درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتقادات و پیشنهادات نسبت به رویکرد سایت
با سلام
مدتی هستش که مباحث عمومی در این تاپیک مطرح می شود. که محل مناسبی برای طرح این مسائل نیست.
این تاپیک زیر مجموعه زیر انجمن "ارتباط مستقیم با مدیر کل سایت" هستش و هدف من از ایجاد این تاپیک، مطرح کردن نظرات کاربران نسبت به رویکرد سایت هستش. بعنوان مثال در ارسال شماره 2 که توسط دوست خوبم جناب حدادی بیان شده است، نسبت به رویکرد سایت مطالبی ایشون مطرح کرده اند و بنده پاسخ داده ام.
لذا از دوستان خواهشمندم، نظراتی که در مورد امکانات سایت و... دارند را در قسمت "نقطه نظرات عمومی" بیان فرمایند. و هر آنچه که نسبت به سیاست گذاری ها و اهداف و رویکرد سایت می باشد را در این تاپیک بیان بفرمایند.
یا حق
تماس با من:
E_mail:  s.ghasempoor@live.com

Mobile, Telegram, WhatsApp:  09363778575

جهت عضویت در کانال انجمن ITSSA در تلگرام، لطفا اینجـا کلیک نمایید
پاسخ
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری
به نظرم ما داریم از بحث های اصلی با توجه به سیاست های سایت فاصله میگیریم . مباحثی بیان میشه که تو هر سایتی میتونه باشه . به نظرم ما زیادی داریم به اونا پر و بال میدیم . وارد ریزش نمیشم میترسم بقیه ناراحت شن . ولی یک برنامه ریزی لازمه تا کارمونو بقیه قبول کنن .
پاسخ
 سپاس شده توسط سعید قاسم پور ، حمید رضا نظری ، حسین ترکی
قابل توجه دوستان عزیز
قبلا میگفتیم سال آینده ،سال آینده. اینم از سال جدید که امیداریم شورای راهبری سایت بتونند با تیم مدیریتی سایت همکاری بکنند.
میدونم که همکاری هایی خارج از سایت صورت گرفته، ولی منتظر این هستیم که حضور اعضای محترم شورای راهبردی با وجود مشله های فراوان توی سایت پررنگ تر بشه.
پاسخ
 سپاس شده توسط علیرضا جاودانیان ، مجید جلیلی ، سعید قاسم پور
خوب درست گفتن سال اینده الان که امساله حسین جان
شريف ترين دلها دلي است كه انديشه ي آزار كسان درآن نباشد. زرتشت/
پاسخ
سلام
به خودم یک انتقاد اساسی وارد بود که چرا وقت کافی به سایت و انجمن نمیتونم بذارم لذا این رو خودم بهش واقف هستم و از این روز به بعد سعی میکنم وقت لازم و کافی رو برای این مجموعه بزرگ و ارزشمند بذارم. امیدوارم همکارانم در این مجموعه و کاربران فعال انجمن نیز کمک حال باشند. چرا که من همیشه معتقد بوده و هستم که به احترام کاربران فعال کار میکنم.
یا حق
تماس با من:
E_mail:  s.ghasempoor@live.com

Mobile, Telegram, WhatsApp:  09363778575

جهت عضویت در کانال انجمن ITSSA در تلگرام، لطفا اینجـا کلیک نمایید
پاسخ
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، علی رنود ، مسعود شفقی ، احسان نظری ، فاطمه اسمعیلی سوره ، حامد احمدپور

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان