درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کسب افتخارات توسط اعضای خانواده itssa
با سلام

[تصویر:  ?di=1013601820586]
پاسخ
 سپاس شده توسط علی رنود ، سعید قاسم پور ، حمید رضا نظری ، ساجده نوروزی ، بهروز کریمی ، سلمان توکل
[تصویر:  ?di=15135362652312]

کسب "مدال طلای مسابقات جهانی اختراعات کویت در سال 2012 "و همچنین دریافت "جایزه ویژه کشور تایوان" در این مسابقات ، از میان 400 مخترع شرکت کننده از بیش از 40 کشور صاحب علم و تکنولوژی دنیا، توسط مشاور عالی انجمن شبیه سازی سازه های خرپایی ایران، جناب مهندس مسعود شفقی را به جامعه علمی و دانشگاهی کشور و همچنین به خانواده فرهیخته ایشان تبریک گفته و از خداوند منان برای ایشان آرزوی توفیق روز افزون مسالت می داریم .

...
پاسخ
 سپاس شده توسط سعید قاسم پور ، حمید رضا نظری ، علی رنود ، ساجده نوروزی ، zahra refahi zadeh ، بهروز کریمی ، ایلیاد سالکی ، سلمان توکل ، مصطفی مهدی پور
با سلام

تبریک میگم خدمت دوست بزرگوارم جناب مهندس شفقی عزیز
خیلی خوشحالم همانطور که در صفحه facebook خودشون نوید کسب مقام رو میدادن موفق به کسب "مدال طلای مسابقات جهانی اختراعات کویت در سال 2012 "و همچنین دریافت "جایزه ویژه کشور تایوان" در این مسابقات شدند

آرزوی موفقیت بیشتر و خوشبختی روز افزون برای مشاور عالی انجمن شبیه سازی سازه های خرپایی ایران را از خداوند متعال خواستارم
بیردا گوزل خاطیره لر یاتیپدی !
خداحافظ
Heart

این طرفها کمتر میام . کاری داشتید :
sabz_daar_sabz@yahoo.com
www.facebook.com/hamidreza.nazari.775
پاسخ
 سپاس شده توسط حسین ترکی ، علی رنود ، رضا اله ورن ، بهروز کریمی ، سلمان توکل ، مسعود شفقی
با سلام
خیلی خوشحالم از اینکه روز به روز خبر موفقیت و افتخار آفرینی مهندس مسعود شفقی رو در عرصه های بین المللی می شنویم و بنده هم به سهم خودم این افتخار آفرینی رو که توسط جناب مهندس مسعود شفقی بدست اومده رو به ایشون و خانواده محترمشون و ملت ایران تبریک بگم و برای ایشون و خانواده محترمشون آرزوی موفقیت و سربلندی رو دارم.
پاسخ
 سپاس شده توسط علی رنود ، یونس شیخی چراغ ، حمید رضا نظری ، بهروز کریمی ، سلمان توکل ، مسعود شفقی
سلام
من هم به نوبه خودم از صمیم قلب به ایشان تبریک میگم و امیدوارم همیشه سربلند و پیروز باشند
یاحق
دنیای من در شجاعتم غرق شده...کاش من هم کمی میترسیدم تا دیگران زیبایی های دنیایم را میدیدند...Idea
پاسخ
 سپاس شده توسط یونس شیخی چراغ ، حسین ترکی ، حمید رضا نظری ، بهروز کریمی ، سلمان توکل ، مسعود شفقی
سلام /جناب شفقی کسب مقام ورسیدن به این مهم رابه خودت وخانواده محترمت تبریک میگم وهمچنین کسب این مقام رابه خانواده بزرگ itssaنیزتبریک میگم امیدوارم همیشه موفق باشین به امیدمقام های متعددبعدی.
معلم برای سفیدبودن برگ نقاشیم تنبیهم کرد وهمه به من خندیدن ...اما من خدایی راکشیده بودم که همه میگفتن دیدنی نیست...HeartSadunes67@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط حسین ترکی ، علی رنود ، سعید قاسم پور ، بهروز کریمی ، محمد خدایی ، سلمان توکل ، مسعود شفقی
سلام
جناب مهندس شفقی عزیز تبریک میگم امیدوارم این سیر صعودی رو همچنان ادامه بدین کشور ما به افرادی مثل شما نیازمنده و افرادی مثل شما هستند که میتونن کشور مارو از این وضعیت نجات بدن.
مردان عمل هیچگاه شکوه و ناله سر نمی دهند، به ویژه از سخت بودن صخره ها ، ابری بودن آسمان یا سرد بودن یخ هرگز شکایت نمی کنند .
-------------------------------------------------------------

هرکس بخواهد کاری را انجام دهد راهش را پیدا می کند،

و هر کس نخواهد کاری را انجام دهد ، بهانه اش را.
---------------------------------------------------------

مردی که کوه را برداشت،کسی بود که شروع به برداشتن سنگریزه ها کرد.

---------------------------------------------------------------------------
http://www.niktarahan.blogfa.com
niktarahan@gmail.com
پاسخ
 سپاس شده توسط حسین ترکی ، علی رنود ، سعید قاسم پور ، بهروز کریمی ، سلمان توکل ، مسعود شفقی
با سلام خدمت کاربران گرامی
سپاسگزار از بابت ابراز لطف و محبت شما عزیزان
به امید موفقیت ایران و همه ایرانیهای عزیز
تماس با بنده از طریق:

http://www.masoudshafaghi.com
http://www.facebook.com/masoud.shafaghi.1
masoudshafaghi@gmail.com
info@masoudshafaghi.com

پاسخ
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، حمید پورملک ، محمد خدایی ، ایلیاد سالکی ، سلمان توکل
تبریک.... تبریک .....امیدوارم روز به روز از بچه های انجمن موفقیت بیشتری ببینم

رسول جان سنه ده اورکدن تبریک دیرم...
بير اوچايديم بو چيرپينان يئلينن
باغلاشايديم داغدان آشان سئلينن

آغلاشايديم اوزاق دوشن ائلينن

بير گؤرئيديم آيريليغي كيم سالدي

اؤلكه ميزده كيم قيريلدي كيم قالدي !؟

پاسخ
 سپاس شده توسط رسول عليزاده ، مسعود شفقی
سلام جناب مهندس شفقی منم هم به شما هم به خانواده itssa این موفقیت رو تبریک میگم ایشالا که این سیرو همچنان ادامه بدید شاهد موفقیت روز افزون شما در تمام مراحل زنگی باشیم.
یاحق
ساکت که میمانی میگذارند به حساب جواب نداشتنت........!!!!
عمرا اگر بفهمند داری جان میکنی تا حرمت ها را نگه داری

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان