درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تسلیت
انا الله واناالیه راجعون

پویا جان میدانم که سخته ولی امیدوارم که این پاییز خزانت دوباره بهاری شود

پویاعزیز من نمی دونم واقعا جی بگم. خیلی متأثر شدم. از خدا برات صبر می خوام.... تو این وقتا واقعا نمی دونم چی بگم همیشه زبانم برای تسلی خاطر دادن قاصر بوده و هست چرا که هیچ کلامی قادر نخواهد بود که چنین غمی را تسلی دهد.پس زبان کوتاه میدارم.

فقدان پدر بزرگوارتان ما را نیز اندوهگین ساخت. غفران و رحمت الهی برای آن عزیز از دست رفته و سلامتی و طول عمر با عزت برای جناب عالی از پروردگار متعال خواهانیم.

پاسخ
 سپاس شده توسط رسول عليزاده ، حمید رضا نظری ، یونس شیخی چراغ ، هادی نظری ، علی رنود ، احسان نظری ، فاطمه اسمعیلی سوره ، حمید پورملک ، هاشمی
سلام
پویا جان واقعا متاثر شدم . با هیچ کلمه ای نمیشه دردی رو که داری بیان کرد
این مصیبت دردناک را خدمت پویا جان و خانواده تسلیت گفته و آرزوی مغفرت و آمرزش برای مرحوم و صبر جزیل برای بستگان وی از درگاه خداوند متعال مسئلت نماییم
r.alizade@live.com

من مسئول گفتار خود هستم اما مسئول برداشت اشتباه نیستم
Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، هادی نظری ، مرتضی زنگنه ، علی رنود ، حمید پورملک
دوست بزرگوار پویا صالحی عزیز

درگذشت پدر گرامیتان را به شما و خانواده محترم تسلیت عرض میکنم و آرزوی صبر و سلامتی برایتان دارم

از خداوند منان خواستاریم که به شما صبرعطا نماید
بیردا گوزل خاطیره لر یاتیپدی !
خداحافظ
Heart

این طرفها کمتر میام . کاری داشتید :
sabz_daar_sabz@yahoo.com
www.facebook.com/hamidreza.nazari.775
پاسخ
 سپاس شده توسط هادی نظری ، مرتضی زنگنه ، علی رنود ، فاطمه اسمعیلی سوره ، حمید پورملک
سلام.واقعاشوکه شدم پویاجان دوست عزیز بهت تسلیت میگم وخدابه خودت وخونوادت صبربده واقعاسخته ونمیدونم چطورغمی که تودلم افتاده بیان کنم فقط میتونم بگم کاش الان کنارت بودم و...خداوندبیامرزتشون .
معلم برای سفیدبودن برگ نقاشیم تنبیهم کرد وهمه به من خندیدن ...اما من خدایی راکشیده بودم که همه میگفتن دیدنی نیست...HeartSadunes67@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط هادی نظری ، مرتضی زنگنه ، علی رنود ، امین خدایی بهاروند ، حمید پورملک
آقا پویا خدا بیامرزه
انشالا غم آخرتون باشه...
پاسخ
 سپاس شده توسط مرتضی زنگنه ، علی رنود ، امین خدایی بهاروند ، حمید پورملک
انا لله و انا الیه راجعون
پویا جان مصیبت وارده رو بهت تسلیت عرض میکنم انشالله خداوند منّان پدر گرامیتان را با اهل بیت علیهم السلام محشور بفرماید آمین یا ربّ العالمین
دنیای من در شجاعتم غرق شده...کاش من هم کمی میترسیدم تا دیگران زیبایی های دنیایم را میدیدند...Idea
پاسخ
 سپاس شده توسط امین خدایی بهاروند ، مرتضی زنگنه ، هادی نظری ، فاطمه اسمعیلی سوره ، حمید پورملک
انا لله و انا الیه راجعون
پویا جان عزیز درگذشت پدر گرامیتان رو بهت تسلیت میگم انشالا که غم آخرتون باشه .مارم تو مصیبت خودتون شریک بدونید...
ساکت که میمانی میگذارند به حساب جواب نداشتنت........!!!!
عمرا اگر بفهمند داری جان میکنی تا حرمت ها را نگه داری

سلام
پویا جان منم به نوبه خودم بهتون تسلیت میگم امیدوارم غم آخرتون باشه...
Shyدر بدترین روزها امید وار باش زیرا زیباترین باران ها از سیاه ترین ابرهاست...Shy
پاسخ
 سپاس شده توسط مرتضی زنگنه ، هادی نظری ، یونس شیخی چراغ ، علی رنود
برادر گرامي جناب آقاي پويا صالحي (از دانشگاه آزاد شهرکرد)

خبر در گذشت پدر بزرگوارتان ما را نيز اندوهگين کرد و موجبات تاثر و تاسف فراوان گرديد. اميد که با اولياء الله محشور باشند و در جايگاه ابدي در کمال آرامش قرار گيرند.

ما را نيز در غمتان شريک بدانيد . خداوند ايشان را بيامرزد و براي بازماندگانش صبر و شکيبايي همراه شرح صدر ، عنايت فرمايد.

با سپاس
تماس با من:
E_mail:  s.ghasempoor@live.com

Mobile, Telegram, WhatsApp:  09363778575

جهت عضویت در کانال انجمن ITSSA در تلگرام، لطفا اینجـا کلیک نمایید
پاسخ
 سپاس شده توسط هادی نظری ، رضا اله ورن ، مرتضی زنگنه ، فاطمه اسمعیلی سوره ، علی رنود
جناب آقاي پويا صالحي
کل من علیها فان و یبقی وجه ربک ذو الجلال و الاکرام
ضایعه درگذشت پدر مهربان و مومنتان را از صمیم قلب تسلیت عرض می کنم
خداوند متعال روح پاکش را با مولایش علی ( ع ) محشور نماید و به بازماندگان صبر جزیل عنایت فرماید
عزت از خداست و اوست که به ما عزت می دهد ،اگر بخواهد ابروی کسی رابریزد به دست خودش می ریزد و اگر بخواهد به کسی عزت دهد توسط دشمنان او را عزیز می کند .
پاسخ
 سپاس شده توسط یونس شیخی چراغ ، هادی نظری ، علی رنود ، مرتضی زنگنه

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان