درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عکس های پنجمین دوره مسابقات کشوری سازه های ماکارونی دانشگاه زنجان
[تصویر:  ?di=713626476126]

[تصویر:  ?di=12136264917315]

[تصویر:  ?di=1613626492376]

[تصویر:  ?di=813626492449]

[تصویر:  ?di=1113626494279]

پاسخ
 سپاس شده توسط علی اصغری ، حمید رضا نظری ، فاطمه اسمعیلی سوره ، ساجده نوروزی ، مسعود شفقی ، مجید نیک نیاز ، سعید قاسم پور ، مرتضی زنگنه ، زهراماجد ، اصغر کریمی کیاکلایه ، ساناز محمد حسن زاده ، محمد طیبی ، سالار ماهروئی ، مريم توافقي ، مرضیه شریعتی ، مصطفی مهدی پور ، محمد خدایی ، مهدی نوذری ، علی رنود
سلام
دوستان براتون کاملترین آرشیو عکس مسابقات زنجان رو آماده کردم در دو پارت که پارت اول شامل عکسهای روز اول میشه و پارت دوم شامل عکس های روز دوم هست امیدوارم خوشتون بیاد
(حدود 700 عکس در این دو پارت موجود است)

r.alizade@live.com

من مسئول گفتار خود هستم اما مسئول برداشت اشتباه نیستم
Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط سعید قاسم پور ، مريم توافقي ، فاطمه اسمعیلی سوره ، حمید رضا نظری ، رضا اله ورن ، حسین ترکی ، مرضیه شریعتی ، علی رنود ، پویا صالحی ، محمد طیبی ، سلمان توکل ، مهدی نوذری ، ساناز محمد حسن زاده ، هادی کیان مهر ، sajadsari ، جواد محمدزاده ، علی منتنظری ، حمید پورملک
سلام
اینم تلخ ترین خاطره ای که از زنجان واسم موند البته تجربه خیلی خیلی مهمی بود...تنها نکته ای که فکرشو نمیکردم با تبدیل یک سازه دهانه 50 به دهانه 100 امکان داره، باعث شد که زحمتم به بار نشینه...ببینید چطور سازه بدون مهاربند تغییر شکل میده حتی با چسب دو قلو...والا 100 کیلو هم خوب تحمل کرد Smile

[تصویر:  ?di=5136415288314]

[تصویر:  ?di=213641527972]

یاحق
دنیای من در شجاعتم غرق شده...کاش من هم کمی میترسیدم تا دیگران زیبایی های دنیایم را میدیدند...Idea
پاسخ
 سپاس شده توسط رسول عليزاده ، مرضیه شریعتی ، مريم توافقي ، سعید قاسم پور ، فاطمه اسمعیلی سوره ، ساجده نوروزی ، یونس شیخی چراغ ، zahra refahi zadeh
سلام

آقای رنود عزیز، بازم بگو بادبند لازم نبوووود! Smile

قطعا اگه اونطور که در روز مسابقه خدمتتون عرض کردم، کار می کردید، رکوردتون قابل تامل می بود!

یا حق
تماس با من:
E_mail:  s.ghasempoor@live.com

Mobile, Telegram, WhatsApp:  09363778575

جهت عضویت در کانال انجمن ITSSA در تلگرام، لطفا اینجـا کلیک نمایید
پاسخ
 سپاس شده توسط علی رنود
سلام
آره مهندس شما درست میگفتید...من حتی فکرشم نمیکردم که چسب دو قلو اینقدر نرم باشه(حتی چسب 123 هم زده بودم ولی این شکل دیگه خیلی عجیب بود)
عکسا رو دوست و استاد خوبم جناب مهندس نوذری به من دادند و تا قبل از دیدن این عکسا فقط خیلی ساده میگفتم کاش بادبند داشت اما الان دیگه خیلی با آه و ناله میگم کاش بادبند داشت
ای کاش اون 30 گرمی که جا داشت حداقل با ماکارونی نازک هم که شده بود بادبند میزدم بهش
حیف شد ولی انشالله در مسابقات بعدی در طرح های قوسی و مثلثی جبران میکنم...نزدیک است...
یاحق
دنیای من در شجاعتم غرق شده...کاش من هم کمی میترسیدم تا دیگران زیبایی های دنیایم را میدیدند...Idea
پاسخ
 سپاس شده توسط مسعود شفقی ، حمید پورملک ، سعید قاسم پور
با سلام
مهندس فیلتر شکنو ببند Smile
ایولا و هزار ایولا علی جان... امیدوارم طرح مثلثی رو توی مسابقات آینده مقام دار ببینم....
بزرگترین اشتباه تکرار اشتباهات کسانیست که بدون چشمداشت تجربه خودشان را در اختیارتان گذاشتند...
پاسخ
 سپاس شده توسط علی رنود ، محمد طیبی
سلام خدمت مهندس رنود منم امیدوارم در مسابقات بعدی شاهد اصلاح کردن و مقام آوردن طرح مثلثاتی شما باشم
“اسیر” گذر زمان نباش …
“اثر” گذار باش …Shy
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان