درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فراخوان مربي ارشد رشته سازه هاي ماكاروني
به نام خالق یکتا
با عرض سلام و وقت بخیر خدمت تمامی کاربران خلاق، پویا و فعال انجمن itssa

[تصویر:  ?di=913701899909]

با توجه به برنامه ریزی های انجام شده و با توجه به نقشه راه انجمن و اهداف از پیش تعیین شده ، مدیریت itssa در نظر دارد در هر استان (ترجیحا در مرکز هر استان) در رشته " سازه های ماکارونی" مربیانی تحت عنوان "مربی ارشد سازه هاي ماکارونی"، تعیین و آموزش و منصوب نماید بطوریکه افراد فوق بعنوان نمایندگان انجمن itssa در زمینه تدریس و برگزاری کارگاه های آموزشی در استان مربوطه خواهند بود و نیز در برخی موارد (که متعاقبلا به اطلاع خواهد رسید)، از طرف انجمن itssa تفویض اختیار شده و حمایت مادی و معنوی خواهند شد.

لذا به اطلاع آن دسته از عزیزانی که دارای شرایط ذیل باشند می رساند در صورت داشتن تمایل جهت همکاری با انجمن itssa در استان محل سکونت یا استان محل تحصیل خود، می توانند با ارائه درخواست الکترونیکی به آدرس ایمیل مدیر سایت itssa (به آدرس saeidghasempoor@hotmail.com) اعلام آمادگی نمایند. مهلت اعلام آمادگی ، از 92/3/12 شروع شده و تا اطلاع ثانویه ادامه خواهد داشت.

شرایط متقاضیان:
1- حداقل مدرک تحصیلی: فارغ التحصیل یا دانشجوی ترم آخر مقطع کارشناسی در رشته های مهندسي عمران، مکانیک و معماری
2- دارا بودن سابقه عضویت در انجمن itssa حداقل بمدت شش ماه
3- دارای سابقه درخشان در زمینه مسابقات کشوری سازه های ماکارونی (با نظر مدیریت itssa تشخیص داده خواهد شد)
4- دارای تعهد اخلاقی و علمی نسبت به انجمن itssa در قبال امورات محوله

توجه1 : در توضیح شرط سوم از شرایط متقاضیان باید عرض کنم که سابقه حضور یک فرد در چندین دوره مسابقه کشوری و رشد و پیشرفت در مسیر یادگیری بهتر و درک درست از سازه (حتی فاقد رتبه کشوری) می تواند سابقه خوبی برای آن شخص به حساب آید و صرفا رتبه های کشوری اشخاص در ارزیابی ها ملاک نخواهد بود. در عین حال اینکه رتبه های متقاضیان در مسابقات مختلف، امتیاز مثبتی برای ایشان خواهد بود.

توجه2 : متقاضیان باید در هنگام ارسال درخواست الکترونیکی (ایمیل)، رزومه علمی و فایل عکس خود به همراه مستندات مربوطه را پیوست نمایند.
لازم بذکر است بعد از اینکه تمامی درخواست ها دریافت و تجمیع گردید، با توجه به نیاز از بین متقاضیان، افراد اصلح انتخاب شده و توسط مدیر انجمن بصورت علنی در انجمن معرفی خواهند شد. خاطر نشان می سازد که در هر استان با توجه به پتانسیل های موجود در آن استان، حداقل یک و حداکثر سه مربی انتخاب خواهد شد و بعد از انتخاب این عزیزان، در اسرع وقت "اولین گردهمایی مربیان ارشد رشته سازه های ماکارونی" با حضور کلیه نمایندگان itssa از سراسر کشور برگزار شده و برنامه ی 9 ماهه ای برای برگزاری و سازماندهی کارگاه های آموزشی "سازه های ماکارونی" در کشور تبیین و جهت اجرا ابلاغ خواهد شد.

نمونه متن ارائه درخواست:

مدیر انجمن شبیه سازی سازه های خرپایی ایران (itssa)
جناب آقای قاسم پور
اینجانب ...................... ضمن دارا بودن شرایط مشخص شده جهت همکاری با آن انجمن ، آمادگی خود را جهت تدریس و برگزاری کارگاه های "سازه هاي ماکارونی" در استان ..................... اعلام می دارم و متعهد می گردم در انجام امورات محوله در حد توانم فعالیت نمایم. ( شماره تماس ضروری: ............... )

با آرزوي موفقيت براي همه كاربران
بدرود
تماس با من:
E_mail:  s.ghasempoor@live.com

Mobile, Telegram, WhatsApp:  09363778575

جهت عضویت در کانال انجمن ITSSA در تلگرام، لطفا اینجـا کلیک نمایید
پاسخ
 سپاس شده توسط احسان نظری ، یونس شیخی چراغ ، محمد رضا شارعی ، علی رنود ، ساجده نوروزی ، خبرنگار itssa ، رضا اله ورن ، مجید نیک نیاز ، محمود کاظمی ، حجت الله صفرپور ، سلمان توکل ، hivabahrami ، معصومه حسن زاده ، noyasystem
سلام/واقعاحرکت خیلی خوبی هستش اینجوری هم راحت ترکارگاهها تشکیل میشه هم بعضی استانا که کمترتو این مسابقات سهم واطلاعی دارن بیشتر با این گرایش آشنامیشن خیلی خیلی ممنون.واین خانواده (انجمن )بزرگتروبزرگترمیشه/
معلم برای سفیدبودن برگ نقاشیم تنبیهم کرد وهمه به من خندیدن ...اما من خدایی راکشیده بودم که همه میگفتن دیدنی نیست...HeartSadunes67@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط سعید قاسم پور ، علی رنود ، احسان نظری ، محمدرضا نوروزي ، رضا اله ورن
ضمن عرض سلام و تشکر ویژه از این انجمن برای این تصمیم خوبی که گرفته شده واقعا برای بالا رفتن سطح علمی مسابقات نیاز به چنیین کلاس هایی هست.
پاسخ
 سپاس شده توسط علی رنود ، احسان نظری ، یونس شیخی چراغ ، سعید قاسم پور ، رضا اله ورن ، معصومه حسن زاده
سلام
خسته نباشید...
خیلی خوشحالم میبینم بالاخره طرح اجرایی شد
امیدوارم طرح به بار بشینه و به زودی فعالیتش رو شروع کنه
براتون آرزوی موفقیت میکنم...
منم خیلی دوست داشتم بتونم ثبت نام کنم
ولی متاسفانه شرط اولش رو ندارم...SadSadSadSadSad
پاسخ
 سپاس شده توسط علی رنود ، احسان نظری ، سعید قاسم پور ، رضا اله ورن ، محمد خدایی ، محمود کاظمی ، hivabahrami
سلام
منم خیلی خوشحالم که این طرح داره اجرا میشه ..
یه تشکر از انجمن که واقعا دارن تو این زمینه زحمت میکشن.
ساکت که میمانی میگذارند به حساب جواب نداشتنت........!!!!
عمرا اگر بفهمند داری جان میکنی تا حرمت ها را نگه داری

با سلام

جهت یادآوری: تا پایان مهلت ثبت نام و اعلام آمادگی، فقط 2 روز زمان باقی است. (5 ام تیر ، آخرین مهلت اعلام آمادگی)

بدرود
تماس با من:

پاسخ
 سپاس شده توسط محمد رضا شارعی ، علی رنود ، محمد خدایی ، مجید نیک نیاز
با سلام

از همه عزيزاني که دعوت همکاري ما رو پذيرفتند و اعلام آمادگي نمودند سپاسگزارم و اميدوارم بتوانيم دست در دست هم، کارهاي بزرگي انجام دهيم.

برخي از دوستان و فعالان انجمن نيز بدليل نداشتن شرايط لازم براي ثبت نام، به نحو مختلف با ما تماس گرفتند و اظهار تاسف کردند و براي ساير فعاليت هاي انجمن اعلام آمادگي نمودند . با اينکه بنظر من ارزش و اعتبار اين دوستان براي من باقي و ثابت است. اميدوارم در آينده نزديک بتوانيم از وجود اين عزيزان نيز استفاده نماييم.

و اما موضوع اصلي يعني مربيان ارشد استان ها:
تا به امروز به تعداد 14 درخواست از 10 استان دریافت نمودیم که بعد از بررسی های لازم برخی از این عزیزان بعنوان "مربی" و برخی دیگر بعنوان "مربی ارشد" برگزیده شدند. لازم بذکر است انتخاب های زیر بصورت دقیق مورد ارزیابی قرار گرفته و المان های مختلفی در انتخاب ها مورد بررسی قرار گرفتند. عزیزانی که بعنوان "مربی" انتخاب شده اند بعد از مدتی (بنا به فعالیت های ایشان در آینده) به "مربی ارشد" ارتقاء پیدا خواهند کرد . بدیهی است مناصب زیر ، بنا به فعالیت های این عزیزان در انجمن ممکن است تنزل یا ارتقاء یابد.

معرفی همکاران جدید انجمن در قالب "مربی" و "مربی ارشد" :

استان لرستان : آقای احسان نظری (بعنوان مربی ارشد)

استان چهار محال و بختیاری : آقای حجت صفرپور (بعنوان مربی ارشد)

استان کردستان : آقای اژدر فخر شیخ الاسلامی (بعنوان مربی)

استان آذربایجان شرقی : آقای حامد احمدپور(بعنوان مربی ارشد) – آقای مجید نیکنیاز (بعنوان مربی ارشد)

استان زنجان : آقای مهدی بیات (بعنوان مربی) - آقای محمدرضا نوروزی (بعنوان مربی) - آقای رضا الله ورن (بعنوان مربی)

استان مازندران : آقای امیر رضا حدادی (بعنوان مربی ارشد)

استان آذربایجان غربی : آقای سعید ورمرزیار (بعنوان مربی)

استان خراسان رضوی : آقای محمدرضا شارعی (بعنوان مربی ارشد)

استان خوزستان : آقای علی رنود (بعنوان مربی ارشد) – آقای سجاد ساری (بعنوان مربی)

استان تهران : آقای حمید پورملک (بعنوان مربی ارشد)

[b] توجه : بنا به پیشنهاد برخی دوستان، ثبت نام مربی و مربیان ارشد برای استان ها بصورت پیوسته ادامه خواهد داشت و لذا همه کسانی که در هر زمان خود را حائز شرایط دانستند و خواستار همکاری با ما شدند، میتوانند درخواست خود را به آدرس ایمیل من ارسال نمایند تا مورد بررسی قرار بگیرد. [/b/]

برای همه دوستان آرزوی توفیق داریم .
انجمن شبیه سازی سازه های خرپایی ایران (itssa)
تماس با من:

پاسخ
 سپاس شده توسط فاطمه اسمعیلی سوره ، علی رنود ، احسان نظری ، محمد رضا شارعی ، sajadsari ، محمدرضا نوروزي ، ساجده نوروزی ، محمود کاظمی ، یونس شیخی چراغ ، مجید نیک نیاز ، مهدی بیات ، رضا اله ورن
با سلام و عرض ادب خدمت تمام دوستان بالاخص مهندس قاسم پور عزیز
این فرایند یک مسیر عالی در امر سازه بوده و باعث پیشرفت و هدف دار شدن این رشته میشود.

" ......لازم بذکر است بعد از اینکه تمامی درخواست ها دریافت و تجمیع گردید، با توجه به نیاز از بین متقاضیان، افراد اصلح انتخاب شده و توسط مدیر انجمن بصورت علنی در انجمن معرفی خواهند شد. خاطر نشان می سازد که در هر استان با توجه به پتانسیل های موجود در آن استان، حداقل یک و حداکثر سه مربی انتخاب خواهد شد و بعد از انتخاب این عزیزان، در اسرع وقت (در نیمه اول تیرماه 92) "اولین گردهمایی مربیان ارشد رشته سازه های ماکارونی" با حضور کلیه نمایندگان itssa از سراسر کشور در تهران برگزار شده و برنامه ی 9 ماهه ای برای برگزاری و سازماندهی کارگاه های آموزشی "سازه های ماکارونی" در کشور تبیین و جهت اجرا ابلاغ خواهد شد."

لطفا برنامه را ادامه داده و یک مسیر مشخص برای ان ایجاد کنید الان چند ماه است از انتخاب افراد گذشته است اما برنامه ای صورت نگرفته است.
ممنون از زحمات مهندس قاسم پور و عزیزان دیگر.

نمیدانم پس از مرگم چه خواهد شد!

نمیخواهم بدانم کوزه گر از خاک اندامم چه خواهد ساخت!

ولی بسیار مشتاقم که از خاک گلویم سوتکی سازد

گلویم سوتکی باشد به دست کودکی گستاخ و بازیگوش

و او یکریز و پی در پی ، دم گرم و چموشش را در گلویم سخت بفشارد

و خواب خفتگان خفته را آشفته تر سازد

بدین سان بشکند هردم سکوت مرگبارم را...
پاسخ
 سپاس شده توسط سعید قاسم پور ، مهدی بیات
(11-21-2013، 04:03 AM)sajadsari نوشته است:  با سلام و عرض ادب خدمت تمام دوستان بالاخص مهندس قاسم پور عزیز
این فرایند یک مسیر عالی در امر سازه بوده و باعث پیشرفت و هدف دار شدن این رشته میشود.

لطفا برنامه را ادامه داده و یک مسیر مشخص برای ان ایجاد کنید الان چند ماه است از انتخاب افراد گذشته است اما برنامه ای صورت نگرفته است.
ممنون از زحمات مهندس قاسم پور و عزیزان دیگر.

سلام جناب ساری
ممنون از لطفتون

بنا دارم در اولین برنامه عمرانی کشور (که احتمالا کنفرانس فولاد و یا مسابقات پل فولادی باشه) از همه مربیانی که اعلام آمادگی کرده اند، دعوت کنم تا در تهران حضور یابند. تا هم از کنفرانس بهره ببرند و هم اینکه جلسات مشترکی باهم داشته باشیم و برنامه ای رو تصویب کنیم.

تا آخر هفته آینده با همه این عزیزان تماس گرفته خواهد شد و هماهنگی های لازم صورت خواهد گرفت.

متاسفانه دوستان عزیز پیگیر قضیه نیستند و همه شون بعد از ثبت نام کمرنگ تر شدند، برای همین منم باتوجه به مشغله ای که دارم نتونستم وقت مناسبی روی این قضیه بذارم.ولی به هر حال در عرض یک هفه آینده گام هایی در این خصوص بر خواهم داشت.

ضمنا به اطلاع همه کاربران گرامی می رسانم که ثبت نام مربیان و مربیان ارشد همچنان ادامه دارد و کسانی که واجد شرایط هستند و یا خود را در حدی می دانند که ثبت نام کنند، اقدام لازم را انجام داده و رزومه خود را همراه با درخواست کتبی ، به آدرس ایمیلم ارسال نمایند.

یاعلی

تماس با من:

پاسخ
 سپاس شده توسط sajadsari ، مهدی بیات
با سلام

[تصویر:  ?di=1513963495552]

پس از دریافت درخواست های مختلف، درخواست 17 نفر از کاربران انجمن بعنوان مربی و مربی ارشد مورد تأیید واقع شده است و جهت حضور در این نشست از این عزیزان از طریق پیامک ، دعوت بعمل آمده است. لازم بذکر است این 17 نفر از 11 استان کشور می باشند.

تماس با من:

پاسخ
 سپاس شده توسط مهدی بیات ، میثم ایمانی ، مجید نیک نیاز ، احسان نظری ، رضا اله ورن

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان