درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

نظرسنجی: بنظر شما کدام گزینه برای شرایط ثبت نام پنجمین دوره مسابقات کشوری سازه های ماکارونی دانشگاه زنجان مناسب تر است ؟
این نظرسنجی بسته شده است.
A
71.43%
15 71.43%
B
28.57%
6 28.57%
در کل 21 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظر سنجی
من فکرمیکنم داریم بحث روخیلی سخت میکنیم .مطمعنا هدف ما بهتربرگزارشدن مسابقه هستش همه ما بادیدگاه های مختلفی داریم/ من حرفاموزدم که ثابت کنم بنده هم معیاری داشتم وقصدپایمال کردن حق کسی روندارم ودوسم ندارم کسی تومسابقات ناراحت برگرده به خداارزش نداره که اوقاتتوتلخ کنی به خاطر...من حرفایی روکه فکرمیکنم درسته گفتم باحرفای شمام موافقم چون ناحق نیست ولی بالاخره بایدبین بد وبدتر/بد انتخاب شه وتصمیمی گرفته شه.منم لحظه شماری میکنم واسه روزمسابقه ومسابقه بزرگ .خانم نوروزی بنده باهیچکدوم حرفاتون مخالف نیستم ولی بایدتصمیمی گرفته شه که یاهمه این معیاراروحل کنه یابه مهمترابرسه حداقل.
معلم برای سفیدبودن برگ نقاشیم تنبیهم کرد وهمه به من خندیدن ...اما من خدایی راکشیده بودم که همه میگفتن دیدنی نیست...HeartSadunes67@yahoo.com
 سپاس شده توسط محمد خدایی
هر کسی واسه خودش دیدگاهی داره هرکسی واسه خودش نظری داره .
نظرات شمام محترمن یونس جان هم حرفای شمارو قبول دارم هم خانم نوروزی نظرات شما منطقیه و درست.
ولی نمیشه از روی احساسات تصمیم گرفت بقول یونس جان هر چی باشه مسابقات کشوریه.
بنظر من اگه تیمای یه دانشگاه همه ی مقامارو ازان خودش کنه حاشیه و جنگجال بعد مسابقات خیلی زیاد و بالا گرفته میشه.
ایشالا که مسابقات خوبی خواهیم داشت و بدور از حاشیه.
ساکت که میمانی میگذارند به حساب جواب نداشتنت........!!!!
عمرا اگر بفهمند داری جان میکنی تا حرمت ها را نگه داری

جناب آقای خدایی،درسته اما به چیه؟ فقط و فقط توی هیجــان؟؟؟؟
مگه غیر از اینه که باید جنبه ی علمی-آموزشی هم داشته باشه؟
شما این بارِ آموزشی رو تو چی میبینید؟؟؟تو اینکه با همون روشهای قبلی،حالا با یکم تغییر و شایدم پیشرفت تو جواب نهاییش؟

اینکــه احتمالآ نتونیم بجای مقامِ دوم یا سومِ اون دانشگاه باشید اسمش پیشرفتِ؟یا اینکه از تیمهای بالاتر درس بگیریم؟
بنظر من که نه...فقط پاک کردنِ صورت مسئله ست"

خودتونو باور داشته باشید،مطمئنآ اون تیمی لایقه مقامِ که برتری نسبت به بقیه داره"

-----------------------------------------------------------------------------------------------

+و اما شمــا جناب آقای شیخــی"
صحبتهای اول پستتون خیلی غیرحرفه ای بود"نشنیده گرفتم اما سعی کنید در اینجور مواقع خونسردی خودتونو حفظ کنید از نظرتون دفاع کنید،شاید طرف مقابلتون هم قانع شد"

نمیدونم این چه لفضــیه که جدیدآ تکرار میشه!احساساتی چیه،داریم منطقی بحث میکنیــم.
دعــوا نداریم که؟

این که اوایل صحبتتون میگید هــر دانشگاه بین 5 تا 15 تیم میفرسته،بعــد فرمودید هر دانشگاه 2 تیم برترشو شرکت میده اسمش چی میتونه باشه غیر از تغییر موضع(ممنون بابت املای صحیح)
نمیدونم شاید هم من منظورتونو درست متوجه نشدم"

بازهم تکرار میکنم:درسته تشکیل تیم دست خود اعضاست اما اگر دانشگاه مجبور باشه تیم کمتری رو بفرسته مطمئنآ اون 2-3تا تیم از باتجربه های دانشگاهه نه ...

بنظرم صحبتهای ما به جایی نمیرسه"هرکدوم وظیفه خودمونو با نظرهای شخصیمون انجام دادیم.
فعلآ هم که گزینه Aبالاترین درصدو به خودش اختصاص داده،پس بهتره نگران نباشیـــد"

.

.

+در هر 3 ثانیه یکی تو دنیا می میره ...

1،2،3 الان یکی مرد!!!

یادت باشه یکی از این سه ثانیه ها سهم ماست !!!

پس قبل از اینکه به 3 برسی قدر همه اون چیزایی که تو زندگیت داری و بدون"

یک . . . دو . . . سه . . .

.
 سپاس شده توسط یونس شیخی چراغ
فکرمیکنم سوتفاهم شده بنده عصبانی نشدم.حرف غیر حرفه ای اگه زدم که ناراحت شدین معذرت.واماراجع به تغییرموضع بازم میگم من تودوحالت مختلف گفتم یه باردیگه هم قشنگ توضیح میدم شایدخوب بیان نکردم(1.اگه قرارباشه هردانشگاه چندمقام بیاره هردانشگاه با5تیم شرکت میکنه که این برای دانشگاه های زنجانی به15تیم میرسه2.اگه قرارباشه هردانشگاه یه مقام بیاره هردانشگاه 2تیم میرسه وبرای دانشگاه های تبریز به5تیم میرسه )واما این که صحبت های مابه جایی میرسه یانه بایدبگم میرسه وتوپست هاواضح هستش ومیشه دید بازم میگم نظرات شماموردقبول هستن واسه بنده وازنظرخودمم دفاع کردم وفکرنمیکنم گفته باشم که نظرم اشتباه بوده .وآیامن نظرشماروقبول داشته باشم به معنای اینه که ازنظرخودم دفاع نکردم؟ببینین خیلی ازپستای ما گویای حرفمون هستش وبایدتوجه کنیم.قصدجسارت ندارم وخودمم عصبی نیستم بدبرداشت نشه.ببخشید.
راستی بنده نگران نیستم چون گفتم درهرحالت شرکت میکنم ودوستانی که منومیشناسن میدونن هدف من چی هستش اینکه شمافکرمیکنین من نگرانم به خاطراینه که من رونمیشناسین وفکرمیکنین همه چیز روبه خاطریه مقام یا جایزه که معلوم نیست به من برسه یانه بذارم کنار(حق رو/دوستام رو/علاقمندان به شرکت درمسابقه رو/و...)اگه فکرتون اینه اشتباه میکنین /ادامه بحث رولازم نمیبینم موفق باشین.فکرمیکنم سوتفاهم داره حرف اولومیزنه ومامتوجه پست های هم نیستیم.
معلم برای سفیدبودن برگ نقاشیم تنبیهم کرد وهمه به من خندیدن ...اما من خدایی راکشیده بودم که همه میگفتن دیدنی نیست...HeartSadunes67@yahoo.com

+ درست میفرمایی اما نمیدونم چــرا اصرار دارید حقِ اون بنده خدایی رو که تازه واردِ این عرصه شده و تازه کاره رو نادیده بگیرید!
چــرا باید تلاشِشونو نادیده بگیریم؟چه گناهی کردند تیمِ رتبه پایینِ دانشگاهشون شدند؟

ما یا مقامِ اون دانشگاهو قبول داریم یا نداریم دیگه؟
اگر قبول داریم که پس نباید راضی به حذف بشیم "

بهرحال نظر جمع مقدمِ،مطمئنآ بهترین حالت هم در نظر گرفته میشه"
من هم تابع جمع ام" اما همچنان فکر میکنم گزینه Bمناسبترین گزینه ست"

به امیدِ موفقیت ....
.

1،2،3 الان یکی مرد!!!

.
 سپاس شده توسط سلمان توکل
گناهی نکرده وبایدتلاششوزیادکنه وفکرکنه دومرحله هستش اول کنارزدن هم دانشگاهیش وبعدمسابقات کشوری.مثال خیلی باارزش میزنم شایدخودشون راضی نباشن بگم ولی چون دوستای من هستن میدونم ناراحت نمیشن/سلمان توکل شاگردحجت صفربوده ولی تومسابقات امسال استادشوکه ازدانشگاه خودش بود تومسابقات شهرکردجا گذاشت.راستی لازم بگم سلمان شخصیت بسیاربالا وباایمان وشجاعی هستن وباعث افتخاردوستاش وحجتم تومسابقه به شخصه انتظارنداشتم اونجوری سلمانو تشویق کنه وخوشحال بشه وشوقو تووجودش دیدم.
 سپاس شده توسط ابوذر عظیمی ، سلمان توکل

+ نه مثلِ اینکه ما به هیچ وجه منظور همو نمیفهمیم"

آفرین،درسته گناهــی نکرده،پس بقیه باید تلاششــونو زیاد کنند که حداقل به همون رتبه پایینه برسن که مجبور نباشن اون تیمو فقط بخاطرِ دانشگاه مشترکش با رتبه بالاتر حذف کنن!

حرف من اینــه "حق با بالاترین رتبه ست ،چه از 1دانشگاه باشــن چه نباشن "
.

1،2،3 الان یکی مرد!!!

.
 سپاس شده توسط ابوذر عظیمی ، سلمان توکل
سلام.
مگه تبلیغاته که دارین روی گزینه ها بحث میکنین ؟ جالبه ها .
هر کس یه رای داره . بیاد رایش رو بده و تموم . هر کسی هم واسه رایش دلیلی داره . حتما نباید همدیگه رو قانع کنیم که .
 سپاس شده توسط علی رنود ، یونس شیخی چراغ
سلام

توی المپیک هر کشور یک تعداد سهمیه محدود داره

1 یا دو نفر توی رقابت های انفرادی و این طور نیست که بیان هر سه مدال را بدن به یک کشور

یا میزبان حق داشته باشد که 3 تا تیم یا 2 تا تیم بدهد پس قابل مقایسه با مسابقاتی که میتونه از یک دانشگاه 20 تا تیم شرکت کنه نیست
یا توی جام جهانی هیچ کشوری 2 تا تیم نداده (معتبر ترین رقابت)
به قول مهندس زمانی مسابقه کشوری جای کسب تجربه نیست (هر چند که در حال حاضر مسابقه پل ماکارونی تفریح شده برای بعضی ها ) این هم برای انگیزه است که تازه کارها را راه میدن وگرنه فقط بهترین های هر دانشگاه باید در مسابقات کشوری محک بخورند

با تشکر
 سپاس شده توسط علی رنود ، یونس شیخی چراغ ، حمید پورملک
سلام/خانم نوروزی بنده منظورشماروفهمیدم شمارونمیدونم ولی خدایش دیگه ازاین واضح ترنمیتونستم توضیح بدم والانمیدونم یعنی انقدتوبیان ضعیفم بنده؟حجت جان المپیک وجام جهانی روخوب اومدی وفکرکنم اینجام داره آب قطع میشه
 سپاس شده توسط حجت الله صفرپور

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان