درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تسلیت خانواده itssa
انا لله و انا الیه راجعون

«و هر از گاه در گذر زمان در گذر بی صدای ثانیه های دنیای فانی،جرس کاروان از رحیل مسافری خبر می دهد که در سکوتی، آغازی بی پایان را می سراید»

[تصویر:  ?di=10135877582315]

در کمال تأسف باخبر شدیم جناب مهندس محمد فیض خمبر عزیز از فعالین سازه های ماکارونی و یکی از اعضای کادر اجرائی دومین دوره مسابقات کشوری موسسه خاوران دار فانی را وداع گفتند. خانواده itssa این ضایعه بزرگ را به خانواده محترم ایشان و اساتید و اعضای انجمن علمی عمران موسسه خاوران تسلیت عرض می نماید و از خداوند متعال برای ایشان طلب مغفرت کرده و برای خانواده محترمشان صبر جمیل مسئلت می نماییم..
بیردا گوزل خاطیره لر یاتیپدی !
خداحافظ
Heart

این طرفها کمتر میام . کاری داشتید :
sabz_daar_sabz@yahoo.com
www.facebook.com/hamidreza.nazari.775
 سپاس شده توسط حسین ترکی ، سعید قاسم پور ، علیرضا جاودانیان ، علی رنود ، یونس شیخی چراغ ، فاطمه اسمعیلی سوره ، حمید پورملک ، احسان نظری ، Mansour ، مسعود شفقی ، zahra refahi zadeh ، مصطفی زمانی ، مرضیه شریعتی
با سلام
بنده هم به سهم خودم درگذشت این عزیز رو به خانواده و دوستانش تسلیت میگم، و از خداوند متعال برای روح این عزیز طلب آمرزش و مغفرت می کنم.
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، علی رنود ، علیرضا جاودانیان ، یونس شیخی چراغ ، محمدرضا خوشنودی ، مرضیه شریعتی
با سلام

بنده هم این ضایعه دلخراش رو خدمت خانواده محترم ایشان و دوستان و آشنایان تسلیت عرض میکنم و امیدوام روح این عزیز با اولیاءالله محشور باشند.

امیدوارم ما را هم در غم خودتان شریک بدانید. خداوند رحمتشان کند.

بدرود
تماس با من:
E_mail:  s.ghasempoor@live.com

Mobile, Telegram, WhatsApp:  09363778575

جهت عضویت در کانال انجمن ITSSA در تلگرام، لطفا اینجـا کلیک نمایید
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، علیرضا جاودانیان ، یونس شیخی چراغ ، علی رنود ، فاطمه اسمعیلی سوره ، زهراماجد ، مرضیه شریعتی
با سلام
من هم درگذشت دوستم رو تسلیت عرض میکنم.
خدایش بیامرزدش
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، حسین ترکی ، علی رنود ، یونس شیخی چراغ
با سلام
غم خیلی بزرگیه . ما واقعا هنوز تو شک هستیم . خیلی دردناکه . ممنونیم از دوستان
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، علی رنود ، امین خدایی بهاروند ، یونس شیخی چراغ ، محمد خدایی
سلام
انّا لله و انّا الیه راجعون
این حادثه دردناک رو به خانواده محترم مرحوم فیض تسلیت عرض میکنم و از خداوند منان برای آن مرحوم مغفرت و برای بازماندگان صبر مسألت مینمایم.
همچنین جا داره به دوستان خوب ایشان هم بگم که ما را هم در غم خود شریک بدارید آقایان جاودانیان، عطار زاده، عرفانیان، استیری، افخمی، خوشنودی و سایر دوستانی که زبان و یادم از آنها قاصره
بخوانیم الفاتحه...
دنیای من در شجاعتم غرق شده...کاش من هم کمی میترسیدم تا دیگران زیبایی های دنیایم را میدیدند...Idea
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، علیرضا جاودانیان ، یونس شیخی چراغ ، محمد خدایی ، زهراماجد
باسلام
منم به نوبه خودم این مصیبتو به خانواده محترم فیض و خانواده ایتسا تسلیت میگم و ازخدا خواهان شادی روح ان مرحوم هستیم
Shyدر بدترین روزها امید وار باش زیرا زیباترین باران ها از سیاه ترین ابرهاست...Shy
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، علیرضا جاودانیان ، یونس شیخی چراغ ، علی رنود
سلام
منم این ضایعه ی تاسفبار و غم انگیز رو به خانواده محترم آن مرحوم تسلیت عرض میکنم و از خداوند منان طلب مغفرت برای ان مرحوم و صبر برای بازماندگان ایشان خواستاریم.
یا حق
ساکت که میمانی میگذارند به حساب جواب نداشتنت........!!!!
عمرا اگر بفهمند داری جان میکنی تا حرمت ها را نگه داری

سلام/ضمن عرض تسلیت به خانواده آنمرحوم ودوستانش ازمشهد وخانواده بزرگ itssaیرای آن مرحوم آرزوی قرارگرفتن درمراتب بالای الهی وطلب مغفرت برای اووخانواده اش رادارم/بچه ها باشنیدن ودیدن این اتفاقات دلخراش بایدبه خودمون بیایم هرلحظه ممکنه نوبت مام برسه آیا آماده رفتن هستیم؟شادی روح آن مرحوم یه فاتحه بخونین.
معلم برای سفیدبودن برگ نقاشیم تنبیهم کرد وهمه به من خندیدن ...اما من خدایی راکشیده بودم که همه میگفتن دیدنی نیست...HeartSadunes67@yahoo.com
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، امین خدایی بهاروند ، محمد خدایی ، علی رنود ، zahra refahi zadeh
با سلام خدمت دوستان عزیز
خدا رحمتشون کنه. یاد مسابقات زنجان افتادم فکر میکنم بازم یکی از بچه های مشهد بود که برای رسیدن به مسابقات میره زیره قطار ...

به خانواده محترم ایشان و دوستان سازه ماکارونی تسلیت میگم
مردان عمل هیچگاه شکوه و ناله سر نمی دهند، به ویژه از سخت بودن صخره ها ، ابری بودن آسمان یا سرد بودن یخ هرگز شکایت نمی کنند .
-------------------------------------------------------------

هرکس بخواهد کاری را انجام دهد راهش را پیدا می کند،

و هر کس نخواهد کاری را انجام دهد ، بهانه اش را.
---------------------------------------------------------

مردی که کوه را برداشت،کسی بود که شروع به برداشتن سنگریزه ها کرد.

---------------------------------------------------------------------------
http://www.niktarahan.blogfa.com
niktarahan@gmail.com
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، علی رنود ، zahra refahi zadeh

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان