درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کسب افتخارات توسط اعضای خانواده itssa
با سلام
معاونت برنامه ریزی و توسعه شهرداری تبریز به مناسبت فرا رسیدن دهه مبارکه فجر، و به منظور ارتباط هر چه بیشتر صنعت با دانشگاه و ایجاد رابطه متقابل و داد و ستد تنگاتنگ مدیران شهری با صاحبان فناوری، با همکاری دفتر استانی بنیاد ملی نخبگان کشور و همچنین اداره کل ورزش و جوانان استان، نمایشگاهی تحت عنوان "ایده ها و اختراعات کلانشهر تبریز" همزمان با فرخنده میلاد پیامبراکرم(ص) از تاریخ 10 الی 12 بهمن در سالن ورزشی پارک شمیم پایداری کلانشهر تبریز برپا کرد.
در این نمایشگاه که در دو بخش "ایده ها" و "اختراعات" ثبت شده تشکیل یافته بود آقای مهندس وحید تاج مهر از اعضای انجمن شبیه سازی سازه های خرپایی ایران و انجمن بتن ایران با همکاری دو تن از دوستانشان(آقایان سعید مطلوب وافشین جورابچی) با ایده "نماهای بتنی شیشه ای خود تمیز شونده" توانستند برترین ایده این نمایشگاه را کسب نمایند.

---------------------------------------------------------------------

جناب آقای مهندس وحید تاج مهر

[تصویر:  ?di=1136018063710]

انجمن شبیه سازی سازه های خرپایی ایران ضمن تبریک این موفقیت به جنابعالی و خانواده محترمان، برای آن محقق محترم آرزوی توفیق روز افزون در تمام عرصه های علمی را دارد.

انجمن شبیه سازی سازه های خرپایی ایران
پاسخ
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، سعید قاسم پور ، علی رنود ، مرضیه شریعتی ، فاطمه اسمعیلی سوره ، مجید نیک نیاز ، ساجده نوروزی
با سلام
با توجه به برگزاری دومین دوره مسابقات ملی پل فولادی ایران در تاریخ پنجم اسفند91 ، متوجه شدیم که دو تن از اعضای فعال انجمن شبیه سازی سازه های خرپایی ایران در این مسابقات خوش درخشیده اند.

جناب آقای مهندس حسین ترکی
انجمن شبیه سازی سازه های خرپایی ایران ، "کسب مقام دوم در گرایش سخت ترین پل" توسط جنابعالی در دومین دوره مسابقات ملی پل فولادی ایران را خدمت شما و خانواده محترمان تبریک گفته و برای آن محقق عزیز آرزوی توفیق روز افزون در تمام عرصه های علمی را دارد.

جناب آقای مهندس مجید نیک نیاز
انجمن شبیه سازی سازه های خرپایی ایران ، "کسب مقام سوم در گرایش اقتصادی ترین پل" توسط جنابعالی در دومین دوره مسابقات ملی پل فولادی ایران را خدمت شما و خانواده محترمان تبریک گفته و برای آن محقق عزیز آرزوی توفیق روز افزون در تمام عرصه های علمی را دارد.

انجمن شبیه سازی سازه های خرپایی ایران
پاسخ
 سپاس شده توسط سعید قاسم پور ، رسول عليزاده ، احسان نظری ، فاطمه اسمعیلی سوره ، حمید رضا نظری ، مرضیه شریعتی ، ساجده نوروزی ، مسعود شفقی ، حسین ترکی ، یونس شیخی چراغ ، محمد خدایی
سلام
منم به نوبه خودم به دوست عزیر مجید نیک نیاز و جناب ترکی تبریک میگم
r.alizade@live.com

من مسئول گفتار خود هستم اما مسئول برداشت اشتباه نیستم
Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط حسین ترکی ، محمد خدایی ، مجید نیک نیاز
سلام دوستان عزیز
آقا تبریییییییییییک به مهندس ترکی و تیم همراهشون انشاالله موفق و پیروز باشید
مردان عمل هیچگاه شکوه و ناله سر نمی دهند، به ویژه از سخت بودن صخره ها ، ابری بودن آسمان یا سرد بودن یخ هرگز شکایت نمی کنند .
-------------------------------------------------------------

هرکس بخواهد کاری را انجام دهد راهش را پیدا می کند،

و هر کس نخواهد کاری را انجام دهد ، بهانه اش را.
---------------------------------------------------------

مردی که کوه را برداشت،کسی بود که شروع به برداشتن سنگریزه ها کرد.

---------------------------------------------------------------------------
http://www.niktarahan.blogfa.com
niktarahan@gmail.com
پاسخ
 سپاس شده توسط مرضیه شریعتی ، حسین ترکی ، محمد خدایی
سلام خدمت همه دوستان!!!!

منم به نوبه خودم کسب افتخارات اخیر رو توسط جناب مهندس ترکی و نیک نیاز تبریک عرض میکنم. و از خداوند منان

توفیقات روزافزون رو براشون خواستارم.

......................................................................
پاسخ
 سپاس شده توسط حسین ترکی ، محمد خدایی ، مجید نیک نیاز
سلام/تبریک میگم به آقای نیک نیاز ودوست بسیارعزیزم حسین ترکی وبچه های هم گروهش.
معلم برای سفیدبودن برگ نقاشیم تنبیهم کرد وهمه به من خندیدن ...اما من خدایی راکشیده بودم که همه میگفتن دیدنی نیست...HeartSadunes67@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط محمد خدایی ، حسین ترکی ، مجید نیک نیاز
سلام به دوستان
منم تبریک میگم به دوستان عزیزمون جناب مهندس ترکی عزیز و تیمشون و همچنین جناب نیک نیاز ایشالا که تو تمام مراحل زندگیتون موفق باشید.
ساکت که میمانی میگذارند به حساب جواب نداشتنت........!!!!
عمرا اگر بفهمند داری جان میکنی تا حرمت ها را نگه داری

با سلام و تبریک به دوستان عزیزم اقای ترکی و نیک نیاز، امیدوارم همیشه شاهد موفقیت شما باشیم.
اگر تنهاترين تنها شوم باز خدا هست او جانشين همه نداشتنهاست
پاسخ
 سپاس شده توسط حسین ترکی ، مجید نیک نیاز
من هم به نوبه خودم هم به حسین آقا تبریک میگم هم از همه دوستان کمال تشکر رو دارمSmile
برهنگی تنها به یک تکه پارچه بستگی ندارد .
برهنگی یعنی بی توجهی به شرافت انسانی و شخصیت انسانها

IdeaIdea
پاسخ
 سپاس شده توسط حسین ترکی
با سلام
خبر موفقيت هاي پي در پي جناب مهندس مسعود شفقي در مسابقات متمادي اختراعات جهان ، چيزي است كه ديگر براي ما تازگي ندارد. و موفقيت هاي پيوسته ايشان در چند سال اخير زبان زد عام و خاص است. آنچه كه در هفته گذشته در مسابقات بين المللي اختراعات و ايده هاي صنعتي...جمهوري چك...پراگ..٢٠١٣ اتفاق افتاد چيزي است كه قطعا دوستان و همكاران و بصورت عام، مردم ايران را خوشحال ميكند. تنها نماينده كشور عزيزمان ايران، در مسابقات بين المللي اختراعات و ايده هاي صنعتي...جمهوري چك...پراگ..٢٠١٣ باز هم در اين مسابقات درخشيد و عناوين زير را بر سينه پر افتخار ايران رقم زد :

كسب ١ مدال طلا و ٢ مدال نقره در مسابقات بين المللي اختراعات و ايده هاي صنعتي...جمهوري چك...پراگ..٢٠١٣

دريافت جايزه ويژه فدراسيون مخترعين كشور لهستان در مسابقات بين المللي اختراعات و ايده هاي صنعتي...جمهوري چك...پراگ..٢٠١٣

دريافت نشان ويژه مركز همكاري هاي بين المللي علوم و تحقيقات پيشرفته كشور روسيه در در مسابقات بين المللي اختراعات و ايده هاي صنعتي...جمهوري چك...پراگ..٢٠١٣

دريافت تنديس ويژه پرافتخارترين مخترع مسابقات جهاني اختراعات سال ٢٠١٣ در كشور جمهوري چك... پراگ...٢٠١٣

----------------------------------------------------------------------------------------

برادر ارجمند جناب آقاي مهندس مسعود شفقي
(مشاور عالي انجمن شبيه سازي سازه هاي خرپايي ايران)

[تصویر:  ?di=1613716599693]

درخشش جنابعالي بعنوان پرافتخارترين مخترع در جهان، در مسابقات بين المللي اختراعات و أيده هاي صنعتي...جمهوري چك...پراگ..٢٠١٣ از صميم قلب به جنابعالي و خانواده فقيد و فرهيخته تان تبريك مي گوييم و تداوم موفقيت هايتان را از خداوند منان آرزومنديم. اميد آنكه وجود متفكريني همچون جنابعالي در كشور عزيزان ايران مايه مباهات و بركت باشد.

درود فراوان

.

پاسخ
 سپاس شده توسط سعید قاسم پور ، یونس شیخی چراغ ، احسان نظری ، فاطمه اسمعیلی سوره ، مرتضی زنگنه ، مجید نیک نیاز

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان