درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

نظرسنجی: بنظر شما کدام گزینه برای شرایط ثبت نام پنجمین دوره مسابقات کشوری سازه های ماکارونی دانشگاه زنجان مناسب تر است ؟
این نظرسنجی بسته شده است.
A
71.43%
15 71.43%
B
28.57%
6 28.57%
در کل 21 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظر سنجی
.

+ناعادلانه اون تیمیه که سازش بهتر بوده وبخاطر این بند از دور خارج شده

خب باهم همکاری کنند.چه مشکلی مگه پیش میاد؟
البته چـــرا،اگه بخواهید واسه خاطر جایزه و مقام بیاید مشکل پیش میاد.
شما مثلآ فکر میکنید نمیشه 2 تا تیم از 1 دانشگاه نباشندو باهم همکاری کنند؟من خودم تو همین انجمــن بچه هایی رو میشناسم که 1بار هم ندیدمشون،هم دانشگاهیشون نبودم اما بارها شده راجع به طرحامون باهم حرف زدیم و تبادل اطلاعاتی کردیم.پس اینجوریایی هم که میگید نیست!!!

هرکــی ادعایی داره بسم الله،هرکی هم فکر میکنه نمیتونه عادلانه مقامو بدست بیاره ،نبایدم بهونه ی برتریه حریفشــو بیاره.

رقابت یعنی همیـــن دیگه!

.
.

+در هر 3 ثانیه یکی تو دنیا می میره ...

1،2،3 الان یکی مرد!!!

یادت باشه یکی از این سه ثانیه ها سهم ماست !!!

پس قبل از اینکه به 3 برسی قدر همه اون چیزایی که تو زندگیت داری و بدون"

یک . . . دو . . . سه . . .

.
 سپاس شده توسط یونس شیخی چراغ
سلام/تشکرازدوستان به خاطرنظراتشون /خب به هرحال هرکسی یه طرزفکری داره ویه دلایلی واسه فکرش داره مام نمیگیم که هرکسی باما موافق باشه درست میگه وهرکسی مخالف هستش اشتباه میکنه /کسانی که به گزینه bرآی دادن اکثرشون ازد وستای عزیز ودوست داشتنی بنده هستن پس اگه نظرشون واسه ماقابل قبول وقابل احترام نباشه این نشون دهنده ضعف هستش.وخانم نوروزی شمام نظرتون قابل احترام به هرحال به عقیده شمااحتمال خورده شدن حق کسی هستش چون اون کسا به نظرتون اومده حالا من چندتامثال براتون میزنم که بدونیدمام معیاری داشتیم واسه انتخابمون وانتخابمون ازضعفمون وتوان مقابله نداشتنمون نیست اکثربچه هاییم که به گزینهaرای داده اند هم تواین گرایش وهم توگرایش های دیگه ازمقام آوران هستن وتورشته درسیشون جز بهترینان ورقابت سالم رودوست دارن نه پایمال کردن حق کسی/خب اولین مثال من کسایی رومثال میزنم ومنظورم دقیقااونانیست فقط مثال هستن ومثالمم به علی رنودمیزنم که دوست عزیزبنده هستش وکاملامنظور منومیدونه فرض کنین علی رنودباسابقه مثلا8سالشون دارن کارمیکنن وبه اینجارسیدن ومثلامحمدخدایی با2سال سابقه کارخودشوبه علی رنودرسونده تقریباوقصدرقابت با علی رنودروداره حالا بااین آیین نامه علی رنودمیره 5تیم ازدانشگاه رومیاره حالامحمدخدایی به علی رنودنزدیک شده ومطمعن هستش به اون نرسه حداقل پشت سراون میمونه ودوم میشه قافل ازاین که به همراه علی رنود5تیم دیگه هم اومدن که اولین تجربشونه ولی ناعادلانه بالاترازمحمدخدایی قرارمیگیرن.دوم اینکه فارغ التحصیلان استادراهنمای تیمای ضعیفی که زیرسایه تیمای قوی دانشگاهشون بودن میشن واونام میرن بالاتراز محمدخدایی خب تجسم کنین چه اتفاقی افتاده اینجا /به خاطراینکه دونفرازدانشگاهی که هردوقوی هستن ومیتونن یه تیم قوی تشکیل بدن برن دوتیم بشن آیین نامه روتغییربدن؟.پس ببینین مام دلیلی داریم وآدم بده نیستیم البته دلایل زیادی هست که دیگه خیلی حرفام داره زیادمیشه واگه خواستین بعدبازمیگم بقیه اونارم .هرچندتوپستام توقسمت گفتگوبادبیرمسابقات هستن تقریا.دقیقا مام منظورمون رقابت عادلانه هستش وحرف مام همینه باهم همکاری کنن
معلم برای سفیدبودن برگ نقاشیم تنبیهم کرد وهمه به من خندیدن ...اما من خدایی راکشیده بودم که همه میگفتن دیدنی نیست...HeartSadunes67@yahoo.com
 سپاس شده توسط ساجده نوروزی ، محمد خدایی

+ مــن اصلا و ابـــدا قصــد جسارت نداشتم .
حرفاتونم تا حــدودی قبول دارم،امــا تو یک رقابت ِ سالم همیشه "بهتــریـــن " لایقِ بالاتری درجه ست ،نه "با تجــربه ترین"....حداقل توی اینجـــور مسابقات که همیشه همین بوده !!!

حالا من واستون یه مثال میزنم:
شمــا فکر کنید تیم های دانش آموزی و دانش جــویی تو یه رده وبا یک شرایط یکسان مسابقه بدند"

درسته که بگیم اون گروه دانش آموزی که تجربه ش کمتــره نمیتونه تو جایگاه یکسانی با تیم های بالاترازخودش یا حتی اساتیــد قرار بگیره؟

باید با این شرایط ،امتیاز خاصی رو برای تیمهای بالاتر درنظر گرفت؟؟؟
جواب منطقــیش .نـــهِ

.
.

1،2،3 الان یکی مرد!!!

.
 سپاس شده توسط یونس شیخی چراغ
بازم سلام/خانم نوروزی یه مثال دیگه واستون میزنم شمافرض کنین 140تیمی که قراره تومسابقات باشن/خب اگه ازهردانشگاه چندمقام باشه سریعا ظرفیت تکمیل میشه وهردانشگاه حداقل5تیم میده ودانشگاه های زنجان به15تیمم میرسه خب پس یه حساب کنین رقابت میشه بین نهایت20دانشگاه کشورکه بااین تفاسیردانشگاه های معتبرم شرکت نمیکنن چون واسشون این حرکت قابل قبول نیست /ولی اگه ازهردانشگاه یه تیم قراره مقام داشته باشه نهایتاازهردانشگاه2تیم واززنجانیام نهایتا5تیم برترمیان که میشه رقابت بین تقریبا70دانشگاه کشورپس مقایسه کنین ماهدفمون بالاتررفتن حجم رقابت وسطح بالابودن مسابقه هستش.همه معیاراروبسنجین.حالا این آیین نامه وقانونی که شمامیگینم باشه بازمامیایم ورقابت میکنیم واسمون فرقش فقط بالابودن سطح مسابقه هستش/متوجه پستتون نشدم دقیق ولی تاجایی که متوجه شدم شمافکرکردین مامیگیم تیمهایی که بالاترهستن امتیازی واسشون بذارن؟پیشنهادمیدم واسه ادامه بحث پ خ بدین که حجم تاپیک بالا نره ومام به یه نتیجه ای برسیم.ویه صحبت دیگه یادم رفت به نظرتون این مقام وجایزه انقد ارزش داره که مادنبال ...خرجمون چندبرابرجایزه احتمالی هستش وصرفاسرگرمی هستش ولی بایدجوری باشه که دانشگاه متقاعدبشه بودجه تخصیص بده.
معلم برای سفیدبودن برگ نقاشیم تنبیهم کرد وهمه به من خندیدن ...اما من خدایی راکشیده بودم که همه میگفتن دیدنی نیست...HeartSadunes67@yahoo.com
 سپاس شده توسط محمد خدایی

+ترجیح همینجــا به یه نتیجه برسیم ،این تاپیک مختص همیــن موضوعه"پس باید همینجــا طرفین قانع بشن!!!

منم یک مثال دیگه میزنم،شمــا فکر کنید یک دانشگاه باورودیهای جدیدش تیمهای جدید با تشکیل داده،بنظرتون اگر بند A تایید بشه ،اون دانشگاه این ریسک رو میکنه که تیمهای جدیدشــو بفرسته؟؟معلومه که نه

پس این مسابقه میشه تکـــرار مسابقاتِ قبلِ،با همــون افراد و همون رکوردها...

بنظرتون اون بچه های بی تجربه ی تازه وارد،حــقِ اینــو ندارند که تو یه همچین مسابقه ای حضور داشته باشند؟؟؟

------------------------------------

بحثِ تعدد تو شرکت کننده ها هم درسته،اما راهکار داره.

میشــه تعدادی رو برای پذیرفتنِ تیم از هر دانشگاه در نظر گرفت "اینجــوری برگزیده های دانشگاه (چه با تجربه،چه بی تجربه-چه قدیم ،چه جدید) تیم دانشگاهشونو تشکیل میدن"

.
.

1،2،3 الان یکی مرد!!!

.
خب خودتون جواب خودتونو دادین (میشــه تعدادی رو برای پذیرفتنِ تیم از هر دانشگاه در نظر گرفت "اینجــوری برگزیده های دانشگاه (چه با تجربه،چه بی تجربه-چه قدیم ،چه جدید) تیم دانشگاهشونو تشکیل میدن")این یعنی دانشگاهی که میخوادتیم قوی شرکت بده واون جدیدایی که شما میگین باقدیمیا چندتیم تشکیل میدن همونطورکه میدونین کسایی که قویترهستن باضعیفترهاقاطی شده وتیم تشکیل میدن خب دوتیم اول ودوم میشن اون دوتیم به رقابت کشوری میرن اونجام میشن رقیب همدیگه هم واون تیمایی که جز دوتیم نبودن همینجا باختن ومیتونن واسه سالای بعد تلاش کنن .قرارنیست هردانشگاه10تیم بفرسته هردانشگاه تیم یا2تیم برترشوبفرسته ورقابتم رقابت درستی هستش اینم که گفتم اینجا بحث روادامه ندیم خواستم حجم بالانره ومطالب بچه ها بین بحث هاگم نشه.حالاکه مایل هستین ...

راستی کی گفته مقام وشرکت کننده هامثل قبل هستش شماچند مسابقه رومثال بزنین که شرکت کننده ها ومقام آورایکی بوده.

بابا مثلا قراره مسابقه کشوری برگزاربشه درسته حالا زیادسطح بالا نیست ولی قراره بهترینابیان نه هرکسی دوست داشت شرکت کنه بودجه دانشگاه روباره مصرف کنه البته فک نکنم هیچ دانشگاهی بودجه 2تیم بیشتر روبده واگه بخوان بیان آزادبایدبیان که دانشگاه معرفی نامه نمیده وحق شرکت نداره باقوانین مسابقه.
 سپاس شده توسط محمد خدایی
+ 4نفــر مگه چقـدده که بخواهند بچه های جدید هم داشته باشند؟
اگر قرار باشه یه دانشگاه تعداد تیمهاشو کمتر کنه ،هیچــوقت بچه های با سابقه شو ول نمیکنه که تازه وارداشــو بفرسته"

منظورِ منم از تیمهای تکراری همیناند.

تاالان هم صحبتتون این بود که هر دانشگاه حداقل 5تیم میفرسته و به 15 تا هم میرسه ، ولی با تغییر موضعه تون دقیقن خودتون جواب خودتونو دادید : (قرارنیست هردانشگاه10تیم بفرسته هردانشگاه تیم یا2تیم برترشوبفرسته ورقابتم رقابت درستی هستش)

این یعنــی قرار نیس 140 تا گروه فوری پر بشــه و خیلی از دانشگاه ها نتونند تیم بفرسن"
اگــرهم بفرستند 2 صورت بیشتر نداره:

- یا واقعا چند تا تیم قَـــدَرشو فرستاده و اونقدر اطمینان داره که جایگاهی تو مقام ها دارند

- یا برای بالا بردنِ شانسِ دانشگاه تعدادو بالا برده !!!

که در هر2صــورت حقی از کسی گرفته نمیشه!

---------------------------------------------------------------------------------------
بی انصافیه تیمی زحمتِ خودشو بکشه و مقامی رو که میخواست بیاره و بعـــد بخاطر اینکه هم دانشگاهیش بالاترین رتبه انتخاب شده از دور مسابقات حذف بشه!

هم بی انصافیه....هم خودخواهیــه....هم مطمئن باشید حرف و دلخوری های بعدش بیشترررره !

.
.

1،2،3 الان یکی مرد!!!

.
سلام
مرسی یونس جان از نظراتت که واقعا جایه هیچ حرفو حدیثی رو نمیزاره.
خانم نوروزی یونس جان زحمت کشیدند و جوابارو دادن .
تو یکی از پستاتون شما گفتیدSad((بنظرتون اون بچه های بی تجربه ی تازه وارد،حــقِ اینــو ندارند که تو یه همچین مسابقه ای حضور داشته باشند؟؟؟)
خانم نوروزی ما نگفتیم که شرکت نکنن . بیان شرکت کنند ولی باید با هم دانشگاهیاشونم رقابت کنن نه فقط با دانشگاه های دیگر استانا.
اگه بند b تصویب شه که تیمای هم دانشگاهی تلاشه زیادی برا رقابت بین خودشون انجام نمیدن با خوذشون میگن ما اول نشدیم اون یکی تیممون اول میشه؟؟

سوال من از شما:این رقابته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟این هیجانه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ساکت که میمانی میگذارند به حساب جواب نداشتنت........!!!!
عمرا اگر بفهمند داری جان میکنی تا حرمت ها را نگه داری

(12-11-2012، 12:52 AM)یونس شیخی چراغ نوشته است:  بازم سلام/خانم نوروزی یه مثال دیگه واستون میزنم شمافرض کنین 140تیمی که قراره تومسابقات باشن/خب اگه ازهردانشگاه چندمقام باشه سریعا ظرفیت تکمیل میشه وهردانشگاه حداقل5تیم میده ودانشگاه های زنجان به15تیمم میرسه خب پس یه حساب کنین رقابت میشه بین نهایت20دانشگاه کشورکه بااین تفاسیردانشگاه های معتبرم شرکت نمیکنن چون واسشون این حرکت قابل قبول نیست /ولی اگه ازهردانشگاه یه تیم قراره مقام داشته باشه نهایتاازهردانشگاه2تیم واززنجانیام نهایتا5تیم برترمیان که میشه رقابت بین تقریبا70دانشگاه کشورپس مقایسه کنین ماهدفمون بالاتررفتن حجم رقابت وسطح بالابودن مسابقه هستش.همه معیاراروبسنجین.حالا این آیین نامه وقانونی که شمامیگینم باشه بازمامیایم ورقابت میکنیم واسمون فرقش فقط بالابودن سطح مسابقه هستش/متوجه پستتون نشدم دقیق ولی تاجایی که متوجه شدم شمافکرکردین مامیگیم تیمهایی که بالاترهستن امتیازی واسشون بذارن؟پیشنهادمیدم واسه ادامه بحث پ خ بدین که حجم تاپیک بالا نره ومام به یه نتیجه ای برسیم.ویه صحبت دیگه یادم رفت به نظرتون این مقام وجایزه انقد ارزش داره که مادنبال ...خرجمون چندبرابرجایزه احتمالی هستش وصرفاسرگرمی هستش ولی بایدجوری باشه که دانشگاه متقاعدبشه بودجه تخصیص بده.
عجیبه که شما متوجه پست هانمیشین ومیگین من تغییر موضع دادم اول پست روببینین گفتم اگه ازهردانشگاه چندمقام باشه به این تعدادمیرسه که من مخالفت کردم ورای من چیز دیگه ای بوده واونجام گفتم اگه ازهردانشگاه یه مقام باشه تیم یا2تیم برترشومیفرسته ومن بااین موافق بودم پستام کاملاواضح هستش وتغییرموضعی ندادم شایدشما میخواییدخیلی زودبه نتیجه برسین عجله میکنین یه مقدارتوجه بفرمایید.درضمن نفرات گروه رودانشگاه تعیین نمیکنه.وقبلا گفتم بازم میگم میخوایدبریدمسابقات کشوری هرچندازنظرسطح علمی شایدخیلی بالا نباشه ولی کشوری هستش واحساساتی نشین.

سپاس شده توسط محمد خدایی
خانم نوروزی شما میگید اگه هر دانشگاه تیمای بیشتری بده حقی از کسی ضایع نمیشه؟؟
چه استدلالی کردید که اینو گفتید؟؟؟
خب اینکه دیگه خیلی بدیهی و روشنه هر چی هر دانشگاه تیمای بیشتری بده جا برا بقیه تیما تنگتر میشه و ممکنه بعضی از تیما نتونن ثبت نام کنن.
حالا اینجور حقی از کسی ضایع نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
و اینجور رقابت میوفته بین چندتا تیم فقط.

در مورد اینکه گفتید اشکالی نداره هم دانشگاهیا با هم همکاری کنن یونس جان مثالشو زدن(((خب اولین مثال من کسایی رومثال میزنم ومنظورم دقیقااونانیست فقط مثال هستن ومثالمم به علی رنودمیزنم که دوست عزیزبنده هستش وکاملامنظور منومیدونه فرض کنین علی رنودباسابقه مثلا8سالشون دارن کارمیکنن وبه اینجارسیدن ومثلامحمدخدایی با2سال سابقه کارخودشوبه علی رنودرسونده تقریباوقصدرقابت با علی رنودروداره حالا بااین آیین نامه علی رنودمیره 5تیم ازدانشگاه رومیاره حالامحمدخدایی به علی رنودنزدیک شده ومطمعن هستش به اون نرسه حداقل پشت سراون میمونه ودوم میشه قافل ازاین که به همراه علی رنود5تیم دیگه هم اومدن که اولین تجربشونه ولی ناعادلانه بالاترازمحمدخدایی قرارمیگیرن)))))
این اشکال نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ساکت که میمانی میگذارند به حساب جواب نداشتنت........!!!!
عمرا اگر بفهمند داری جان میکنی تا حرمت ها را نگه داری

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان