درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیین نامه های پنجمین دوره مسابقات کشوری سازه های ماکارونی دانشگاه زنجان و پرسش و پاسخ
با سلام

آیین نامه های پنجمین دوره مسابقات کشوری سازه های ماکارونی
دانشگاه سراسری زنجان :

تاریخ آخرین ویرایش آیین نامه ها : 91/10/11 ساعت 14:30

آیین نامه گرایش راندمانی:
.pdf   Rules of Random Structural.pdf (اندازه: 1,010.58 KB / تعداد دفعات دریافت: 1,075)

آیین نامه گرایش سنگین:
.pdf   Rules of Heavy Weight Structural.pdf (اندازه: 907.65 KB / تعداد دفعات دریافت: 912)

تاریخ آخرین ویرایش شرایط ثبت نام : 91/9/24 ساعت 17:00

قوانین و شرایط ثبت نام در مسابقات :
.pdf   Conditions Register.pdf (اندازه: 235.92 KB / تعداد دفعات دریافت: 699)

با تشکر - دبیرخانه مسابقات
تماس با من:
E_mail:  s.ghasempoor@live.com

Mobile, Telegram, WhatsApp:  09363778575

جهت عضویت در کانال انجمن ITSSA در تلگرام، لطفا اینجـا کلیک نمایید
پاسخ
 سپاس شده توسط علی رنود ، علی ابراهیمی ، محمد رضا شارعی ، MOHAMMAD NAJAFI ، ابوذر عظیمی ، ساجده نوروزی ، مصطفی مهدی پور ، جواد نوری نژاد ، سلمان توکل ، میرباقر زمزمی ، حمید پورملک ، یونس شیخی چراغ ، رضا اله ورن ، امین خدایی بهاروند ، محمد خدایی ، فاطمه اسمعیلی سوره ، دکتر نادر فنائی ، احسان نظری ، فرهاد نوروززاده ، حامد احمدپور ، سمیرا زارع ، حمید رضا نظری ، محمد طیبی ، امیرحسین ایوانیان ، سینا صحرایی
اینکه طرح تکراری رو قراره چه جوری تشخیص بدید؟
و به نظر شما آزاد گذاشتن قطر ماکارونی بیشتر مسابقه رو به سوی مصالح بهتر نمی بره ؟و بی عدالتی در حق سایر تیم ها که دسترسی به مصالح ندارند ولی طرح های خوبی دارند؟
پاسخ
 سپاس شده توسط سجاد نوری ، حمید پورملک ، MOHAMMAD NAJAFI ، رسول عليزاده ، محسن طهانی
سلام

آیین نامه خوبه . محمد جان بزار تیم ها سازشون رو واسه جهانی تست کنن .

من با دو چیز آیین نامه مشکل دارم .

1- اینکه هیچ توضیحی واسه طرح های تکراری آورده نشده و واسه رسوندن منظور مثل بقیه بند ها تو خود آیین نامه یه تعریف بشه .

بند شماره 10 که اصلاح شده وارد آیین نامه بشه ممنون میشم .
پاسخ
 سپاس شده توسط یونس شیخی چراغ ، حجت الله صفرپور ، سلمان توکل ، امین خدایی بهاروند ، MOHAMMAD NAJAFI ، محمد رضا شارعی ، هانی هادی نیا ، علی رنود ، علیرضا جاودانیان ، رسول عليزاده ، محمد طیبی
سلام/آیین نامه ها خیلی جالب وخوبن فقط یه نکاتی هست که حمیدخان اشاره کردن ودیگه لازم نمیبینم منم بگمشون/از کل گروه برگذاری به خاطرآیین نامه خوبشون ممنونیم .راستی بی صبرانه منتظر آیین نامه گرایش جدیدیم.
معلم برای سفیدبودن برگ نقاشیم تنبیهم کرد وهمه به من خندیدن ...اما من خدایی راکشیده بودم که همه میگفتن دیدنی نیست...HeartSadunes67@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط حجت الله صفرپور ، سلمان توکل ، امین خدایی بهاروند ، محمد خدایی ، مازیار غلام پور ، MOHAMMAD NAJAFI ، علی رنود ، علیرضا جاودانیان
سلام

امام علی میفرمایند:
راز اسیر تو است چون آن را بیان کنی تو اسیر آن هستی

با تشکر
پاسخ
 سپاس شده توسط سلمان توکل ، زهرا مرادی ، حمید پورملک ، یونس شیخی چراغ ، MOHAMMAD NAJAFI ، محمد رضا شارعی ، هانی هادی نیا ، علی رنود ، علیرضا جاودانیان ، رسول عليزاده ، پویا صالحی
سلام
تشکر ویژه بابت آیین نامه های بسیار خوب، خداقوت

موفق باشید
دنیای من در شجاعتم غرق شده...کاش من هم کمی میترسیدم تا دیگران زیبایی های دنیایم را میدیدند...Idea
پاسخ
 سپاس شده توسط محمد خدایی ، حمید پورملک ، حمید رضا نظری ، ابوذر عظیمی ، یونس شیخی چراغ ، سعید قاسم پور
سلام

دوستان بحث فعلا همین جا نگه دارین و ادامه ندید تا مهندس قاسمپور برگردن و بعد از شنیدن حرف های ایشون . ایشالا که همه قانع شن و خیال همه راحت شه .

فعلا مهمتر از این حرفا قضیه بند طرح های تکراری داخل آیین نامه هست . که تعریف نشده و خیلی برداشت های متفاوتی میشه ازش گرفت .

همه منتظر بمونیم خود مهندس قاسمپور جواب بدن بهتره .

ممنون.
پاسخ
 سپاس شده توسط حجت الله صفرپور ، محمد خدایی ، هانی هادی نیا ، رسول عليزاده ، محمد رضا شارعی ، سعید قاسم پور ، علی کریمی
سلام
حجت جان حرفت کاملا درسته آرزوی موفقیت برای شما ایشالا که مقام اولو داشته باشی .
منتظر شنیدن خبرای قهرمانیت.
موفق باشی
ساکت که میمانی میگذارند به حساب جواب نداشتنت........!!!!
عمرا اگر بفهمند داری جان میکنی تا حرمت ها را نگه داری

سلام

تشکر می کنم بابت آیین نامه ی خوبی که تدوین شده البته ایراداتی هم هست.خوب کسانی که آیین نامه را تدوین کردند انسان هستند و انسان هم جایز الخطا.

در مورد طرح های تکراری هم با این که یکی از مخالفانش هستم ولی هر مسابقه ای شرایط خودشا داره و شرکت کردن در یک مسابقه به معنی قبول کردن شرایط اون مسابقه است حال اگه کسی می خواهد در این مسابقات شرکت کنه باید با این بند کنار بیاد.
ترجیح می دهم با کفش هایم در خیابان راه بروم و به خدا فکر کنم

تا اینکه در مسجد بنشینم و به کفش هایم فکر کنم.
پاسخ
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، MOHAMMAD NAJAFI ، یونس شیخی چراغ ، سلمان توکل ، سعید قاسم پور ، مهرداد کریمی 20
سلام/محمدجان منم باهاتون موافقم ولی من زیادجنجالیش نکردم ومنتظرجواب هستم یه خورده آروم باشین انشالله این مشکلم درست میشه قراره یه مسابقه خوب برگزارشه مطمعناجوری آیین نامه میذارن که بزرگان این گرایش فراری نشن ومسابقات پرشوری داشته باشیم .سلمان گل گفتی کاش دبیرمسابقات غیرازتاپیک گفتگوبادبیرمسابقات یه سریم اینجابزنن ویه خورده ازصحبت های انسان دوستانشون بگن /مسابقات دانشجویی هستش دانش آموزام خودشون طراحی میکنن ومیسازن فارغ التحصیلیم بالاسرشون نیست ؟ مطمعن باشین ورق برمیگرده.
معلم برای سفیدبودن برگ نقاشیم تنبیهم کرد وهمه به من خندیدن ...اما من خدایی راکشیده بودم که همه میگفتن دیدنی نیست...HeartSadunes67@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط حجت الله صفرپور ، پویا صالحی ، محمد خدایی ، رسول عليزاده ، سلمان توکل ، zahra refahi zadeh

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان