درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش ساخت سازه های هدفمند
سلام
یه توصیه برادرانه میکنم به تمام کسایی که در گرایشه هدفمند و سبک کار میکنند که حاصله تجربست

سازه های سبک و هدفمند سازه های بزرگ پرکار و پرهزینه ایی نیستند و میشه حتی تو ی صبح تا شب یه هدفمند ساخت و تست کرد و نتیجه تستم برای طرح های بعد آنالیز کرد. دوستان سبک کار ما تو دانشگاه تو 1.5 2 ساعت یه سبک دهنه 50 می ساختند تست می کردن. حتی بچه های راندمانی ما برا زنجان تقریبا روزی ی تست سازه داشتند. یه پلان رو برا 3 4 تا سازه استفاده میکردیم(برا هر سازه یسری تغیرات میدادیم و با مداد و ماژیک تغیرش میدادیم)تا جایی که یه پلان دیگه تقریبا داغون میشد تازه دهنه هم 100 بود البته راندمانی بحثش جداست همیجوری گفتم...

هیچ چیز تو این جور گرایشها مثل تست عملی نیست؛ خودتونو درگیره طرح و آنالیز و مصالح و تیوری نکنید به جاش بسازید عملی ببینید. از من میشنوید هر روز ی سازه تست کنید که هم دستتون راه بیوفته و تجربتون بیشتر بشه هم ان شا الله به نتیجه برسید. در طول روز به طرح بعدی فکر کنید و در آخر روز تجربیاته سازه تست شده روز رو به طرحی که در طول روز در ذهن داشتید اضافه کنید و فردا صبح شروع به ساختش کنید و همین روند رو ادامه بدید...

تیوری خوبه ولی اگه از یه حدی آدم بیشتر درگیرش بشه از عمل جا میمونه و از اون وره بام میوفته آدم باید حد وسط رو پیدا کنه.
یا علی
To live is the rarest thing in the world, Most people exist, that is all
*
*
Oscar Wilde
Let no man pull you low enough to hate him
*
*
Martin Luther King
پاسخ
 سپاس شده توسط محمد طیبی ، محمد خدایی ، هادی نظری ، رسول عليزاده

پیام‌های داخل این موضوع