درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گفتگو با دبیر اجرائی مسابقات خاوران مشهد - آبان 90
با سلام
در این تاپیک تمام سئوالات مربوط به موارد اجرائی اعم از نحوه برگزاری، ثبت نام، اسکان و پذیرش تیم ها، توسط دبیر اجرائی این مسابقات، جناب مهندس جاودانیان، پاسخ داده خواهد شد.
لذا تاکید می نمایم لطفا فقط و فقط سئوالات مربوط به موضوعات این تاپیک پرسیده شود و از طرح سئوالات نامربوط و تکراری خودداری شود.
تماس با من:
E_mail:  s.ghasempoor@live.com

Mobile, Telegram, WhatsApp:  09363778575

جهت عضویت در کانال انجمن ITSSA در تلگرام، لطفا اینجـا کلیک نمایید
 سپاس شده توسط علی رنود ، مهدی مکرم
با عرض سلام و خسته نباشید
این اولین پست من به عنوان دبیر اجرایی مسابقات در این انجمن هست . امیدوارم بتونیم مسابقات خوبی رو با همکاری دوستان برگزار کنیم .
در مورد سوال خانم هارونی بگم که دانشجویان در هر رشته ای میتونن در مسابقات شرکت کنن و این نکته در قسمت اصلی سایت در بخش شرایط و قوانین مسابقات ذکر شده است .
این هم تایید حرف جناب مهندس رضایی است . ممنون
 سپاس شده توسط علی رنود
با سلام

-2 اعتبار برای مهندس رنود ، علیزاده و رضائی بخاطر فرستادن اسپم و جملات نامربوط در تاپیک مسابقات

همانطور که مدیر کل سایت مهندس قاسمپور فرمودند از هرگونه فرستادن اسپم و سوالات نامربوط در تاپیک مسابقات پرهیز نمایید

در صورت تکرار با محرومیت 48 ساعته مواجه خواهید شد .
با تشکرHeart
بیردا گوزل خاطیره لر یاتیپدی !
خداحافظ
Heart

این طرفها کمتر میام . کاری داشتید :
sabz_daar_sabz@yahoo.com
www.facebook.com/hamidreza.nazari.775
 سپاس شده توسط علی رنود ، 8912172701 ايمان اميريان
یک سوال دارم
جوایز چی هست؟
دنیای من در شجاعتم غرق شده...کاش من هم کمی میترسیدم تا دیگران زیبایی های دنیایم را میدیدند...Idea
سلام و تبریک عید سعید فطر به دوستان
خدمت دوستان عرض کنم که هر گونه سوال مربوط به مسابقه که در این بخش قرار خواهد گرفت رو من جواب خواهم داد . البته به دلیل مشغله کاری مربوط به مسابقات این جوابها را بعد از ظهر و شب بر روی سایت قرار میدم . البته سعی خواهم کرد در طول روز هم به سایت سر بزنم .
در مورد جوایز خدمتتون عرض کنم که مقدار آن در چند روز آینده قطعی خواهد شد . جوایز مناسبی اعلام خواهد بود .
در ضمن به عنوان یک دوست کوچک خدمت تمامی اعضای سایت یک نکته رو عرض کنم که حالا که همه دور هم در یک محیط جدید و با امکانات بهتر و علمی تر قرار گرفتیم بهتر است که خودمون و پست هایی که قرار میدیم هم به همین شکل جدید و با ادبیات بهتر باشه تا ناظم سایت نکته ای رو متذکر نشوند .
ممنون
 سپاس شده توسط علی رنود
با سلام
میخواستم ببینم ثبت نام از ابان شروع میشه؟اخه تا ما بریم دانشگاه بخایم هماهنگ کنیم همون 5ابان به بعد میشه به این موضوع هم توجه کنید که به مشکل ثبت نام نخوریم.
سلام
به نظر من ثبت نام اگر شهریور هم شروع بشه مشکلی نداره چون دانشگاه قسمت اداریش هست . تیم هایی که از دانشگاه ازاد شرکت میکنن باید از الان از طریق پژوهش نامه ی ریز هزینه ی مسابقاترو به تهران بفرستند . که این وظیفه ی دبیر انجمن علمی دانشگاه هست که زودتر پیگیر بوجه بشه من این کارو 2 ماه پیش انجام دادم و جواب نامه هم اومده و هزینه پرداخت شده و دانشگاه های دیگه هم همین روال هست و کار خیلی اسونیه فقط باید خیلی دیر انجام نشه تا جواب مثبت بدن. البته حیف که من خودم شرکت نمیکنم بنا به دلایلی که همه میدونن .
سلام
همان طور که جناب قاسم پور در قسمت شرایط ثبت نام گفتن ثبت نام از تاریخ 7/25 تا 8/15 ادامه خواهد داشت . و مشخصا کسی به مشکل بر نخواهد خورد . در ضمن بهتر است برای شرکت در مسابقه دوستان هر چه سریع تر با دانشگاه ها صحبت نمایند . چون بخش اداری جوابگو خواهد بود .
ممنون
 سپاس شده توسط علی رنود
با سلام.علیرضا جان من که تازه دانشگاه عوض کردم و احتمالا از اواسط مهر میرم دانشگاه نمیتونم استاد راهنما به این زودی پیدا کنم شاید اصلا دانشگاه استاد راهنما نده.یعنی شرکت نکنم؟به نظر من این بند الزامی بودنش ضروری نیست.میشه یک استثنا قائل بشید.
 سپاس شده توسط علی رنود ، رسول عليزاده
سلام
من واسه این مورد هماهنگی میکنم خبر میدم بهت عزیزم . منتظر باش .
ممنون
 سپاس شده توسط محمد رضا شارعی ، رسول عليزاده ، علی رنود

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان