درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خاطرات پنجمین دوره مسابقات سازه ماکارونی زنجان - اسفند91
با سلام خدمت همه دوستان عزیز
قبل از هر چیز تبریک میگم به دوستانی که توی مسابقه برنده شدن.

مسابقه زنجان هم که به نظر اکثر دوستان بهترین مسابقه بود، و همینطور هم بود تموم شد.

همینجا جاداره از دوستان عزیزی که برای برگزاری این مسابقه زحمت کشیدن تشکر کنم.

مهندس جواد نوری نژاد که با وجود خستگی شدید، تا آخرین لحظه برای این مسابقه زحمت کشیدن.
همینطوری بقیه دوستانشون آقایان امیر قربانپور و پوریا ببری و دیگر عزیزان که اسمشون توی ذهنم نیست. همگی جداً خسته نباشید.

از بقیه دوستان که توی مسابقه شرکت کرده بودن و روزای خوبی رو با هم سپری کردیم هم تشکر می کنم.

جناب آقایان و مهندسین عزیز:
حجت اله صفر پور، مجید نیک نیاز، علی رنود، محمد رضا شارعی، رضا اله ورن، مهدی بیات، مهدی نوذری (مصدوم)، مسعود شفقی، حمید گرفمی، شهاب خدائی مقدم، امیر و امین شمشیری، سعید قاسمپور، سالار ماهروئی، حشمت جمشیدی و دیگر دوستان عزیز بچه های تبریز و مرند و شهرکرد و سپیدان و مشهد و...

در پایان تشکر ویژه میکنم از کسی که ماه ها برای برگزاری این مسابقه تلاش کرد و زحمت کشید و گاهی اوقات هم کاسه کوزه ها سر اون می شکست و خستگی ناپذیر بود و خود من هم این مدت خیلی اذیتش کردم و بهش زحمات دادم، داور گل مسابقه حمید رضا نظری عزیز.Heart

از برق هم تشکر میکنم که چشم دیدن موفقیت حجت اله صفر پور و دوستانشون رو نداشت و نتونست طاقت بیاره و وسط بارگذاری خودش گذاشت و رفت.

احساس کردم عکس های یادگاری باید توی تاپیک جداگانه باشه واسه همین این تاپیک رو زدم.
بقیه عکس ها هم که جنبه های خصوصی داره در پروفایل های شخصی می مونه.

[تصویر:  ?di=1013626526497]

[تصویر:  ?di=2136265268814]

پاسخ
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، علی اصغری ، فاطمه اسمعیلی سوره ، ساجده نوروزی ، مسعود شفقی ، اشکان رستگارمنش ، مجید نیک نیاز ، حجت الله صفرپور ، محمد خدایی ، جواد نوری نژاد ، رضا اله ورن ، مرضیه شریعتی ، محمد طیبی ، zahra refahi zadeh
با سلام خدمت دوستان
با اینکه دست خالی از مسابقات برگشتیم ولی مسابقه خیلی خوبی بود.
از دوستان مجری مسابقات خصوصا اقای نوری نژاد تشکر میکنم
تبریک ویژه به دوستانی که گل کاشتن و خصوصا حجت عزیز که با بدشانسی روبرو شد.
همگی موفق باشید.
اگر تنهاترين تنها شوم باز خدا هست او جانشين همه نداشتنهاست
پاسخ
 سپاس شده توسط حسین ترکی ، حجت الله صفرپور ، جواد نوری نژاد ، محمد طیبی ، رحیم پازکی
[تصویر:  ?di=513626532499]

[تصویر:  ?di=1313626532322]

[تصویر:  ?di=9136265332011]

[تصویر:  ?di=6136265334011]

[تصویر:  ?di=1113626533432]
پاسخ
 سپاس شده توسط سعید قاسم پور ، اشکان رستگارمنش ، مجید نیک نیاز ، حمید رضا نظری ، فاطمه اسمعیلی سوره ، ساناز محمد حسن زاده ، محمد طیبی ، محمد خدایی ، اصغر کریمی کیاکلایه ، جواد محمدزاده ، رضا اله ورن ، مرضیه شریعتی ، علی رنود ، پویا صالحی ، zahra refahi zadeh
سلام
منم یب دوستان اجرایی خسته نباشید میگم و ب دوستان برنده تبریک
ی تبریک ویژه هم به آقا حجت عزیز میگم ک واقعا گله و همیشه نونه اخلاقه خوبشو میخوره
همچنین علی رنود عزیز ک مثه همیشه بود و به همه کمک میکرد
و مهندس قاسم پور و قبادیان و شفقی و نوری نژاد و ...
شکر خدا مسابقات عالی بود و خوش گذشت گرچه بی نقص نبود ولی واقعا در حد مسابقات علمی دانشجویی ایران عالی بود.
حالا ک حسش هست بذارید انتقاد هم بکنیم:
1. فکر کنم تعداد سازه ها واقعا زیاد بود و همین کثرت تیم باعث خیلی از بی نظمی ها شد, از روز پذیرش گرفته ک هر تیم مجبور بود چندییییییییییین ساعت منتظر داوری بمونه ک حالا بش ترمیم بخوره یا نه, تا تاخیر های زیاد ک پیش میومد
2. میله بارگذاری راندمانی درست مهار نبود و خیلی تکون میخورد به هرطرف ک تاثیر گذار بود
3. اون شاسی سنگین با اینکه خیلی خوب بود به نظر من ولی ی چند بار نزدیک بود خدایی نکرده کار دسته بچه ها و حتی داورها بده
3. جو سالنم بعضی وقتا یکم ناراحت کننده میشد منظورم مواقعی بود ک بچه ها از سالن میخواستن تا به خاطر حساسیت سازه چند لحظه سکوت کنند اونا اتفاقا بیشتر سرو صدا میکردن...

ولی با وجود این موارد بازم میگم مسابقات در مقایسه با سایر مسابقات فوق العاده بود و چند سروگردن بالاتر بود

نمیخوام وارد ی سری ار قضایا و حواشیم بشم ک خیلیا در جریانش هستند ولی بهتر بود ک اون موارد رد و بدل کردن رخ نمیداد

دوستان همه خسته نباشید
راستی علی آقا رنود عزیز درست ک میگن سال آخرتون بود????
To live is the rarest thing in the world, Most people exist, that is all
*
*
Oscar Wilde
Let no man pull you low enough to hate him
*
*
Martin Luther King
پاسخ
 سپاس شده توسط حجت الله صفرپور ، حسین ترکی ، مهري امينيان ، علی رنود ، جواد نوری نژاد ، رضا اله ورن ، محمد طیبی ، سعید قاسم پور
جا داره خسته نباشید به همه دوستان مبرگذار کنندگان عزیز بگم
مخصوص دوستان عزیز مثل حسین جان ترکی و حمید رضا نظری همینطور علی آقای رنود گل Smile
برهنگی تنها به یک تکه پارچه بستگی ندارد .
برهنگی یعنی بی توجهی به شرافت انسانی و شخصیت انسانها

IdeaIdea
پاسخ
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، حسین ترکی ، علی رنود ، جواد نوری نژاد ، رضا اله ورن ، محمد طیبی
سلام

تشکر از همه دوستان

مخصوصا بابا برقی و...

مخصوصا داور ها علی خصوص مهندسس غریبی که .... و آخر تجربه بودند در پل ماکارونی در حدی که

در کار با کولیس مهارت بالایی داشتند و قطر آنکارا را 3.5 میلی متر اندازه گیری کردند.

و با استفاده از متر خیاطی طول پلی که با تجهیزات دقیق قبلا 109 سانت اندازه گیری شده بود را 110.1 سانتی متر اندازه گیری نمودند. و من توی این موندم که متر خیاطی را کی براش آوارده بود که دقت یک دهم سانتی متر داشت .

و مهندس غریبی اینقدر سابقه و کسوت در زمینه پل ماکارونی داشتند که من نتونستم ایشون را قانع کنم و حتی مهندس قاسمپور هم تلفنی نتوانست ایشون را قانع کند زیرا داور بودند و فکر میکردند چون خیلی کارش درست است داور شده است و نباید به کس دیگری توجه کند.

من امید وارم که هیچوقت توی داوری سطح ام مثل مهندس غریبی اینقدر بالا نره که فکر کنم از همه بیشتر حالیم است.

و در اینجا این جمله را یاد آور میشوم که:
به میلیمتر ها احترام بگزارید..... حتی با متر خیاطی حتی اگر بلد نیستید کولیس را درست بخوانید (4 میلیمتر)

واقعا تجربه خوبی بود این مسابقه و به من این درس را داد که نباید آلودگی را با آلودگی شست

واین را به کسانی هم که تا حدودی ابتدا نزدیک بود آلوده شوند با مقابل به مثل نکردن و پاک رقابت کردن آموختم

و در آخر متوجه شدم که پل ماکارونی مربوط به دانشجویان رشته ادبیات فارسی است زیرا من با ی نکره ریسمانی اشنا نبودم و هنوز هم آن را نمی فهمم

و با این اوضاع تصمیم گرفتم که در مسابقات که یک نفر هم اولی و هم دومی و هم سومی را میخواهد نباید شرکت کرد زیرا هدف مقام نیست که اگر بود اولی کفایت میکرد. و اگر روزی دیدید که من شرکت کرده ام بدانید مثل آنها شده ام و برای همه جایزه ها نقشه کشیده ام.

با تشکر
پاسخ
 سپاس شده توسط سعید قاسم پور ، مجید نیک نیاز ، مرتضی زنگنه ، اشکان رستگارمنش ، حمید پورملک ، فاطمه اسمعیلی سوره ، مسعود شفقی ، محمد طیبی ، حسین ترکی ، سلمان توکل ، مهري امينيان ، میرباقر زمزمی ، علی رنود ، علی اصغری ، محمود کاظمی ، جواد نوری نژاد ، امیر شمشیری ، محمدتقی زاده ، جواد محمدزاده ، رضا اله ورن ، پویا صالحی ، وحید جوکار ، هانی هادی نیا ، رحیم پازکی
سلام
دل پری داریا حجت جان .
باز که از داوری شانس نیاوردی .

مهندس صفرپور هنوزم واسه ما عزیزی . چه با مقام چه بی مقام .

پاسخ
 سپاس شده توسط مجید نیک نیاز ، سلمان توکل ، علی اصغری ، حجت الله صفرپور ، پویا صالحی ، محمد طیبی
سلامSmile
اشكال نداره
فكر كنم بيشتر با برق مشكل داشتي
ايشالله از تجربياتت استفاده كنيم آقا حجت...Exclamation
[تصویر:  ?pm=10136267798014]
قـرار نـیـسـتــــــ مـن طـوری زنـدگی کـنـم کـه دنـیـا دوسـت داره ،
خـب طـبـعـا قـرارهـم نـیـست دنـیـا هـمـونطـوری بـچـرخـه کـه مـن دوسـتــــــ دارم.
پاسخ
 سپاس شده توسط مجید نیک نیاز ، سلمان توکل ، حجت الله صفرپور ، پویا صالحی ، محمد طیبی ، رحیم پازکی
سلام با تاخیر...
مسابقات عالی بود شاید این پست من طولانی بشه...
در ابتدا باید تشکر ویژه ای داشته باشم از جناب نوری نژاد که واقعا تیم اجرایی را بسیار عالی مدیریت نمود و از صفر تا صد ماجرا مثل یک مرد تمام عیار ایستاد و کاملا با ادب و با آرامش به همه پاسخ میداد
داوری مسابقات به نظر من ضعف هایی داشت که جناب آقای مهندس قبادی با حضور خودشون نواقص را پوشش دادند(حداقل تا جایی که من دیدم ایراد خاصی نداشت مخصوصا در مورد اون ریسمان که بیخودی شده بود یک ماجرای وحشتناک که البته این مورد به کمک جناب حمیدرضا نظری حل شد)
تشکر ویژه از تمامی اعضای کادر اجرایی دارم که واقعا با تعصب و دلسوزانه از همه توانشون مایه گذاشتند و بنده های خدا برای تامین انرژی خودشون شب ها تو خوابگاه به هم سس گوجه میپاشیدند(آخ که هیچوقت یادم نمیره سالار ماهرویی با چه وحشتی از اتاقشون اومده بود بیرون به زبون لری میگفت به خدا اینا حالت عادی ندارن خخخخخخخخخخخخخ)
بچه های قرنطینه که واقعا محیط قرنطینه رو خوب نگه داشته بودند
آرش آتشنمای عزیز که واقعا در پس پرده اجرایی بسیار بسیار دلسوزانه و بزرگوارانه به گروه داوری و اجرایی کمک میکرد
بچه های کادر اجرایی خیلی خیلی شرکت کنندگان را احترام میکردند و واقعا دمشون گرم مخصوصا جناب قربانپور و بعضی دیگر از دوستان که واقعا من فامیلیشون رو بلد نیستم ولی واقعا خیلی خوشم اومد از برخوردشون
واقعا به زبان نوشتاری نمیتونم احساس درونی و رضایت قلبی خودم رو از مسابقات بگم...واقعا عالی بود
و اما تشکر ویژه از مهندس قاسمپور و مهندس نظری بابت تمامی زحماتی که کشیدند و اونجا واقعا به بچه ها کمک میکردند که در پذیرش سازه ها و سایر مراحل مسابقه اطمینان خاطر داشته باشند...
تشکر ویژه هم از اخلاق خوب و پسندیده مهندس قبادی دارم
تشکر از مهندس صفر پور که واقعا مثل همیشه برای من الگوی یک مهندس با رفتاری معقول و پسندیده بود که واقعا افتخار میکنم که ایشون رو استاد خودم و مثل برادر بزرگ خودم بدونم
بسیار بسیار خوشحالم که در این مسابقات تونستم مهندس گرفمی را از نزدیک ببینم و با ایشون هم کلام بشم و از اخلاق و کلام پسندیده و سنجیده ایشون استفاده کنم
خوشحالم که تو نمازخونه با خر و پف های خودم یک خاطره خیلی شیرین برای حسین ترکی و حمیدرضا نظری به جا گذاشتم
خوشحالم که اون موقع شب کنار حمیدرضا نظری تو پیاده رو دویدم
خوشحالم که سلمان توکل رو خندون دیدم
خوشحالم که حجت بعد از شکست سازه هاش باز هم خندون بود
خوشحالم که با مهدی نوذری کار کردم و مثل یک شاگرد حرفشو گوش دادم
خوشحالم که رسول علیزاده رو دوباره دیدم
خوشحالم که علیرضا نظری رو بعد از یک سال دیدم
خوشحالم که علیرضا جاودانیان رو در حالی دیدم که به یاد محمد اشک ریخت
خوشحالم که وحید عطار زاده مثل همیشه ساده و بی آلایش بهم سلام کرد و همیشه خندون بود
خوشحالم که وحید استیری رو دیدم
خوشحالم که بچه های تازه کار به من به چشم یک برادر نگاه میکردند
خوشحالم که با محمود کاظمی و محمد طیبی و فرشاد هوشمندی و امید دیدبان و خیلی دیگه از دوستان دانشگاه سپیدان آشنا شدم
خوشحالم که مجید نیک نیاز رو از نزدیک دیدم و باهاش هم کلام شدم و از حرف های منطقیش استفاده کردم
خوشحالم که با دوستان دانشگاه های مختلف آشنا شدم و همه را خنده رو و خوش اخلاق دیدم
خوشحالم که سازه م رو برای اولین بار در دهانه 1 متر تست کردم و نواقصش رو فهمیدم...
خوشحالم که برای اولین بار در عمرم بارش برف رو با دستام و تمام وجودم حس کردم
خوشحالم که در مسابقات سراسری ZNU شرکت کردم

یاعلی(ع)
دنیای من در شجاعتم غرق شده...کاش من هم کمی میترسیدم تا دیگران زیبایی های دنیایم را میدیدند...Idea
پاسخ
 سپاس شده توسط علی اصغری ، حمید رضا نظری ، حسین ترکی ، فاطمه اسمعیلی سوره ، حمید پورملک ، رسول عليزاده ، مسعود شفقی ، مريم توافقي ، اشکان رستگارمنش ، سلمان توکل ، جواد نوری نژاد ، حجت الله صفرپور ، علیرضا جاودانیان ، رضا اله ورن ، محمد خدایی ، پویا صالحی ، محمد طیبی ، هانی هادی نیا ، zahra refahi zadeh
سلام
واقعا یکی از بی نقص ترین مسابقات رو شاهد بودیم.
از بحث های ساعت 4 نصفه شب نماز خونه آقای نظری و مهندس گرفمی و حسین ترکی وعلی رنود عزیز و... که باهاشون بیشتر آشنا شدم بگم تا فریادهای ZNU که سرتاسر مسابقه گوشهامون شنیدارش بودن تمامش به صفحه ای از دفتر بهترین لحظات زندگیم اضافه شدند!!
غنچه های گل سرخ را کنون که میتوانی برچین، زمان سالخورده درگذر است و همین گلی که امروز لبخند میزند، فردا خواهد مرد
پاسخ
 سپاس شده توسط حسین ترکی ، حمید رضا نظری ، رسول عليزاده ، علی رنود ، سلمان توکل ، جواد نوری نژاد ، رضا اله ورن ، محمد طیبی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان