلام خدمت دوستانی که لطف دارن به این تاپیک
جک جناب رضایی باحال بود ولی کاش مردن نداشت جک جناب علیزاده هم باحال بود خداییش
حالا یک جک از طرف من
سه نفر از سه شهر مختلف بودن که به ترتیب مقدار خالی بندیشون زیاد میشد
اولی:نا یک سگ داریم وقتی میخواد بیاد خونه در میزنه تا درو براش باز کنیم!!!
دومی:ما یک سگ هر وقت میخواد بیاد خونه با موبایلش زنگ میزنه میگه در و باز کنید من دارم میام!!!
سومی:ای بابا مگه سگهای شما کلید در خونه رو ندارن!!!
یکی دیگه
آبادانیه میره پوستر فروشی میگه(( داداش عکس منو داری؟!!!پوستر فروشی میگه نه آبادانیه:آها پس تو هم تمووم کردی؟!!!)
پاسخ
مهندس خداوکیلی عجب داستان باحالی بود آخرت داستان بود واقعا خیلی خیلی خدنیدم چقدر نویسنده اش آدم ریزبینی بود خیلی داستان توپی بود
پاسخ
 سپاس شده توسط محمد خدایی
با سلام
بعد از یک ماه بندگی و عبادت، بعد از یک ماه تلاش برای تذکیه و پاکی روح، بعد از یک ماه جنگ با نفس اماره، بعد از یک ماه سراسر روحانیت، بعد از یک ماه میهمانی در محضر خدا، متاسفانه باید بمدت یک سال با این ماه خدا خداحافظی کنیم. چقدر دلمان برایش تنگ میشود!
عید فطر، عید بزرگ جهان اسلام رو ابتدا به محضر بقیه الله اعظم رو حی فذاه و سپس به تمام کاربران و دوستان صمیمی خودم در سایت تبریک میگم و امیدوارم بتوانیم با روحیه ای که از این ماه کسب نموده ایم، در جهت خدمت به جامعه قدم برداریم .
از خدا میخوام که ظهور آخرین ذخیره خودش، امام زمان (عج) رو در این عید به عنوان هدیه برامون عطا کنه. آمین

عید همگی مبارک
تماس با من:
E_mail:  s.ghasempoor@live.com

Mobile, Telegram, WhatsApp:  09363778575

جهت عضویت در کانال انجمن ITSSA در تلگرام، لطفا اینجـا کلیک نمایید
پاسخ
 سپاس شده توسط رحيم باقري ، علی رنود ، رسول عليزاده ، محمد جواد رضایی ، محمد خدایی
سلام
ما حال نداريم سه شنبه پست بديم بعد بگن چهارشنبه عيده چهارشنبه هم بگن پنج شنبه عيده آخرش بفمهميم دوشنبه عيد بوده همينه كه هست از همين امروز عيدتون مباركTongueBig GrinCool
پاسخ
 سپاس شده توسط علی رنود ، رسول عليزاده ، محمد خدایی
باعرض سلام خدمت دوستان....مبارک باشه بر همگی...
امیدوارم که تونسته باشیم حداکثر استفاده رو از این ماه پر فیض وبرکت برده باشیم.
چه زود گذشت....!!!مثل برق وباد...عمر ما م همینطور میگذره و ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!!!
راستی جدای از خاطره ها در این ماهی که بر ما گذشت چقدر تغییر کردیم؟چقدر به خودمون وکارهامون فکر کردیم؟
حدای ناکرده که جزو مصادیق" اتامرو الناس بالبر وتنسون انفسکم"بوده باشیم؟البته خود حقیرم رو عرض میکنم.........وگرنه دوستان که الحمدالله موفق وسربلند بوده وهستند!!
بگذریم انشاءلله که همگی به میزان لیاقتمون با دست پر از این ماه خدا خداحافظی کرده باشیم.
روزگارا:
تو اگر سخت به من میگیری،
با خبر باش که پژمردن من آسان نیست...
پاسخ
 سپاس شده توسط علی رنود ، مسعود شفقی ، سعید قاسم پور ، محمد خدایی
با عرض سلام و احترام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات کاربران عزیز

[تصویر:  ?di=3137606164714]

عید فطر؛ عید پایان یافتن رمضان نیست. عید برآمدن انسانی نو از خاکسترهای خویشتن خویش است. چونان ققنوس که از خاکستر خویش دوباره متولد میشود.

اگر در عید فطر درنیابیم که از نو متولد شده ایم؛ اگر تازگی را در روح خود احساس نکنیم؛ عید فطر، عید ما نیست ، ضمن آرزوی قبولی عبادت و بندگی حلول ماه شوال ، عید سعید فطر را به شما سروران گرامی تبریک و تهنیت عرض می نمائیم.

توفیق و سلامتی شما را همواره آرزومندم.
تماس با من:
E_mail:  s.ghasempoor@live.com

Mobile, Telegram, WhatsApp:  09363778575

جهت عضویت در کانال انجمن ITSSA در تلگرام، لطفا اینجـا کلیک نمایید
پاسخ
 سپاس شده توسط ساجده نوروزی ، محمد خدایی ، یونس شیخی چراغ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان