درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارزیابی پنجمین دوره مسابقات کشوری سازه ماکارونی دانشگاه زنجان-اسفند91
با سلام و احترام خدمت کاربران و شرکت کنندگان در این مسابقات

لازم دانستم در خصوص ارزیابی این مسابقات تاپیکی ایجاد شود و شرکت کنندگان بدون هیچ گونه تعارف با بنده و سایر عزیزان، نقطه نظرات ، انتقادات و پیشنهادات خودشون رو ارائه دهند.

منتظر نظرات شما عزیزان هستم.

بدرود
تماس با من:
E_mail:  s.ghasempoor@live.com

Mobile, Telegram, WhatsApp:  09363778575

جهت عضویت در کانال انجمن ITSSA در تلگرام، لطفا اینجـا کلیک نمایید
پاسخ
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، فاطمه اسمعیلی سوره ، رسول عليزاده ، سلمان توکل ، محمد طیبی ، علی رنود ، مريم توافقي ، مهدی نوذری
سلام
مسابقات خوبی بود
من که نقصی توش ندیدم از موزیکای پخش شده توی سالن تا پذیرایی ها همش 20
به همه کادر اجرایی که زحمت زیادی کشیدن هم خسته نباشید میگم znu znu znuuuuuuuuuuuuu تبریک اصلی رو باید به کادر اجرایی بگیم که تونستن مسابقه ای با این سطح برگزار کنن
r.alizade@live.com

من مسئول گفتار خود هستم اما مسئول برداشت اشتباه نیستم
Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط سلمان توکل ، سعید قاسم پور ، مهري امينيان ، علی رنود ، علی اصغری ، مهدی نوذری
با سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان و عزیزان زحمت کش پنجمین دوره مسابقات پل های ماکارونی زنجاااااااااااان :
من واقعا اولین مسابقه ای بود که واقعا فکر نکنم تا حالا نمونه اش را دیده باشم یا شنیده باشم(البته شنیده بودم که بهترین برگذاری مسابقت در زنجان بوده ولی "شنیدن کی بود بر جای دیدن" ) آقا عالی بیست بیست, واقعا تشکر و خسته نباشید عرض میکنم خدمت همه دست اندر کاران این مسابقه و به صراحت میگم که جای هیچ کم و کاستی را برای من نداشت.ولی متاسفانه متاسفانه متاسفانه متاسفانه متاسفانه متاسفانه و واقعا متاسفانه موفق به دیدن جناب آقای قاسم پور نشدم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! امیدوارم به زودی بتوانم ایشون را از نزدیک ملاقات کنم.
تشکر ویژه ای هم از جناب آقای نوری نژاد و جناب آقای نظری و جناب آقای مجیدی (مسئول خوابگاه ها) و هیئت داوران دارم .امیدوارم روزی بتوانم زحمات این عزیزان را جبران کنم.
به امید موفقییت و سر بلندی بیشتری برای شما عزیزان.
پاسخ
 سپاس شده توسط رسول عليزاده ، سعید قاسم پور ، حمید رضا نظری ، مهري امينيان ، محمد طیبی ، علی رنود ، علی اصغری ، مهدی نوذری ، zahra refahi zadeh
با سلام
دست همه بچه هاي گل دانشگاه زنجان درد نكنه،واقعا مسابقات از هر نظر سطح بالايي داشت،
جو سالنم فوق العاده بود،
همگي خسته نباشيد znu
تيم رنگين كمان(سلمان توكل) و اروميه(رسول عليزاده) واقعا كارشون عالي بود ....تجربه خوبي بود
به اميد ديدار در مسابقات بعدي
قـرار نـیـسـتــــــ مـن طـوری زنـدگی کـنـم کـه دنـیـا دوسـت داره ،
خـب طـبـعـا قـرارهـم نـیـست دنـیـا هـمـونطـوری بـچـرخـه کـه مـن دوسـتــــــ دارم.
پاسخ
 سپاس شده توسط محمد طیبی ، رسول عليزاده ، سلمان توکل ، علی رنود ، zahra refahi zadeh
سلام من اولین بار بود توی این دوره از مسابقات شرکت کردم واقعا همه چیز عالی بود از همه کسانی که برای این مسابقه زحمت کشیدن قدر دانی می کنم و خسته نباشی میگم از جناب مهندس قاسم پور هم تشکر می کنم
“اسیر” گذر زمان نباش …
“اثر” گذار باش …Shy
پاسخ
 سپاس شده توسط سعید قاسم پور ، مريم توافقي ، علی رنود ، zahra refahi zadeh
با سلام
تشکر می کنم از تمام کسانی که برای برگزاری این مسابقات زحمت کشیدن... برنامه ریزی بسیار عالی...
بزرگترین اشتباه تکرار اشتباهات کسانیست که بدون چشمداشت تجربه خودشان را در اختیارتان گذاشتند...
پاسخ
 سپاس شده توسط علی رنود ، مريم توافقي ، سعید قاسم پور ، zahra refahi zadeh
با سلام

مسابقات زنجان نقاط قوت و ضعف خودش رو داشت و سعی میکنم بعنوان دو چهره متفاوت (یکی بعنوان "عضو کمیته علمی مسابقات و مولف آیین نامه ها" و دومی بعنوان "یک فرد باتجربه" در این رشته) نظرات خودم رو بگم و این مسابقات رو با دو دید متفاوت ارزیابی کنم. فکر میکنم مطالب جالبی از آب در بیاد!

در هفته جاری در فرصت مناسب حتما این کار رو خواهم کرد!

بدرود
تماس با من:
E_mail:  s.ghasempoor@live.com

Mobile, Telegram, WhatsApp:  09363778575

جهت عضویت در کانال انجمن ITSSA در تلگرام، لطفا اینجـا کلیک نمایید
پاسخ
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، فاطمه اسمعیلی سوره ، مريم توافقي ، سلمان توکل ، مهدی نوذری ، zahra refahi zadeh
سلام
تشکر می کنم از تمام کسانی که برای برگزاری این مسابقات زحمت کشیدن... و به همه خسته نباشيد ميگم.
انشاا... كه در مسابقات بعدي شاهد نقاط قوت بيشتري باشيم.
بدرود.
نگاه كن...
هــــــنــــــــــوز....
آن بلند دور ... آن سپيده... آن شكوفه زار انفجار نور...
كهرباي آرزوست.
سپيده اي كه جان آدمي همآره در هواي اوست.
به بوي يك نفس... در آن زلال دم زدن...
سزد اگر هزار بار... بيفتي از نشيب راه و باز...
رو نهي بدان فراز...
پاسخ
 سپاس شده توسط محمود کاظمی
منم از طرف خودم از همه کسانی که واسه این مسابقات زحمت کشیدن تشکر میکنم و واقعا خسته نباشید میگم ولی بدون تعارف میگم که دوره قبل خیلی بهتر برگزار شد.
به نظر من بزرگترین نقطه ضعف این دوره دستگاه های بارگزاری بود،دستگاه و وزنه های قسمت راندمانی که اصلا مناسب نبود و دستگاه سنگین هم با وجود طراحی بسیار عالی برای بارگزاری و امکان سرعت بارگزاری بسیار بالا اما از نظر ایمنی اصلا مناسب نبود.
ضعف دیگه هم قسمت داوری بود که تیم داوری به طور کامل بر ایین نامه تسلط نداشتن که عینا سه موردش واسه خودم پیش اومد.
یه ضعف دیگه هم این بود که برگزار کنندگان باید به دلیل حساسیت مسابقه تمهیدات لازم رو واسه قطع برق میکردن.
نکته دیگه هم این بود که بدون تعارف عرض میکنم اینه که چرا مهندس قاسم پور با اینکه ایین نامه رو نوشتن و ناظر کل مسابقه بودن تو مسابقه نقش چندانی نداشتن بالاخره اکثر تیم ها به اعتبار ایشون تو مسابقه شرکت کردن.
ولی در کل این حرفا رو فقط واسه بهتر برگزار شدن دوره های بعد عرض کردم.
مجددا از زحمت های دوستای برگزارکننده کمال تشکر رو از طرف خودم و بقیه دوستان دارم.
و جا داره به تیم هایی که مقام اوردن هم تبریک بگم.دوست خوبم سلمان توکل،رسول علیزاده،علیرضا نظری،علیرضا جاودانیان و بقیه هم تیمیاشون که زحمت کشیدن مقاما رو درو کردنSmile
یه تشکر و خسته نباشید ویژه هم از تیم زلزله از پویای دوست داشتنی و حجت دوست نداشتنی به خاطر زلزله ای که تو زنجان به پا کردن و رکورد تاریخی ثبت کردن(510کیلو بارگزاری و باربرداری تو تاریکیSmile ) میکنم.
به خودم و علی رنود هم خسته نباشید میگم که با وجود نداشتن زمان کافی و مصالح مناسب تونستیم حداقل تو بخش راندمانی با اختلاف ناچیز چهارم یا پنجم بشیمSmile
♥♥♥از زندگی لذت ببرید حتی اگر چیز با ارزشی را از دست داده اید ♥♥♥
پاسخ
 سپاس شده توسط سلمان توکل ، حمید پورملک ، سعید قاسم پور ، رسول عليزاده ، پویا صالحی ، محمد طیبی
Rainbow 
با سلام خدمت همه عزیزان و سلام خدمت مهدی عزیز خودم ;
مهدی جون عزیزم اول بگو این عکس آواتورتا کجا گذاشتی Huh ؟
دوم) بزنید دست قشنگه را به افتخار علی رنود و مهدی نوذری خودم.........Wink
سوم) اینکه من کاملا با حرفات موافقم ,دستگاه پل های راندمانی خوب نبود چون خیلی میله بارگذاری بازی میکرد و گشتاور ایجاد میکردAngry . ولی به قول شما اگه دستگاه بارگذاری سنگین را 2تا پایه به عنوان مهار برایش بگذارند خیلی عالی میشد. و واقعا به جرئت میگم که دستگاه سازه های سنگین واقعا عالی و دور از تصور کسی بود وحتی میتوانم باز هم به جرئت بگم اصلا هیچ کجای دنیا و حتی جک هم به خوبی و به کیفیت عالی این دستگاه نیست و نمیرسد. واقعا تشکر و خسته نباشید عرض میکنم خدمت همه سازندگان وطراحان این دستگاه Smile.
چهارم )مهدی من واقعا عاشق این اخلاقتم Big Grin
پنجم )برات آرزوی موفقیت چه در این زمینه و چه در زمینه های دیگر میکنم. انشاءالله هر کجا که باشی موفق و پیروز و سربلند باشی Wink.
Heartتبریک بزرگی هم عرض میکنم خدمت دوستان خوب و عزیز خودم جناب آقای علی رضا نظری ,جناب آقای علی رضا جاودانیان , جناب آقای رسول علیزاده و تیم tornado و همه کسانی که تجربه کسب کرده اند(مثل بنده):Heart
تشکر بزرگی هم دارم خدمت همه عزیزان در سالن مسابقات که شعله گرم شدن مسابقات را تا آخرین ساعات روشن نگه داشتند.
به قول آقای علیزاده فقط و فقط Heart ZNU ZNU ZNUUUUUUUUUUUU Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط رسول عليزاده ، محمود کاظمی ، مهدی نوذری ، محمد طیبی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان