درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خاطرات پنجمین دوره مسابقات سازه ماکارونی زنجان - اسفند91
سلام ...
منم به نوبه خودم تبریک میگم به تمامی دوستانی که تو این مسابقه مقام آوردن ...
و یه تشکر و خسته نباشید خدمت تمامی مسئولین اجرایی مسابقات و تبریک ویژه به سلمان جان عزیز و شارعی عزیز ...
ساکت که میمانی میگذارند به حساب جواب نداشتنت........!!!!
عمرا اگر بفهمند داری جان میکنی تا حرمت ها را نگه داری

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه ی دوستان.
عذر خواهی می کنم از دوستان بابت دیر جواب دادنم.(کل سختی ها و مشقات مسابقات تو 4ماه قبل از مسابقه یه طرف جمع و جور کردن مسابقات تو این 2 روز یه طرف!!!!)
اولا تشکر می کنم از مهندسین محترم آقایان ترکی،بیات ، رستگارمنش، نیک نیاز ، صفرپور ، رنود ، اصغری وخدایی که واقعا لطف دارن...
ما نهایت سعیمون رو کردیم که نام مسابقات دانشگاه زنجان رو یک بار دیگه بالا ببریم.خدارو شاکریم که تقریبا همه ی عزیزان از مسابقات راضی هستن.
خلاصه دوستان اگه کم و کاستی چیزی بود من از طرف کادر اجرایی مسابقات ازتون عذرخواهی میکنم.
در آخر وظیفه ی خودم میدونم از بچه هایی که زحمت کشیدن تشکر کنم،حدود 80 نفر کادر اجرایی داشتیم که طبیعتا نام همه ی این افراد رو نمیتونم بیارم ولی نام یه عدشون که خیلی زحمت کشیدن رو خدمتتون عرض می کنم:
امیرقربانپور ، مهرداد رهنما ، پویا ببری ، رامین رسولی ، حمید باقری ، احسان مجیدی ، حامد محمدلو ، اکبر بطهایی ، محسن باقری ،علی درودگران ، حمیدرضا امینی ، مرتضی رموک ، میلاد رموک ، مهران سلیمی ،محسن اسدی ، مرتضی ابراهیمی ، حسین دینی ،محمد ساشورپور ، محمدرضا وارسته ، سروش علیمحمدی ، محسن جمالی و آرش آتش نما که خیلی کمکون کردن و از تجربه هاش استفاده کردیم.
به امید دیدار تو مسابقات بعدی زنجان...
ایمیل: noorinejad_j@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط فاطمه اسمعیلی سوره ، رسول عليزاده ، حجت الله صفرپور ، حسین ترکی ، مهري امينيان ، محمد رضا شارعی ، سلمان توکل ، محمد خدایی ، محمود کاظمی ، علی رنود ، محمد طیبی ، اشکان رستگارمنش
سلام

منم به نوبه خودم به تمام کادر اجرایی خسته نباشید میگم و همچنین به تیم های هم ک مقام آوردن تبریک میگم
Winkیرای رسیدن به "قله" باید سختی "صعود" را پیمود نه راحتی "سقوط" را ...Wink
پاسخ
 سپاس شده توسط حسین ترکی ، سلمان توکل ، محمود کاظمی ، علی رنود ، محمد طیبی
با سلام به همه ی دوستان و مهندسین عزیز و گل با توجه به پایان یافتن مسابقات خواستم اول به مهندس نظری و علیزاده و همچنین دوست مشهدی خودم مهندس جاودانیان تبریک بگم که باز هم گل کاشتن و سپس به حجت صفر پور و پویا که نشون دادند بهترین ها هستند و همچنین به مهندس سلمان توکل گل که خیلی مهربون بود.
یک تشکر ویژه ویژه هم از مهندس مهدی نوذری میکنم که واقعا مثل یک برادر تو این مسابقه با تیم من بود خیلی گلی.
و از آخر هم از مهندس قاسمپور عزیز و دوست داشتنی و نوری نژاد هم تشکر میکنم که واقعا زحمت کشیدند.
پاسخ
 سپاس شده توسط سعید قاسم پور ، حسین ترکی ، سلمان توکل ، علیرضا جاودانیان ، رسول عليزاده ، محمود کاظمی ، علی رنود ، پویا صالحی
با سلام
با توجه به اینکه بنده در حاشیه مسابقات تعداد زیادی عکس یادگاری با دوستان عزیز گرفته شد، اعلام می کنم دوستانی که مایلند بقیه عکس ها رو داشته باشند لطفا ایمیل خودشون رو توی پ خ ارسال کنند تا نهایتا آخر این هفته عکس ها رو خدمتشون ارسال کنم.Cool
پاسخ
 سپاس شده توسط سعید قاسم پور ، علی اصغری ، محمد خدایی ، محمود کاظمی ، رضا اله ورن ، علی رنود ، محمد طیبی
با سلام
خسته نباشید به همه دوستان عزیزی که در این مسابقات کمک کردن تا مسابقات به خوبی و خوشی به اتمام برسه و همچنین تبریک به دوستانی که مقام کسب کردند.
و حسین ترکی عزیز که عکسا عالی بود فکر کنم فقط من نبودم.
پاسخ
 سپاس شده توسط حسین ترکی ، سعید قاسم پور ، سلمان توکل ، رسول عليزاده ، محمود کاظمی ، علی رنود ، محمد طیبی
سلام

به چند نفر از دوستان،در روز مسابقه نیز عرض کردم. در طول چند سالی که در رشته سازه ماکارونی کار کرده ام و در جو این مسابقات بودم، همیشه یا شرکت کننده بودم، یا داور یا اجرا کننده!
در این مسابقات بدلیل نداشتن مسئولیت آن چنانی، خیلی خیالم راحت و ریلکس بودم. و این برام فرصتی پیش آورد تا با تیم های شرکت کننده بهتر در ارتباط باشم و حرفاشون و دغدغه هاشون رو بشنوم .

شرکت کنندگان در این مسابقه، باید از رفتار جناب مهندس صفرپور ، درس بگیرند. بنظر من برنده واقعی این مسابقه ایشون بودن! چون در عین حال که قوی ظاهر شده بودند، دو اتفاق که کاملا اتفاقی بود، منجر به نتیجه مطلوب نشد! قطع شدن برق وسط بارگذاری و شکستن سازه شون موقع بیرون آوردن از باکس در روی سن!

باید دوستی ها در این مسابقات تقویت بشه و رقابت ها در کنار رفاقت ها باشه! چیزی که در دو سال اخیر در این مسابقات به کلی فراموش شده!

دوستانی که به من نزدیک ترند، در جریانند که در چه وضعیتی خودم رو به زنجان رسوندم. خدا رو شاهد میگیرم که تنها دلیل حضورم در این مسابقات، بودن در کنار تیم ها و کاربران itssa بوده و اینکه تلاش کنم تا حق هیچ تیمی تضعیف نشه!

و در این راه با چندین نفر خیلی تند حرف زدم، و شاید با برخی خیلی امری و دستوری حرف زدم! چرا که شرکت کننده ها بیشتر از خودم برام مهم بودند!

پنجیمن دوره مسابقات زنجان با تمام خوشی ها و تلخی هاش، تموم شد و برای من اندوخته گرانبهایی داشت که به تجربه چند ساله ام افزود. قطعا در آینده از این اندوخته استفاده خواهم کرد و در راه بهتر شدن مسابقات سازه ماکارونی در ایران سعی خواهم کرد قدم بردارم. البته با کمک کاربران و دوستان عزیزم در این مجموعه!

دوست ندارم اسم فرد خاصی رو ببرم ولی ناخودآگاه اسم دوستانی چون حسین ترکی، علی رنود، حجت صفرپور، حمیدرضا نظری، مسعود شفقی، حمید گرفمی، ارسلان صلاحی و... به ذهنم میاد و خاطرات خوبی که باهم داشتیم.
از طرفی عدم حضور بعضی از دوستان واقعا حس میشد.

حمیدرضا نظری در این مسابقات کسوت داوری رو تجربه کرد و من دوست داشتم که این اتفاق زودتر از اینها بیافته و در این مسابقات این فضا بوجود آمد و من هم استقبال کردم.

بسیاری از دوستان قدیمی، به کار خودشون در این مسابقات در این رشته پایان دادند و به جمع پیش کسوتان پیوستند. امیدوارم همه این عزیزان در آینده نیز با تجربه ی باارزش شان در کنار ما باشند و این تجارب رو برای کشورشون هزینه کنن.

قرار بر این بود که در این مسابقات با کاربران فعال سایت جلسه ای داشته باشم که بدلیل فشرده بودن مسابقات این مهم میسر نگردید ولی بیشتر دوستان رو از نزدیک زیارتشون کردم با اینکه برخی نیز نشد که ملاقاتشون کنم. ان شاءالله در فرصت های بعدی!

برای همه دوستان آرزوی توفیق دارم

بدرود
تماس با من:
E_mail:  s.ghasempoor@live.com

Mobile, Telegram, WhatsApp:  09363778575

جهت عضویت در کانال انجمن ITSSA در تلگرام، لطفا اینجـا کلیک نمایید
پاسخ
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، فاطمه اسمعیلی سوره ، حسین ترکی ، محمد رضا شارعی ، مرضیه شریعتی ، علی اصغری ، محمود کاظمی ، رضا اله ورن ، علی رنود ، پویا صالحی ، محمد طیبی
سلام
.
خاطرات پنجمین دوره مسابقات سازه ماکارونی زنجان واسه يكي مثل من كه خيلي زياد بود...
Undecided
فقط انتظار داشتيم زنجان و زنجاني ها خيلي بيشتر از اين حرفا مهمان نواز باشن كه.... ، برق زنجان كه كلا با مسابقه مشكل داشت ، آب و هوا و باد هم كه با رفتن برق هماهنگ شد و در اوج تاريكي يكي از دوستان ما رو باد با خودش بردو باعث شد خيلي ها به خاطر انجام وظيفه شون بر سر ما منت بگذارند . حراست دانشگاه زنجان هم كه فكر كنم از بين دانشجو ها ، دانشجو هاي znu رو نميديد و هر مشكلي كه بود از مابقي تيم ها بود! جو توي سالن هم كه فقط znu.....
Blush
مشكلاتي هم توي هماهنگي هاي مختلف از جمله اسكان و تحويل سازه ها واسه قرنطينه و گرفتنشون واسه بارگذاري و....
براي تيم من پيش اومد كه باعث شد يكم اذيت شيم.
Dodgy
اما در كل از همه كساني كه زحمت كشيدن براي برگزاري اين مسابقه تشكر ميكنم .
و يك تشكر ويژه دارم از خانم اميدوار و همچنين دوستاني از جمله آقايان علي رنود ، محمود كاظمي ، مهران باقري ، فرشاد هوشمندي ، وحيد جوكار ، محمد طيبي و... كه براي بارگذاري مارو خيلي راهنمايي كردند.
Shy
با آرزوي توفيق...
بدرود.
نگاه كن...
هــــــنــــــــــوز....
آن بلند دور ... آن سپيده... آن شكوفه زار انفجار نور...
كهرباي آرزوست.
سپيده اي كه جان آدمي همآره در هواي اوست.
به بوي يك نفس... در آن زلال دم زدن...
سزد اگر هزار بار... بيفتي از نشيب راه و باز...
رو نهي بدان فراز...
پاسخ
 سپاس شده توسط محمود کاظمی ، رضا اله ورن ، محمد خدایی ، علی رنود ، وحید جوکار
سلام علی (رنود) جان ممنون لطف داری.. برای من هم تجربه خوبی بود در کنار شما کار کردن....
جناب حمید رضا نظری خیلی ممنون بخاطر توصیه هایی که کردید، اما چه میشه کرد دیگه کار از کار گذشته نمیتونم (:
از اینکه ساعاتی رو در کنار استاد بزرگوار جناب صفر پور بودم خیلی خوشحالم
از اینکه با سلمان توکلی آشنا شدم خیلی خوشحالم...
انشالا که در مسابقات بعدی همه ما تونسته باشین نقاط ضعف کار خودمون رو پیدا و برطرف کنیم و رکوردهای جدیدی رو به ثبت برسونیم..
آفرین میگم به تیم افزیر که سازه سنگین خودشون رو بدون کمک پسرها بارگزاری کردند، و افسوس که سازه دومشون که به جرأت تا 350 کیلو کششی هاش میرفت، در 205 از تخته شکست ....
افتخار می کنم به اعضای گروه عمران سازه.. محمد طیبی، مهران باقری، وحید جوکار و امیر پاپری فرد که اگر بد شانسی نمیاوردیم و برنامه ریزیهامون درست بود می تونستیم سازه های بیشتری به جای 1 سازه راندمانی بیاریم و نتایج بهتری بگیریم.
اما تجربه گنجیست.... انشالا موسابقات بعدی (:
یا حق
بزرگترین اشتباه تکرار اشتباهات کسانیست که بدون چشمداشت تجربه خودشان را در اختیارتان گذاشتند...
پاسخ
 سپاس شده توسط مريم توافقي ، حمید رضا نظری ، علی رنود ، پویا صالحی ، وحید جوکار ، محمد طیبی ، سلمان توکل
سلام
من هم خيلي خوشحال شدم كه دوستان و دوباره زيارت كردم و در شهر خودمون ميزبان دوستان بوديم...
از حميد رضاي عزيزم به خاطر زحماتي كشيد تشكر ميكنم.
عزت از خداست و اوست که به ما عزت می دهد ،اگر بخواهد ابروی کسی رابریزد به دست خودش می ریزد و اگر بخواهد به کسی عزت دهد توسط دشمنان او را عزیز می کند .
پاسخ
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، حسین ترکی ، علی رنود ، پویا صالحی ، محمد طیبی ، سلمان توکل

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان