درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2 سال کوتا نبود ولی زود گذشت برای دو سال آینده چه داریم !
2 سال پیش خیلی از کاربران این انجمن در دوره چهارم مسابقات دور هم جمع شدیم و خاطرات خوبی از اون مسابقات داریم

2 سال کوتا نبود ولی زود گذشت برای دو سال آینده چه داریم !؟

حالا که دوره پنجم اومده و همگی دوباره در سمت های مختلف دوباره جمع خواهیم شد دوست دارم جو مسابقات نگیرتمون و همه حاضرین اون مسابقات که امسال هم خواهند اومد از اتفاقات و مشکلات بگیم . بهترین سال های عمرمون در جوونیم رو در این رشته گذاشتیم و ساعتها و ماههای زیادی براش گذاشتیم . بیایم و از اشتباهاتمون تو این 2 سال بگیم . از اتفاقاتی که باید میافتاد و نیافتاد . از حمایت هایی که باید ازمون میشد بگیم
انقدر تخته گاز نریم ! این تاپیک دست اندازی باشه برا اینکه کمی فکر کنیم برا اینکه 2 سال دیگه کمکی باشیم برا اونی که همین روزها برا هفتمین دوره مسابقات آماده میشه چه ما باشیم و چه نباشیم شاید بشه مشکلاتش رو رفع کنیم و یا حداقل اینکه این تاپیک رو مستند بزاریم برای اونی که چند سال دیگه این تاپیک رو میخونه و بدونه که ما چه مشکلاتی تو این 2 سال داشتیم و اون با زمینه سازی ماها به اون مشکلات برنخورد و یا از دستاوردهامون بگیم . بگیم که دستاورد من در این 2 سال غیر از منافع شخصی برای سازه ماکارونی این کشور این ها بودند . اگر چیزی برای گفتن داشته باشیم حتما باید افتخار کنیم و اگر نداشته باشیم باید افسوس گذشته ای که بیخود هدر رفت رو بخوریم و یا فکری برای آینده کنیم .

بیردا گوزل خاطیره لر یاتیپدی !
خداحافظ
Heart

این طرفها کمتر میام . کاری داشتید :
sabz_daar_sabz@yahoo.com
www.facebook.com/hamidreza.nazari.775
پاسخ
 سپاس شده توسط حسین ترکی ، ابوذر عظیمی ، فاطمه اسمعیلی سوره ، علی رنود ، یونس شیخی چراغ ، رضا اله ورن ، ساجده نوروزی ، zahra refahi zadeh
یک سری عکس از ویدئو مسابقات گرفتم کیفیتش پایینه ولی طبیعی تره Big Grin
من نزدیک 10 گیگ عکس از این مسابقات دارم ولی حس کردم اینها جذابیت بیشتری دارند
خیلی چهرها تفاوت کرده . ماشاا... دوستان جوون تر شدن و بیچاره حمید رضا نظری فقط پیر شده !
امیدوارم خاطرات رو زنده کنه !

بچه ها نوید رو کی یادشه Big Grin

[تصویر:  ?di=713541276452]

سعید تهرانی و خسرو سه میلیون ! Big Grin

[تصویر:  ?di=513541279557]

3 خانمی که سازشون هنوز بارگذاری نشده نیم ساعت گریه کردن . بماند بعد شکستن سازشون تلافیش رو سر در سالن درآوردن Big Grin

[تصویر:  ?di=1613541281608]

سازه هدفمند مهندس قاسم پور 68.5 گرم !

[تصویر:  ?di=13135412825715]

سازه هدفمند مهندس داوری

[تصویر:  ?di=113541283192]

me ! Big Grin

[تصویر:  ?di=9135412837613]

مهندس صفرپور،شیخ،عظیمی !

من موندم این تیم تو بارگذاریهاش چرا یک نفر وزنه میزاره 3 نفر نگاه میکنه Exclamation استراتژی بوده

[تصویر:  ?di=3135412891514]

علی رنود ( تو سالن کنار من نشسته بود . از اول تا آخرش فقط خوابید . وقتی هم بیدار میشد فقط قرص سرماخوردگی میخورد )

[تصویر:  ?di=1113541286194]

علیرضا جاودانیان ( یادمه بیشتر از عکاس مسابقات فعال بود )
من همه عکسات رو دارم مهندس . البته اونایی که تو تاپیک مسابقات بود

[تصویر:  ?di=16135412850112]

خیلی وقته از دیدها غائبه Big Grin
این هفته تولد مهندس رضائیه Heart . شاید اینورا اومد سنت شکنی کرد بهمون کیک اصفهانی داد ! Wink

[تصویر:  ?di=713541286757]

سربازان وطن فعلی . لیدرهای مشوقان سالن (هر چی تیم غیر زنجانی بود تشویق کردن )
جای احسان نظری و مجید جلیلی این روزها خالیه اینجا !

[تصویر:  ?di=313541290887]

بیردا گوزل خاطیره لر یاتیپدی !
خداحافظ
Heart

این طرفها کمتر میام . کاری داشتید :
sabz_daar_sabz@yahoo.com
www.facebook.com/hamidreza.nazari.775
پاسخ
 سپاس شده توسط حسین ترکی ، علی رنود ، ابوذر عظیمی ، فاطمه اسمعیلی سوره ، حمید پورملک ، رضا اله ورن ، zahra refahi zadeh ، علیرضا جاودانیان ، زهراماجد ، احسان نظری
یادمه اون وقتا تازه دنبال چند نفر میگشتم تا یه تیم تشکیل بدیم و قسمت نشد که باشم.
اما فیلم هاشو توی لب تاب احسان نظری دیدم.
مشخص بود که چقدر به همه خوش گذشته. و کجاها که نرفتن...Big Grin
همه بچه ها چقدر جوون بودن.Wink

Z N U...
پاسخ
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، علی رنود ، رضا اله ورن ، احسان نظری
سلام
ای جانم ای جانم عجب دوره ای بود عجب مسابقاتی بود...اولین مسابقه کشوری بود که شرکت میکردم اون موقع هنوز استاتیک هم درست و حسابی نخونده بودم و اصلا از تناسب و طراحی و این چیزا سر در نمیاوردم ولی از لحاظ طرحی طرحمون 22 کششی داشت که از تاج جمعش کرده بودیم اگر اشتباه نکنم راندمانش 268شد اونم به خاطر اینکه اعضای فشاریمون 3 رشته بود وگر نه خیلی سبک تر میشد(وزنش شده بود 186 گرم در حالی که با 2 رشته وزنش حدود 160 گرم میشد)
سرما خورده بودم بدرغم یادمه روز اول برگذاری نماز رو تو اتاق حراست خوندم خیلی حراستش بامرام بود...
چقدر خوش گذشت واقعا آرش آتش نما بسیار ستودنی ست
دمت گرم مهندس نظری خیلی ممنون بابت تاپیک به این زیبایی
یاحق
دنیای من در شجاعتم غرق شده...کاش من هم کمی میترسیدم تا دیگران زیبایی های دنیایم را میدیدند...Idea
پاسخ
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، حسین ترکی ، یونس شیخی چراغ ، رضا اله ورن ، احسان نظری
يادش بخير واقعأ يادش بخير.

حميدرضا گير داديا ما اولين دوره ي مسابقات كشوري بود كه شركت مي كرديم جو سالن هم گرفته بودمون.
ليدر و مجري اگه همونا باشن حرف نداره.
ترجیح می دهم با کفش هایم در خیابان راه بروم و به خدا فکر کنم

تا اینکه در مسجد بنشینم و به کفش هایم فکر کنم.
پاسخ
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، علی رنود ، حسین ترکی ، یونس شیخی چراغ ، رضا اله ورن ، احسان نظری
راستی دو تا اشتباه تو عکسا هم هست
سازه مهندس داوری هدفمند بود و حدود 80 یا 90 گرم بود
سازه مهندس قاسمپور هم این یکیش همونی بود که دوم شده و اگر اشتباه نکنم 71 گرم بود اون 68.5 گرمی همونی بود که مهندس قاسمپور واسش به بقیه میگفت ساکت باشن من اونجا دقیقا از نزدیک دیدم یادش بخیر
راستی جا داره از مهندس صفرپور هم یک تشکر جانانه کنم آخه تو این مسابقات بود که ایشون به بنده در حد ابتدایی اصول طراحی رو یاد دادند و بعدا با حفظ ارتباط تلفنی تونستم نکات زیادی از ایشون یاد بگیرم همچنین حسن شیخ هم خیلی خیلی به من کمک کرد و واقعا مدیونشم
دنیای من در شجاعتم غرق شده...کاش من هم کمی میترسیدم تا دیگران زیبایی های دنیایم را میدیدند...Idea
پاسخ
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، احسان نظری
(11-29-2012، 05:03 AM)حمید رضا نظری نوشته است:  2 سال پیش خیلی از کاربران این انجمن در دوره چهارم مسابقات دور هم جمع شدیم و خاطرات خوبی از اون مسابقات داریم

2 سال کوتا نبود ولی زود گذشت برای دو سال آینده چه داریم !؟

حالا که دوره پنجم اومده و همگی دوباره در سمت های مختلف دوباره جمع خواهیم شد دوست دارم جو مسابقات نگیرتمون و همه حاضرین اون مسابقات که امسال هم خواهند اومد از اتفاقات و مشکلات بگیم . بهترین سال های عمرمون در جوونیم رو در این رشته گذاشتیم و ساعتها و ماههای زیادی براش گذاشتیم . بیایم و از اشتباهاتمون تو این 2 سال بگیم . از اتفاقاتی که باید میافتاد و نیافتاد . از حمایت هایی که باید ازمون میشد بگیم
انقدر تخته گاز نریم ! این تاپیک دست اندازی باشه برا اینکه کمی فکر کنیم برا اینکه 2 سال دیگه کمکی باشیم برا اونی که همین روزها برا هفتمین دوره مسابقات آماده میشه چه ما باشیم و چه نباشیم شاید بشه مشکلاتش رو رفع کنیم و یا حداقل اینکه این تاپیک رو مستند بزاریم برای اونی که چند سال دیگه این تاپیک رو میخونه و بدونه که ما چه مشکلاتی تو این 2 سال داشتیم و اون با زمینه سازی ماها به اون مشکلات برنخورد و یا از دستاوردهامون بگیم . بگیم که دستاورد من در این 2 سال غیر از منافع شخصی برای سازه ماکارونی این کشور این ها بودند . اگر چیزی برای گفتن داشته باشیم حتما باید افتخار کنیم و اگر نداشته باشیم باید افسوس گذشته ای که بیخود هدر رفت رو بخوریم و یا فکری برای آینده کنیم .

از این دو سال و توی این یک سال و خورده ای که من وارد این داستان شدم باید حداقل یک دوره مسابقه بین المللی توی ایران برگزار می شد.
یه جایی تشکیل می شد تا مسابقات زیر نظر اون نهاد، سازمان یا موسسه برگزار میشد.
یه جایی که رکوردها اونجا ثبت میشد و مرجع تمام مسائل مربوط به مسابقات می بود.
و اگه رکوردها هم ثبت میشد حداقل تکلیف روشن بود.

و اما دو سال آینده؟
بالاخره باید یه جای رسمی باشه که این مسابقات رو حمایت کنه. وزارت علومی جایی.
نشه دو سال آینده هنوز نه مسابقه بین المللی توی ایران برگزار نشده باشه.
پاسخ
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، علی رنود ، یونس شیخی چراغ ، ابوذر عظیمی ، احسان نظری
سلام/خیلی خیلی ازحرکات جناب قاسمپورخوشم اومده تواین مسابقات شایدباورتون نشه هفته ای دوبارفیلم بارگذاریشونومیبینم.اونموقع من تازه تومسابقات استانی شرکت میکردم ودنبال حضورتومسابقات کشوری بودم یادش به خیروقتی کار اعزام به دومین دوره مسابقات مشهد مقدسمون درست شده بودخیلی شوق وذوق داشتیم مخصوصا من که واسه بار اول میخواستم مشهدبرم وبرم پابوس آقاباورکنین لحظه شماری میکردم ولحظه ای که به این شهررسیدم خودبه خوداشکام جاری شد/ربطی به این تاپیک نداشت این بحث ولی جناب نظری بااین دوسال گفتنشون دقیقاتموم خاطراتوزنده کرد.الانم واسه مسابقات زنجان حس خیلی خوبی دارم چون همه سازه سازان همیشه ازاین مسابقات تعریف میکنن هم تاحالااین شهروندیدم وهم قراره گرایش جدید برگزارشه/وبحث جناب ترکی باهاتون موافقم کاش واقعا کاش کشورمام به فرداهابنگرد.
معلم برای سفیدبودن برگ نقاشیم تنبیهم کرد وهمه به من خندیدن ...اما من خدایی راکشیده بودم که همه میگفتن دیدنی نیست...HeartSadunes67@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، حسین ترکی ، علی رنود ، ابوذر عظیمی ، احسان نظری
پل ماکارونی هیچیش به درد نخوره اینش خیلی خوبه . همین خاطراتش که میمونه .
پاسخ
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، حسین ترکی ، علی رنود ، احسان نظری
خیلی مسابقه خوبی بود دوستان یادشون باشه به مجری میگفتیم ( خوب خوب ) یکی داد میزد فقط znu.
اون مسابقه ای بود که من خیلی چیز ها یاد گرفتم مخصوصا نصفه شب مزاحم مهندس داوری شدم و تحلیل آموزش دیدم.یادش بخیر بچه های ایران بودیم یک گروه یک گروه هم znu
پاسخ
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، علی رنود ، احسان نظری

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان