درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

نظرسنجی: بنظر شما کدام گزینه برای شرایط ثبت نام پنجمین دوره مسابقات کشوری سازه های ماکارونی دانشگاه زنجان مناسب تر است ؟
این نظرسنجی بسته شده است.
A
71.43%
15 71.43%
B
28.57%
6 28.57%
در کل 21 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظر سنجی
خانم نوروزی اینجا محل تبادل اطلاعات هست و اینجا وقتی کسی حرفی میزنه باید بتونه انتقادهایی رو که بهش میشه تحمل کنه...حرف شما اینه که گزینه B درسته و یک سری دلایل آوردید خب تا اینجا درست، حالا طرف مقابل شما اومده و میگه گزینه A درسته و اون هم یک سری دلایل آورد...
مشکل اساسی دو طرف اینه که اساس فکر همدیگه رو قبول ندارن یکی میگه برای سطح کیفی مسابقات و یکی دیگه میگه برای احقاق حق تیم ها یکی بحث کلان مطرح میکنه یکی دیگه بحث جزئیات رو میکنه هر دو طرف هم دلایلشون بر اساس فکری که دارند درست به نظر میرسه
مشکل اصلی اینجاست که یکی از این دو فکر اشتباه هستند و چون تشخیص اشتباه بودن این افکار سخته اومدن دو گزینه گذاشتن تا کاری که اکثریت میپذیرند رو انجام بدن...
ولی حالا که میگید بحث بشه به نظر من بهتره که بر سر راه حل بحث کنیم چون هر دوی این گزینه ها به اعتقاد من کاملا صحیح نیستن...
به نظر من بهتره که به دو نکته اساسی توجه میشد:
1) باید حق اون تیم دومی که از دانشگاه منظور رتبه پایین تر گرفته پایمال نشه
2)باید اعتبار مسابقه که ارتباط زیادی با رنکینگ داره در نظر گرفته بشه
گزینه A که در متن مسابقه هست و جز شرکت کننده ها کسی نمیتونه بفهمه که به فرض فلان تیم از فلان دانشگاه مقامش به چه علت حذف شده و همه اونها رو در عین لیاقتشون، ضعیف فرض میکنند
گزینه B هم که اصلا اعتبار رنکینگ رو در نظر نگرفته و شخص ثالث(مسئولین دانشگاه ها) با دیدن رنکینگ به این صورت از همکاری با تیمهای شرکت کننده در مسابقات آتی سر باز میزنند
به نظر من بهتر بود که گفته میشد:

(( اگر چند تیم از یک دانشگاه دارای مقام شدند به تیمهای حائز رتبه های پایین تر اون دانشگاه تنها لوح مقام داده میشه و مقام اونها با تیم های بعدی که از داننشگاه های دیگر هستند به صورت مشترک هست ))

به فرض 3 تیم از دانشگاه تهران اول میشن و تیم چهارم از دانشگاه اراک و تیم پنجم از دانشگاه سمنان هست
به تیم اولی که از دانشگاه تهران هست هم لوح مقام داده میشه و هم جایزه...
به تیم دوم دانشگاه تهران و تیم دانشگاه اراک لوح مقام دوم و همچنین به تیم دانشگاه اراک جایزه داده میشه
به تیم سوم دانشگاه تهران و دانشگاه سمنان هم لوح مقام سوم و به تیم دانشگاه سمنان جایزه داده میشه

به این صورت هم حق مقام چند تیم از یک دانشگاه داده میشه و هم اینکه اعتبار رنکینگ حفظ میشه و در کنار اینها، جایزه نگرفتن تیم های تکراری باعث میشه که تلاششون رو بیشتر کنند تا از تیم اول دانشگاهشون بهتر بشن...
حالا نظراتتون رو بگید
یاحق
دنیای من در شجاعتم غرق شده...کاش من هم کمی میترسیدم تا دیگران زیبایی های دنیایم را میدیدند...Idea
 سپاس شده توسط حمید پورملک ، حجت الله صفرپور ، محمد خدایی ، یونس شیخی چراغ
سلام
فکر میکنم اشکال نه از بند آیین نامه است و نه از گزینه 1 یا 2

اشکال در این است که دانشگاه ها در خود مسابقات انتخابی برگزار نمیکنند و بهترین ها را معرفی نمیکنند
برای همین مسابقات کشوری با قبول فقط یک مقام از یک دانشگاه کار مسابقات انتخابی را انجام میدهد

من هم نظرات دوستان را مطالعه کردم و استفاده هم کردم

با تشکر
 سپاس شده توسط محمد خدایی ، یونس شیخی چراغ ، علی رنود
سلام
جناب مهندس رنود نظراتتون خیلی خوبه من باهاتون موافقم هم برای دادن لوح به تیمای حائز رتبه هم طبقه بندی اونا با تیمایی که بعدشون قرار گرفتن.
ولی مقاما بصورت مشترک بقولتون فقط برای کساییکه تو مسابقه شرکت کردند قابل فهمه کساییکه خارج مسابقه اند چنین چیزی رو قبول نمیکنند.
ولی بند B که گفته مشکلی نیست همه مقامارو یه دانشگاه بگیره ناجوره والا هر کاری میکنم نمیتونم بپذیرمش.
بنظر من همون تیم که رتبه بالاتری تو رنکینگ داره جز مقاما باشه ولی دیگر تیم های اون دانشگاه جز رنکینگ و مقاما نباشند ولی براشون لوح در نظر گرفته شه که خدایی نکرده تلاششون ضایع نشه.
و مرسی از دعوت به آرامشت.
ساکت که میمانی میگذارند به حساب جواب نداشتنت........!!!!
عمرا اگر بفهمند داری جان میکنی تا حرمت ها را نگه داری

سلام/خانم نوروزی ازنظرشون دفاع کردن بنده ام گفتم نظرشمام قابل احترام هستش وبهشون گفتم نظرهردومون حق هستش ولی بد وبدتر هستش این یعنی راه بهتری هست که تواین گزینه هانیست راهی که مهندسان علی رنودورسول علیزاده پیشنهادکردن هستش اتفاقاخودخانم نوروزیم گفتن همیشه راه بهتریم هست که مطمعنن همین راه هستش به نظرمن حالاایشون بایدخودشون بگن وما اینجا فقط بحث کردیم ونخواستیم طرفومحکوم کنیم و...موفق باشین
معلم برای سفیدبودن برگ نقاشیم تنبیهم کرد وهمه به من خندیدن ...اما من خدایی راکشیده بودم که همه میگفتن دیدنی نیست...HeartSadunes67@yahoo.com
.

+مــن باز 2باره بایــد دلایلمــوعنوان کنم؟؟؟که اینطـــور ...

اولا اینکه توی تموم صحبتهایی که شــد مشکلی با اساس فکریه طرف مقابل وجود نداشت،سعیمــون بر این بود که تا اونجایی که میشه منطقی صحبت بشه،نمیدونم چی باعث شده اینجور تلقی بشه که طرفین انتقاد پذیر نیستن!بهرحال

جناب آقای رنورد 1سوال. شما اعتبار رنکینگو تو چی میبینید؟توی فاصلــه زیاد بین رکورد 2تا سازه ؟؟؟چنین چیزی درسته؟شک و شبهه توش پیش نمیاد که چـــرا با وجــود تیمهای قوی تر، بین 3 مقام انقــدر تفاوت وجود داره؟

شما صحبت از تلاش بیشتـــرِ تیم های رده پایینترِ یک دانشگاه میزنید،بنظرتــون نباید تیمهای دانشگاههای دیگه خودشــونو به سطح اون دانشگاه برسونن ؟؟؟

گزینهA ناخوداگاه اون رقابت و از بین میبره"انگار هردانشگاه داره واسه خودش مسابقه میده ،و مقام میگیره.

اصلآ شما بیاید یجور دیگه به موضوع نگاه کنید.

اینکــه لزوما اســمِ 1دانشگاه نباید تاثیری تو نتیجه ی 1گروه داشته باشه.
تک تکِ اون چند تا گروه1دانشگاه مثلــه بقیه دانشگاه ها برای جایگاهی که پیدا میکنند زحمت کشیدند.پس چطور باید راضی به این بشیم که فقط بخاطر دانشگاه مشترک در حقشون اجحاف بشه ؟

غیراز اینه که در هــر شرایــط مقام ،جایگاهِ بهترین گروهِ ؟؟؟مگه فقط جایزه ملاکه که اهــداء لوح مشکلی رو حل کنه؟

.

.

+در هر 3 ثانیه یکی تو دنیا می میره ...

1،2،3 الان یکی مرد!!!

یادت باشه یکی از این سه ثانیه ها سهم ماست !!!

پس قبل از اینکه به 3 برسی قدر همه اون چیزایی که تو زندگیت داری و بدون"

یک . . . دو . . . سه . . .

.
خانم نوروزی به نظر من مشکل با طرح مقام مشترک قابل حله البته جناب آقای صفرپور گفتند که راه اصلی مسابقات انتخابی هست که مشخصا هر دانشگاهی نمیاد این انتخابی رو برگزار کنه...
راستی واسه مسابقات زنجان هم از دانشگاه ما هم دو تا تیم میاد که کاملا جداگانه و با طرح های مختلفی هستند و بنده به هیچ عنوان از کار اونها خبری ندارم و اونها از کار من خبر ندارند هر چند که ممکنه بتونند قدرتمند ظاهر بشند ولی این ملاک نمیشه که من بیام بگم که گزینه B چون در دید من ارزشیابی در این مسابقه به این معناست که مسابقات بین دانشگاه هاست و به نظر من معنی نداره بگن که دانشگاه تهران حائز رتبه های اول و دوم و سوم شد چون کاملا بی معنیه(به رنکینگ های جهانی نگاه کنید) هر دانشگاه در این مسابقات به بهترین رتبه ای که تیم هاش کسب کردن میرسه و این خودش به نوبه خودش یک امر منطقی هست اما در جزئیات اینم درسته که یک تیم حقش رو کامل نمیگیره و بنده هم با پیشنهاد مقام مشترک گفتم که این مشکل حل بشه(این پیشنهاد بود)
حالا نظر شما...
من تقریبا 3 یا 4 روز شاید نباشم میرم مسافرت واسه یک مسابقات منطقه ای وقتی اومدم انشالله در خدمت دوستان هستم
یاحق
دنیای من در شجاعتم غرق شده...کاش من هم کمی میترسیدم تا دیگران زیبایی های دنیایم را میدیدند...Idea
 سپاس شده توسط حمید پورملک ، ساجده نوروزی ، یونس شیخی چراغ
با سلام

مطابق نظر سنجی بعمل آماده، گزینه A مورد توافق خرد جمعی و اکثریت اعضا است لذا این مورد از شرایط ثبت نام مورد تایید میباشد. (آنچنانکه در شرایط ثبت نام اولیi این مورد موجود بود ولی با نظر دبیر مسابقات تغییر کرد!! ولی با نظر سنجی بعمل آمده دوباره این بند به حالت اول بر میگردد.)

از همه 21 نفری که نظر خودشون رو بصورت کاملا رک و شفاف فرمودن، متشکرم.

بدرود
تماس با من:
E_mail:  s.ghasempoor@live.com

Mobile, Telegram, WhatsApp:  09363778575

جهت عضویت در کانال انجمن ITSSA در تلگرام، لطفا اینجـا کلیک نمایید
 سپاس شده توسط میرباقر زمزمی ، MOHAMMAD NAJAFI ، حجت الله صفرپور ، ساجده نوروزی ، علی رنود

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان