درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گفتگو با دبیر اجرائی دومین دوره مسابقات کشوری سازه های ماکارونی دانشگاه سراسری مراغه
با سلام

بمنظور پاسخگویی به سئوالات مربوط به برگزاری، ثبت نام، اسکان و پذیرش تیم های شرکت کننده در دومین دوره مسابقات کشوری سازه های ماکارونی دانشگاه سراسری مـراغـــه (که در تاریخ های 11 و 12 آبان ماه 92 برگزار خواهد شد)، این تاپیک ایجاد می گردد و جناب آقای یاسر خادمی بعنوان دبیر اجرائی مسابقات و دبیر انجمن علمی عمران دانشگاه مراغــه به سئوالات پاسخگو خواهند بود.

+
تماس با من:
E_mail:  s.ghasempoor@live.com

Mobile, Telegram, WhatsApp:  09363778575

جهت عضویت در کانال انجمن ITSSA در تلگرام، لطفا اینجـا کلیک نمایید
پاسخ
 سپاس شده توسط احسان نظری ، حسن پاشائی ، مهدی بیات ، حامد احمدپور ، alit ، محمود کاظمی ، محمدرضا نوروزي
سلام/خسته نباشید/آقا تاریخش به مسابقات دیگم میخوره نمیشه تاریخش جابجا شه که اگه کسی بخواددوتارو شرکت کنه دچار مشکل میشه/
معلم برای سفیدبودن برگ نقاشیم تنبیهم کرد وهمه به من خندیدن ...اما من خدایی راکشیده بودم که همه میگفتن دیدنی نیست...HeartSadunes67@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط سعید قاسم پور ، یاسر خادمی ، احسان نظری ، حسن پاشائی ، alit ، محسن حاجی علی اکبر
با سلام.
دستگاه بارگذاری مسابقات چی هستش؟
ّ
farhadnorouzzadeh@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط سعید قاسم پور ، یاسر خادمی ، حسن پاشائی ، alit
با عرض سلام
خدا را شاکرم که در دومین دوره مسابقات سازه های ماکارونی دانشگاه مراغه سهم کوچکی را بر عهده دارم
و در خدمت شما عزیزان بزرگوار می باشم.
- اول از همه میخوام از کلیات مسابقه براتون اطلاعات بدم:
دومین دوره این مسابقات سازه های ماکارونی دانشگاه مراغه در مجتمع بزرگ سرباز مراغه ( گنجایش آمفی تئاتر 600 نفر ) برگزار خواهد شد.
اسکان و تغذیه تیم های شرکت کننده سعی شده است از بهترین تالار و مجتمع پذیرایی مراغه باشد.
- در مورد تاریخ برگزاری مسابقه به علت فرارسیدن ماه محرم تصمیم کمیته برگزاری مسابقات این شد که مسابقه قبل از ماه محرم برگزار بشه ، به همین دلیل مسابقه در 11 و 12 آبان برگزار میشه .
- در مورد دستگاه بارگذاری مسابقه :
دستگاه با میله و وزنه مجهز می باشد که ثبت نیرو هم توسط لودسل انجام می شود
در ضمن ثبت نام این مسابقات کاملا هوشمند می باشد.
- اینم بگم که اگه خدا بخواد تا 6 آبان به 120 دانشگاه در سراسر کشور پوستر مسابقات رو ارسال می کنیم.

- انشاءالله که خاطره ی خوشی در سفر به مراغه ،بهشت آذربایجان ،در ذهن شما عزیزان بمونه و تمام تلاش خود را خواهیم کرد که میزبان خوبی برای شما باشیم.
- هر نوع سوال در مورد برگزاری ، آیین نامه ، اسکان و ثبت نام و ... در خدمت شما عزیزان هستم.
+ دبیر دومین دوره مسابقات کشوری سازه های ماکارونی دانشگاه سراسری مراغه
+ ایمیل : yasserkhademi@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط محمد خدایی ، سعید قاسم پور ، سجاد اصغری ، احسان نظری ، حسن پاشائی ، ساجده نوروزی ، مجید نیک نیاز ، hasan panahi ، مهدی بیات ، حامد احمدپور ، محسن عبدی ، alit ، محمود کاظمی ، رضا اله ورن ، محمدرضا نوروزي
سلام.خوشحالم که واسه دومین بار تو دانشگاهمون مسابقات خرپا ماکارونی برگزار میشه.
پاسخ
 سپاس شده توسط رضا اله ورن
با‏ ‏سلام
محل‏ ‏برگزاری‏ ‏مسابقه‏ ‏و‏ ‏اسکان‏ ‏تیم‏ ‏ها‏ ‏کجاست‏?‏
راستی‏ ‏احتمال‏ ‏تغییر‏ ‏زمان‏ ‏مسابقه‏ ‏‏ ‏و‏ ‏کم‏ ‏شدن‏ ‏جوایز‏ ‏هستش‏?‏
پاسخ
 سپاس شده توسط محسن حاجی علی اکبر
سلام
اسکان‏ ‏،‏ ‏محل‏ ‏برگزا‏ری‏ ‏و‏ ‏‏تغذیه‏‏ ‏در‏ مجتمع‏ ‏‏تالار‏ ‏بزرگ‏
‏سرباز‏ ‏مراغه‏ ‏برای‏ ‏شرکت‏ ‏کنندگان‏ ‏تدارک‏ ‏دیده‏ ‏شده‏ ‏است.

زمان‏ ‏مسابقه‏ ‏و‏ ‏مقدار‏ ‏جوایز‏ ‏ثابت‏ ‏خواهد‏ ‏ماند‏ ‏و‏ ‏به‏ ‏هیچ‏ ‏وجه‏ ‏تغییر‏ ‏نخواهد‏ ‏کرد.
پاسخ
 سپاس شده توسط سعید قاسم پور ، رضا اله ورن
خسته نباشید می گم به تیم Itssa و کمیته اجرایی مسابقات
امیدوارم مسابقه به یاد ماندنی بشه
بزرگترین اشتباه تکرار اشتباهات کسانیست که بدون چشمداشت تجربه خودشان را در اختیارتان گذاشتند...
پاسخ
 سپاس شده توسط سعید قاسم پور ، رضا اله ورن
سلام
یه درخواست ازدبیر اجرایی داشتم
چون قسمتی مبنی بر استاد راهنما هم موقع ثبت نام وجود داره میخواستم خواهش کنم برای استاد راهنمای تیم های مقام آور نیز لوح صادر کنید این کار باعث میشه توجه اساتید به این مسابقات بیشتر بشه و کار برای گرفتن بودجه های بعدی راحت تر
r.alizade@live.com

من مسئول گفتار خود هستم اما مسئول برداشت اشتباه نیستم
Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط سعید قاسم پور ، اشکان رستگارمنش ، رضا اله ورن ، محمدرضا نوروزي ، مجید نیک نیاز ، یاسر خادمی
با سلام
با تشکر از حسن توجه و پیشنهادتون
حتما مدنظر قرار خواهد گرفت.
پاسخ
 سپاس شده توسط رسول عليزاده ، سعید قاسم پور ، مجید نیک نیاز

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان