درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کسب افتخارات توسط اعضای خانواده itssa
تبریک به مهندس شفقی عزیز

مهندس شفقی دیگه این مدالا براشون عادی شده. اصلی ترین مدال رو جایی دیگه گرفتن Wink
مردان عمل هیچگاه شکوه و ناله سر نمی دهند، به ویژه از سخت بودن صخره ها ، ابری بودن آسمان یا سرد بودن یخ هرگز شکایت نمی کنند .
-------------------------------------------------------------

هرکس بخواهد کاری را انجام دهد راهش را پیدا می کند،

و هر کس نخواهد کاری را انجام دهد ، بهانه اش را.
---------------------------------------------------------

مردی که کوه را برداشت،کسی بود که شروع به برداشتن سنگریزه ها کرد.

---------------------------------------------------------------------------
http://www.niktarahan.blogfa.com
niktarahan@gmail.com
پاسخ
با عرض سلام و ادب خدمت دوستان عزيز

شرمنده كه اين چند وقت بنا به مشغله هاي گوناگون فرصت كمتري پيدا كردم تا در خدمت شما عزيزان باشم.

باز هم مثل هميشه خوشحالم هستم كه باعث شاد شدن شما و مردم مهربان كشور عزيزمون ايران شدم.

اين مدت متأسفانه دوران سختي بود، فشار رسانه ها، موضع گيري برخي مسئولين، ولي به حمد اله موفق به گذروندن اين دوران شدم و از خداوند منان خواستارم كه شرايط به نحو مناسبي به سمت تعالي و رشد بيش از پيش علم و دانش در ايران باشه و به جاي شعار دادن به فكر عمل بيفتند كساني كه در مرجع تصميم گيري هستند. ( اشاره به مصاحبه بنده با روزنامه جوان با تيتر" مديران اصلا حواسشان به توليد و اختراع نيست" و واكنش معاون برنامه ريزي بنياد ملي نخبگان را در پي داشت).

لينك مصاحبه:
http://www.javanonline.ir/vdcfytdtmw6d00a.igiw.html

خوب يا بد سعي كردم خودم رو به مثال میخي كه نماد استواری و نمود پایداری هست نگاه كنم در پاره أي از مسائل،زیرا هرچه ضربات درهم و کوبنده چکش بیشتر بر سرم فرود می آيد،در ایستادگی و پایداری ، مقاوم تر و مصمم تر می شوم!!!!!
به قول برخي از بزرگان فلسفي و ...:
از فشار زندگی نخواهم ترسید ! چرا که می دانم فشار توده زغال سنگ را به الماس تبدیل می کند.
در نهايت، بازهم مثل گذشته در خدمت شما بزرگواران هستم و هركمك يا هم فكري از دستم بر بياد دريغ نخواهم كرد.
تماس با بنده از طریق:

http://www.masoudshafaghi.com
http://www.facebook.com/masoud.shafaghi.1
masoudshafaghi@gmail.com
info@masoudshafaghi.com

پاسخ
 سپاس شده توسط ابوذر عظیمی ، اشکان رستگارمنش ، فاطمه اسمعیلی سوره ، سعید قاسم پور ، علی رنود ، مرتضی زنگنه ، مجید نیک نیاز
سلام
خیلی خوشحالم که شما باعث افتخار این مرز و بوم هستید و افتخارات شما مانند خاری در چشم دشمنان ایران هست
....
راستی آقای مهندس شفقی فک کنم اختراع شما در زمینه بتن بوده
اگه درسته میخواستم بدونم از اختراع شما چند نمونه تا به حال ساخته شده و چه ارگانهایی در ایران بتن شما رو مورد تایید قرار داده اند و همچنین در ایران این بتن ثبت اختراع شده یا نه
اگه سوالاتم زیاد شد ببخشید جسارت کردم
شما استاد هستید و بنده شاگرد شما
ببخشید ولی فک کنم لینک مصاحبه خرابه اگه امکان داره تصحیح بفرمایید

پاسخ
 سپاس شده توسط مسعود شفقی
راستی اگه یک ارگان بخواهد از این بتن استفاده کنه باید چه طوری اقدام کنه
امکان ساختش همه جا هست؟؟
بتن با مقاومت 4300 رو میگم
پاسخ
 سپاس شده توسط مسعود شفقی
با سلام
بنده علت سفرهاي پي در پي متأسفانه زمان كافي براي پاسخ دادن به ايميل ها، پيام هاي خصوصي چه در اين سايت و چه در پيج شخصي خودم رو هم ندارم ولي اگه بخوام در اين پست پاسخ هاي شما رو بدم بايد عرض كنم بله از ٩ اختراع بنده ٦ عنوان آنها در زمينه تكنولوژي بتن و ساده هاي خاص بتني هستش كه در پروژه هاي مختلف هم در ايران و هم در خارج از كشور طراحي و به توليد رسيده.
در حال حاضر هم اين تكنولوژي توسط Land of Creativity & Technology Co. با توجه به خاص و منحصر به فرد بودن بعضي از فاكتورهاي سازه و طي مراودات و رأيزني با چند نهاد در اختيار پروژه هاي ملي و با تأييده UNDP تقديم ميشه.
حداقل ميزان استفاده جهت طراحي و آرائه طرح اختلاط ١.٠٠٠.٠٠٠ متر مكعب ميباشد.
در خاتمه هم اشاره مي كنم اين بتن ها در ايران به ثبت رسيده و پتنت هاي اينجانب با توجه به معاهده بين المللي PCT اجازه فعاليت در ١٤٧ كشور دنيا رو داره و اگه خدا بخواد از شهريور ماه تا آذر ماه اختراعات اينجانب و چند تن ديگه از دوستان در بيس از ١٢ مسابقه و نمايشگاه جهاني و بين المللي كه زير نظر فدراسيون جهاني اختراعات و با حمايت مستقيم مالكيت هاي فكري سازمان ملل هستند، شركت داده ميشه.
در ضمن يكي از اختراعات بنده در خصوص مقاوم ترين بتن دنيا با مقاومت ٤٢٠٠ كيلوگرم بر سانتي متر مكعب هستش نه ٤٣٠٠ .
اميدوارم پاسخ سؤالات شما رو داده باشم.
تماس با بنده از طریق:

http://www.masoudshafaghi.com
http://www.facebook.com/masoud.shafaghi.1
masoudshafaghi@gmail.com
info@masoudshafaghi.com

پاسخ
 سپاس شده توسط علی رنود ، سعید قاسم پور ، فاطمه اسمعیلی سوره ، مرتضی زنگنه ، حامد احمدپور
ممنون بابت جوابتون آقای مهندس
به نظر من یک بتن وقتی اجرایی هست که بتوان در هر شرایطی اون رو ساخت
نه اینکه مثلا بگیم وقتی میشه طرح داد که یک میلیون متر مکعب درخواست بتن باشه ( اون هم حداقل درخواست)
من فک کنم یک میلیون متر مکعب بتن خیلی باشه
راستی قیمت هر متر مکعب بتن 4200 (کیلوگرم بر سانتیمتر مربع) چقدره؟؟؟
پاسخ
(07-29-2013، 02:19 PM)محمد ساجدی نوشته است:  ممنون بابت جوابتون آقای مهندس
به نظر من یک بتن وقتی اجرایی هست که بتوان در هر شرایطی اون رو ساخت
نه اینکه مثلا بگیم وقتی میشه طرح داد که یک میلیون متر مکعب درخواست بتن باشه ( اون هم حداقل درخواست)
من فک کنم یک میلیون متر مکعب بتن خیلی باشه
راستی قیمت هر متر مکعب بتن 4200 (کیلوگرم بر سانتیمتر مربع) چقدره؟؟؟

با سلام

جناب ساجدی عزیز
حیفم اومد که پاسخی در مورد مطلب شما داده نشه! وقتی در مورد یک بتنی که 4200 کیلوگرم بر سانتیمتر مربع مقاوت داره، صحبت میکنیم یعنی اینکه یک بتن خاص اما اجرایی! که سازنده اون هم یک شخص خاصی هستش!

اگه دوست داشتید که در مورد قیمت بتن مذکور اطلاعاتی کسب کنید و قصد همکاری داشتید، میتونید با خود جناب مهندس شفقی تماس بگیرید و درخواست همکاری بدید تا بررسی بشه!

بدرود

تماس با من:
E_mail:  s.ghasempoor@live.com

Mobile, Telegram, WhatsApp:  09363778575

جهت عضویت در کانال انجمن ITSSA در تلگرام، لطفا اینجـا کلیک نمایید
پاسخ
 سپاس شده توسط محمد ساجدی ، حامد احمدپور
[تصویر:  ?di=15137693647611]

عکس از رضا توکلی

ما به وجود شما افتخار میکنیم مهندس شفقی
مردان عمل هیچگاه شکوه و ناله سر نمی دهند، به ویژه از سخت بودن صخره ها ، ابری بودن آسمان یا سرد بودن یخ هرگز شکایت نمی کنند .
-------------------------------------------------------------

هرکس بخواهد کاری را انجام دهد راهش را پیدا می کند،

و هر کس نخواهد کاری را انجام دهد ، بهانه اش را.
---------------------------------------------------------

مردی که کوه را برداشت،کسی بود که شروع به برداشتن سنگریزه ها کرد.

---------------------------------------------------------------------------
http://www.niktarahan.blogfa.com
niktarahan@gmail.com
پاسخ
 سپاس شده توسط یونس شیخی چراغ ، محمد ساجدی ، فاطمه اسمعیلی سوره ، سعید قاسم پور ، مرضیه شریعتی ، مرتضی زنگنه ، مجید نیک نیاز ، محمد خدایی
با سلام
جناب مهندس مسعود شفقی
مشاور عالی انجمن شبیه سازی سازه های خرپایی ایران

موفقیت های مکرر شما در مسابقات مختلف اختراعات جهان هدیه ای است که که همیشه ما را خوشحال کرده و باعت سربلندی و شکوه پرچم جمهوری اسلامی ایران در محافل علمی شده است.

[تصویر:  ?di=1013814306959]

باتوجه به حضور جنابعالی در مسابقات اختراعات جهان در کشورهای کرواسی و لهستان بسیار خوشحال و خرسندیم که عزیزی را در جمع خود داریم که همیشه مایه افتخار می باشد.

اهدای " نشان نابغه " به جنابعالی از طرف كشور مجارستان در يازدهمين دوره مسابقات جهاني اختراعات به ميزباني كشور كرواسي

دریافت " گرند پيركس " از دهمين دوره مسابقات جهاني اختراعات به ميزباني كشور كرواسي

کسب گلوري مدال شيمي سال ٢٠١٣ ، در مسابقات اختراعات کشور لهستان

كسب جايزه ويژه مخترع جوان مسابقات جهاني اختراعات سال ٢٠١٣ به میزبانی کشور لهستان

کسب ٢ مدال طلا و ١ مدال برنز مسابقات جهاني اختراعات سال ٢٠١٣ به میزبانی کشور لهستان

. . . به جنابعالی و خانواده متدین و فرهیخته تان و ملت شریف ایران تبریک عرض می نماییم و تداوم موفقیت هایتان را همچنان آرزومندیم.

انجمن شبیه سازی سازه های خرپایی ایران (itssa)

پاسخ
 سپاس شده توسط سعید قاسم پور ، hasan panahi ، ساجده نوروزی ، احسان نظری
سلام
جناب مهندس مسعود شفقی
مشاور عالی انجمن شبیه سازی سازه های خرپایی ایران

[تصویر:  ?di=613877961634]

بار دیگر موفقیت و افتخار

افتخار کسب 3 مدال طلای شصت و چهارمین دوره مسابقات و نمایشگاه بین المللی اختراعات کشور آلمان.نورنبرگ.1392
افتخار کسب 3 مدال طلای ششمین دوره مسابقات و نمایشگاه بین المللی اختراعات کشورکویت.کویت.1392
افتخار کسب 1 مدال طلا و 2 مدال نقره در مسابقبات اختراعات کشور کره جنوبی.سئول.1392
افتخار کسب جایزه ویژه از سازمان ثبت اختراعات کشور کره جنوبی.1392
افتخار کسب نشان لیاقت سازمان اختراعات کشور کره جنوبی.1392
موفقیت در کسب عنوان برترین مخترع جهان در سال 2013 در کلاس مهندسی عمران.کره جنوبی.سئول.1392

منبع: http://www.masoudshafaghi.com

افتخاراتی است که با شنیدنش به ایرانی بودنمان بالیدیم و از صمیم قلب خوشحال شدیم.

امیدواریم همچنان شما را در قله های ترقی و پیشرفت ببینیم.

انجمن شبیه سازی سازه های خرپایی ایران (itssa)
پاسخ
 سپاس شده توسط hasan panahi ، احسان نظری ، محمّد جبّاری ، سعید قاسم پور

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان