درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پاسخ به سئوالات و شبهات آیین نامه ها و توضیح علمی مسابقات خاوران مشهد - آبان 90
با سلام
در این تاپیک کلیه سئوالات و شبهات مربوط به موارد آیین نامه ای و داوری، توسط کمیته داوری این مسابقات پاسخ داده خواهد شد.
لذا مکررا تاکید می نمایم لطفا فقط و فقط سئوالات مربوط به موضوعات این تاپیک پرسیده شود .
ضمنا خاطر نشان می سازد آیین نامه های مسابقات حداکثر تا 15 شهریور ماه بر روی سایت (در این این تاپیک) قرار خواهد گرفت.
تماس با من:
E_mail:  s.ghasempoor@live.com

Mobile, Telegram, WhatsApp:  09363778575

جهت عضویت در کانال انجمن ITSSA در تلگرام، لطفا اینجـا کلیک نمایید
 سپاس شده توسط علی رنود ، امير رضا حدادي
با عرض سلام مجدد خدمت دوستان
طبق قولی که دادم، سعی میکنم آیین نامه های "دومین دوره مسابقات شبیه سازی سازه با ماکارونی موسسه خاوران مشهد" رو نهایتا تا فردا شب روی سایت قرار بدم.
آیین نامه گرایش "سازه سنگین"، شبیه آیین نامه مسابقات بوداپست و اوکاناگان هستش ولی "سازه با بار ضربه ای برای اولین بار توسط کمیته علمی مسابقات تدوین شده است و سعی خواهد شد در این تاپیک توضیحات کاملی نسبت به هر دو گرایش داده بشه. لذا دوستان از این بابت نگرانی نخواهید داشت.
در ادامه تاپیک، جناب مهندس شفقی و بنده ، جوابگوی سئوالات دوستان در مورد هر دو گرايش، خواهیم بود.
تماس با من:

سپاس شده توسط علی رنود ، محمد جواد رضایی ، امير رضا حدادي
با سلام خدمت مهندس قاسم پور عزیز.می خواستم ببینم بارگزاری با جک هست؟و اینکه با چوب و حلقه یا ریسمان؟
 سپاس شده توسط علی رنود
سلام.
همانطور که قبلا هم عرض کردم، در هر دو گرایش بارگذاری ها توسط دستگاه های مخصوص بارگذاری انجام خواهد شد. در گرایش سنگین هم بارگذاری توسط بولتی که به تخته بارگذاری(متصل به وسط پل) انجام خواهد شد. سعی میکنم تا 19 شهریور آموزش نحوه اتصال تخته و بولت به سازه رو براتون بزارم.
تماس با من:

سپاس شده توسط محمد رضا شارعی ، محمد جواد رضایی ، علی رنود
با عرض سلام و ادب خدمت كاربران عزيز
در مورد آيين نامه هاي اين مسابقات بايد خدمت دوستان عرض كنم، از حدود 20 روز پيش تدوين آيين نامه ها تمام شده بود ولي بدليل پاره اي از سخت گيري ها و ويرايش هاي دقيق و بدليل آماده كرده تصاوير مناسب براي قسمت هاي مختلف آيين نامه ها، بالاخره آنچه كه لايق ارائه به كاربران باشد، آماده گرديد.

(( آخرين بروز رساني و ويرايش در تاريخ 90/6/19 ساعت 22:00 انجام شده است. لطفا جهت اطلاع از آخرين تغييرات آيين نامه ها دوباره آنها را دانلود و مطالعه فرماييد ))
با تشكر
تماس با من:

سپاس شده توسط علی رنود ، مسعود شفقی ، محمد رضا شارعی ، حمید پورملک ، محمد جواد رضایی
سلام
یه سوال در مورد آیین نامه ی سازه با بار ضربه ای . تو قسمت مشخصات اعضا و اتصالات آن نوشته شده : چسب کاری در طول اعضایی که بیش از یک ماکارونی تشکیل شده اند اکیدا ممنوع میباشد . یعنی اگه از یدونه ماکارونی تشکیل شده باشه ممنوع نیست ؟
تو قسمت بالای همون این بند نقض شده اما ی کوچولو جای سوال داشت .
ممنون
سلام
مهندس خیلی واضح نوشته شده منظور اینه طول عضو چسبکاری نشه وقتی عضوت بیشتر از یکی بود بین عضو چسبکاری نشه .
سلام
میدونم کاملا درسته و حتی تو جمله ی قیلیشم گفته اما نگارش اون جمله طوریه که این برداشت رو میشه ازش کرد . آخه نوشته اگه از یکی بیشتر نبود ممنوع . در صورتی که همه میدونن همون یکیشم ممنوع . به خاطر نگارشش گفتم .
جا داره از تلاش دوستان براي ارائه و برگزاري مسابقات جديد تشكر كنم
خيلي خوشحالم كه داريم مسير خوب طي مي كنيم و از درجا زدن فاصله گرفتيم
ظاهرا فايل آپ شده براي من قابل مشاهده نيست و به نظر ميرسه مشكل از خود فايل باشه
از مديران خواهشمندم در صورت امكان پيگيري هاي لازم را انجام دهند تا فايل مورد نظر براي همه كاربران قابل مشاهده باشد

شاد باشيد ....
فهمیده ام که برای ثابت قدم ماندن در زندگی، باید فقط با "دو نفر" تکلیف ات را روشن کنی:
1. با خدا
2. با خودت

[تصویر:  tzelzu6bm25t8kvj41d.jpg]
هميشه شاد و پــــــا يـــــــــا باشيد

haddadi_civil@yahoo.com
 سپاس شده توسط سعید قاسم پور
سلام خدمت دوستان
خوشبختانه زحمت دوستان بسیار قابل تحسینه مخصوصا در گرایش بار ضربه ای
میخواستم بدونم سطح تماس دستگاه به چه اندازه هست در بار ضربه ای یعنی مثلا یک گلوله رها میشه یا یک جسم استوانه حجمی یا مثلا تو پره یا تو خالی
و همچنین سرعت بارگذاری جک برای سازه گرایش سنگین چقدره به طور متوسط(با چشم پوشی از میزان صلبیت سازه)
و یک سوال دیگه هم اینه که باری که رها میشه در سازه ضربه ای بعد از اعمال ضربی روی سازه میمونه تا با دست برداشته بشه یا اینکه فقط یک شک آنی وارد میشه اصطلاحا تکانه ای که وارد میشه آیا مدت زمان هم داره مثلا به میزان فرضا 5 ثانیه یک دلتا تکانه داریم یا نه همون بعد از برخورد بلافاصله توسط دستگاه به بالا کشیده میشه؟
ممنون
یا حق
دنیای من در شجاعتم غرق شده...کاش من هم کمی میترسیدم تا دیگران زیبایی های دنیایم را میدیدند...Idea
 سپاس شده توسط سعید قاسم پور

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان