درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش ساخت سازه های هدفمند
سلام
هادی جان اول از همه خوشحال شدم از دیدنت تو مسابقات و ناراحت از اینکه سازه اصلیت نتونست تحمل کنه.
ولی این امید رو بهت بدم که 90 درصد احتمال میدم که جزو رنکینگ 1 تا 3 بشی انشالا .چون واقعا زحمت کشیدی.
♥♥♥از زندگی لذت ببرید حتی اگر چیز با ارزشی را از دست داده اید ♥♥♥
پاسخ
 سپاس شده توسط هادی نظری ، علی رنود ، محمد خدایی ، محمود کاظمی ، مرتضی زنگنه
ممنونم از مهندس طیبی و آقا مهدی عزیز
از اینکه مقام نیاوردم اصلأ و اصلأ ناراحت نیستم،چون با مهندس نوذری و مهندس کاظمی آشنا شدم،خیلی بیشتر از یه مقام برام ارزش داره و واقعآ خوشحالم...
پاسخ
 سپاس شده توسط علی رنود ، اشکان رستگارمنش ، محمود کاظمی ، محمد طیبی
سلام
اول از همه چیز ببخشید که نبودم با این وضعیت انتخابات و کوتاه شدن ترم کلا همه برنامه های درسی ما ریخته ب هم و همش درگیره درسیم.
اول از خوشحالم که تو مسابقات تونستی نتیجه خوبی بگیری و تونستی استارت خوبی بزنی انشالله یک روز نامت در زمینه سازه ها به احترام برده میشه. از اون طرفم متاسفم که سازه اصلیت شکست و خب اتفاقه و پیش میاد عیبی نداره. اگه تو واقعا ی رکوردی رو خودت بهش رسیده باشی و ی اتفاق نباشه مطمعن باش دوباره تکرار میکنی

به امید آینده روشن
To live is the rarest thing in the world, Most people exist, that is all
*
*
Oscar Wilde
Let no man pull you low enough to hate him
*
*
Martin Luther King
پاسخ
 سپاس شده توسط علی رنود ، هادی نظری ، محمد طیبی
درودHeart
ممنونم از این همه لطف شما
ایشالا شمام تو درسای این ترم که حسابی ب هم ریخته ست بتونید نتیجه خوبی بگیرید
این مسابقه به من خیلی چیزا یاد داد و دقت کارمو خیلی بالا برد.
الآن دارم رو یه سازه راندمانی کار میکنم،انشالا برای اولین بار میخوام راندمان بالای 400 بزنم
هیچ مسابقه ای هیجان راندمانی رو نداره...
پاسخ
 سپاس شده توسط اشکان رستگارمنش ، محمود کاظمی
سلام و درود
تبریک می گم هادی جان کارت عالی بود .... به جرأت میتونم بگم توی گرایش """دانش آموزی""" مقام اول و آوردی .... Wink
واسه سازه اصلیت خیلی ناراحت شدم... از لحاظ ساخت هیچ نقصی نداشت... همش تقصیر اون شکلاتی بود که سرپرستتون می خواست بده به من افتاد رو سازه و 2 تا از کششی هات شکست !!!
ولی در کل عالی بود
بزرگترین اشتباه تکرار اشتباهات کسانیست که بدون چشمداشت تجربه خودشان را در اختیارتان گذاشتند...
پاسخ
 سپاس شده توسط هادی نظری ، یونس شیخی چراغ
سلام/هادی جان توگرایش دانش آموزی اگه ازتیمای مقام داربگذریم چون سازنده هادانشجوبودن وکهنه کار مقام اولو آوردی واقعاخوشحالم وبهت تبریک میگم ومطمعنم توآینده ای نه چندان دور جز بهترینایی.
معلم برای سفیدبودن برگ نقاشیم تنبیهم کرد وهمه به من خندیدن ...اما من خدایی راکشیده بودم که همه میگفتن دیدنی نیست...HeartSadunes67@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط هادی نظری
(05-21-2013، 07:51 PM)یونس شیخی چراغ نوشته است:  سلام/هادی جان توگرایش دانش آموزی اگه ازتیمای مقام داربگذریم چون سازنده هادانشجوبودن وکهنه کار مقام اولو آوردی واقعاخوشحالم وبهت تبریک میگم ومطمعنم توآینده ای نه چندان دور جز بهترینایی.

سلام
ممنونم مهندس شیخی عزیز
شما لطف داری...
آره دیگه جدیدأ تو مسابقات دانش آموزی دانشجوها میان و مقامارو درو میکنن...Big GrinBig Grin
ولی بیان خیلی بهتره،سطح مسابقات بالا میره...WinkBig GrinTongue
پاسخ
 سپاس شده توسط یونس شیخی چراغ
سلام به همه اساتید و دانش آموزان عزیز پل ساز
از اونجایی که مسابقاتِ کشوریِ دانش آموزیِ پل ماکارونیِ دانشگاه صنعت آب و برقِ تهران قرار 31 مرداد برگزار بشه و یکی از گرایش هاش سازه هدفمند هست، گفتم دوباره این تاپیک رو بالا بیارم، چون آیین نامه این مسابقات بر خلاف مسابقه دانشگاه امیر کبیر محدودیت چسب نداره و میشه از اتصالات صلب استفاده کرد، مسائل و ایده های جدیدی به میون میاد که بسیار جای بحث داره و رکوردهای بسیار سبکتری رو میشه خلق کرد...
برای تمامی دانش آموزان آرزوی موفقیت می کنم
بزرگترین اشتباه تکرار اشتباهات کسانیست که بدون چشمداشت تجربه خودشان را در اختیارتان گذاشتند...
پاسخ
 سپاس شده توسط هادی نظری
(07-18-2013، 02:52 AM)محمود کاظمی نوشته است:  سلام به همه اساتید و دانش آموزان عزیز پل ساز
از اونجایی که مسابقاتِ کشوریِ دانش آموزیِ پل ماکارونیِ دانشگاه صنعت آب و برقِ تهران قرار 31 مرداد برگزار بشه و یکی از گرایش هاش سازه هدفمند هست، گفتم دوباره این تاپیک رو بالا بیارم، چون آیین نامه این مسابقات بر خلاف مسابقه دانشگاه امیر کبیر محدودیت چسب نداره و میشه از اتصالات صلب استفاده کرد، مسائل و ایده های جدیدی به میون میاد که بسیار جای بحث داره و رکوردهای بسیار سبکتری رو میشه خلق کرد...
برای تمامی دانش آموزان آرزوی موفقیت می کنم

سلام محمود جون
بهتره برای دانشجوها آرزوی موفقیت کنی،حس میکنم حضورشون از ما پر رنگ تر خواهد بودBig GrinBig GrinBig Grin
یادم باشه به مهندس واشقانی بگم یه لطفی درحق دانشجوها بکنه و بارگذاری رو براشون مجاز کنه...Wink
تنها محدودیت دانشجوها همینهHuhHuh
گنااااه دارنBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط محمود کاظمی
این یه نعمت هادی جان ... که باعث میشه مسابقات و جدیترین بگیرین Wink
بارگذاری و خوب اومدی Smile
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان