درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

نظرسنجی: بنظر شما کدام گزینه برای شرایط ثبت نام پنجمین دوره مسابقات کشوری سازه های ماکارونی دانشگاه زنجان مناسب تر است ؟
این نظرسنجی بسته شده است.
A
71.43%
15 71.43%
B
28.57%
6 28.57%
در کل 21 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظر سنجی
سلام

من به a رای دادم زیرا به من ربطی نداره چه کسی میخواد دوم بشه

عدالت اینه که هرکس میتونه 4 تا مقام هم بگیره ، بگیره

اما انگیزه برای تازه کارها خیلی مهمتر از اینها است

با تشکر
 سپاس شده توسط امین خدایی بهاروند ، MOHAMMAD NAJAFI ، سلمان توکل ، علی رنود ، حمید پورملک ، یونس شیخی چراغ ، محمد خدایی ، رسول عليزاده ، ابوذر عظیمی ، مرتضی زنگنه
درود مهندس خدایی
بهتر خیلی بحث نکنیم هر کسی با یه سری حساب و کتاب سر انگشتی یا دقیق پیش خودش , به یه سری نتیجه میرسه
نه میشه گفت کسی به فکر پیروزی و جوایز نیست نه میشه گفت کسی به فکر ضایع کردن حق کسیه
به نظر من بهرین کار همین بود که مهندس قاسم پور انجام دادن منظورم نظر سنجیه مگر نه اولشم یه جورایی مبنا حالت A بود
در هر صورت ضمن آرزوی پیروزی براتون باید بگم که من تابع نتیجه نظر سنجی ام نه حتما گزینه ‌‌B 
....
...
..
.
هرکس به سهم خود چیزی از این دنیا برمی دارد , من از این دنیا دست برداشتم
 سپاس شده توسط سلمان توکل ، علی رنود ، حمید رضا نظری ، محمد خدایی ، ساجده نوروزی ، زهراماجد ، حجت الله صفرپور ، zahra refahi zadeh
سلام
جناب نجفی ممنون بخاطر این درک بالا شما هر نظری داشته باشید محترمه.
به امید موفقیت شما.
یا حق
ساکت که میمانی میگذارند به حساب جواب نداشتنت........!!!!
عمرا اگر بفهمند داری جان میکنی تا حرمت ها را نگه داری

سلام
من به گرینه A رای دادم
البته اگه به همچین موردی برخورد کردیم من پیشنهاد میدم برا تیم حذف شده از این بند لوح در نظر گرفته بشه این طوری حق کسی هم خورده نمیشه
امیدوارم بند افراد غیر دانشجو هم برداشته بشه حضور افرادی مثل حجت رقابت رو هیجان انگیزتر میکنه که اون موقع دانشجو نیست وبه خاطر این بند خودش نمیتونه شرکت کنه
به قول یکی از دوستان مشهدی و لیکن امیدوارم آیین نامه و جوایز مسابقات هم به زودی مشخص بشه که زمانش مشخص نشده البته قبلا ایین نامه قرار بود در تاریخ 20 اعلام بشه
r.alizade@live.com

من مسئول گفتار خود هستم اما مسئول برداشت اشتباه نیستم
Big Grin
 سپاس شده توسط محمد خدایی ، حمید پورملک ، ساجده نوروزی ، MOHAMMAD NAJAFI ، علی رنود ، یونس شیخی چراغ ، حجت الله صفرپور
درود مهندس خدایی .زنده باشین ......

:::> ایده و پیشنهاد مهندس علیزاده بسیار عالی بود ...
بهتره نگیم حق خوری , چون قوانینی که قبل از مسابقه تعیین میشه , همه با پذیرفتن اون قوانین وارد نبرد می شن
اما درسته , حق خوری زمانی می شه که میان میدان نبرد یا پایان نبرد داور قانون گذاری جدیدی کنه  
ولی به قول مهندس علیزاده اگر به همچین موردی برخورد کردیم که قرار بود تیم های مختلف یک دانشگاه حذف بشن چه خوبه که ازشون تقدیر بشه ...

راجع به محدود بودن ورودی مسابقات هم به نظر من
مسابقاتی که الان در سطح کشور برکزار می شه به شکر خداوند با این همه پیشرفت چشمگیری که داشته
ولی هنوز به اون سطح رسمیت و یا ثبت ملی با ثبت جهانی نرسیده , پس بهتره برای پیشرفت علمی بیشتر و رقابت های جامع تر
فعلا این محدودیت دانش اموزان یا غیر دانشجو بودن نباشه ...

{ نظر شخصی بود . چه بسا برای ما نظر دادن هم خیلی جسارته چه برسه به
تعیین و تکلیف برای شماها که این " پاسخ " رو مطالعه می کنید }

آرزوی پیروزی روز افزون ...
...
..
هرکس به سهم خود چیزی از این دنیا برمی دارد , من از این دنیا دست برداشتم
 سپاس شده توسط علی رنود ، محمد خدایی ، حجت الله صفرپور
سلام.
من یه مطلبی را بگم.توی مسابقات علوم تحقیقات هیچکدوم از این دو بند وجود نداشت.نتیجه چی شد؟آیا همه جوایز را یه تیم برد؟ نه. درسته دو تیم از شهرکرد مقاو آوردن ولی قبول کنید که تنها دانشگاهیه که خودش یه اکیپ بزرگ سازه ساز داره که هیچکدومشون سازه مشترک تاحالا درست نکرده و نخواهند کرد.و همیشه در غالب تیمهای جداگانه هرجا شرکت کنن پایه ثابت رنکینگ بوده و هستند.

پس دلیل نمیشه از هر دانشگاه فقط به یه تیم مقام داده بشه.

درمورد طرحهای تکراری هم یه پیشنهاد دارم که بهتره نظرسنجی بشه:
هنگام پذیرش یا ثبت نام یه شناسنامه از سازه ازقبیل ارتفاع سازه-عرض-تعداد کششیها-طول فشاریهاو... گرفته بشه و با سازه تطبیق داده بشه تا بهتر بشه سازه های تکراری را شناخت.(راه حلش آسونه و نیازی به بحث نیست)

و اینکه حداقل یه جای مملکت بمونه که به پیشکسوتا و بازنشسته ها(فارغ التحصیلهای بیچاره) بها داده بشه.اگه میخوایید مسابقات جذابتر بشه بند الزاما دانشجو بودن را بردارید.و دلیلتون بها دادن به تازه کارها نباشه چراکه" المپیک جای تجربه نیست بلکه میدان نتیجه است"
دلیل موفقیت:طراحی درست
علت شکست:کپی برداری
 سپاس شده توسط حمید پورملک ، MOHAMMAD NAJAFI ، یونس شیخی چراغ ، حجت الله صفرپور
سلام
مهندس در مورد طرح تکراری خیلی خوب گفتی موافقم .

چون خیلی موافقم که قبل از شروع مسابقه طرح های تکراری مشخص بشن . نه بعد اتمام مسابقه .

سپاس شده توسط MOHAMMAD NAJAFI ، علی رنود ، یونس شیخی چراغ ، حجت الله صفرپور
حضرات محترم

این تاپیک راجع به نظر سنجی در مورد یک بند از از شرایط ثبت نام هستش نه تدوین آیین نامه !
لطفا این بحث رو ادامه ندید

متشکرم
بیردا گوزل خاطیره لر یاتیپدی !
خداحافظ
Heart

این طرفها کمتر میام . کاری داشتید :
sabz_daar_sabz@yahoo.com
www.facebook.com/hamidreza.nazari.775
 سپاس شده توسط حسین ترکی ، یونس شیخی چراغ ، سلمان توکل ، محمد خدایی ، zahra refahi zadeh ، MOHAMMAD NAJAFI

+ صد در صــد B

چــرا وقتی یه دانشگاه این توانایی رو داره که بطور همزمان بهترین مقام ها رو کسب کنه،ما باعث بشیــم حقِ اون دانشگاه پایمال بشــه.

شمــا در نظر بگیرید چنین مسابقه ای رو تو مقیاسِ جهانــی: عادلانه ست از هر کشــور فقط بالاترین مقامش مورد توجه قرار بگیره؟چنین چیزی منطقیه؟

بایــد قبول کنیم یکســری افراد،تیمها،دانشگاه ها یا حتی شهــرها تو جایگاهِ بالاتری از ما قرار دارند،واسه چی پس بجای اینکه خودمونو برســـونیم حقِ اونا رو پایمال کنیم ؟اون دانشگاه علمشــو داره،همه تیم هاش رتبه میاره"

بقیه هم اگه میتونند سطحشــونو به همون نسبت بالا ببرن "

.

+در هر 3 ثانیه یکی تو دنیا می میره ...

1،2،3 الان یکی مرد!!!

یادت باشه یکی از این سه ثانیه ها سهم ماست !!!

پس قبل از اینکه به 3 برسی قدر همه اون چیزایی که تو زندگیت داری و بدون"

یک . . . دو . . . سه . . .

.
 سپاس شده توسط محمد خدایی ، رسول عليزاده ، یونس شیخی چراغ ، MOHAMMAD NAJAFI ، علی ابراهیمی
سلام
مرسی خانم نوروزی از رائیتون .
اگه ایجور باشه فک نمیکنید یه کوچولو نا عادلانه باشه؟
ببینید یه دانشگاه وقتی چندتا تیم ازش شرکت میکنن چه بخواییم چه نخواییم اون تیما با هم همکاری دارن. حالا تصور کنین دانشگاهی که یه تیم پرقدرت داره میاد با بقیه دوستان همکاری میکنه و باعث میشه که همشون واقعا پرقدرت شن و مقامارو ازان خودشون بکنن چون هر چی باشه مخ چندتا مهندس دارن باهم تبادل علمی میکنن.ولی اگه این بند رای بیاره که از هر دانشگاه فقط به تیمی که رکورد بالاتری رو زده تعلق میگیره باعث میشه که بین تیمای هم دانشگاهی رقابت برقرار شه و هیچکدومشون دیگه نکات حساس و کلیدی سازه هاشون که باعث میشه مقام بیارن رو به دوستان و هم دانشگاهیاشون نمیگن چون دوسدارن خودشون مقام بیارن.پس اگه فقط یه تیم مقام بیاره از یک دانشگاه مسابقات جذاب تری خواهیم داشت.
و همونطور که مهندس علیزاده فرمودن برای بقیه تیما که حذف میشن یه لوح در نظر گرفته شه که تلاششون ضایع نشه.
موفق باشید
ساکت که میمانی میگذارند به حساب جواب نداشتنت........!!!!
عمرا اگر بفهمند داری جان میکنی تا حرمت ها را نگه داری

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان