درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گفتگوی شرکت کنندگان در مسابقات سازه های ماکارونی دانشگاه زنجان
سلام
مهندس عظیمی عزیز یه سوال کوچیک به ذهنم رسیده میشه اسم تیم شما رو بدونم؟؟چون تا زمانی که یادمه شما با جناب صفرپور و حسن شیخ کار کردین و راندمانی که ازش صحبت کردین 680 رو جناب توکل زدن که جناب توکل هم توی خاوران همون راندمان 400 خرده ای رو زدWink توی همون علوم و تحقیقات که راندمان 400 خرده ای حجت زد بازم اسم شما تو تیم نبود احسان و پویا بودن شایدم توی تیم جناب زمانی بودین اون رو اطلاع ندارمHuh این حرفها از خودم در نمیارم و اعضایی که اون موقع حجت گفته رو دوباره باز گو کردم جناب توکل هم توی خاوران گفتن که تنها کار کردن و جناب صفر پور یه مقدار در مورد زدن چوب راهنماییشون کرده
گفته های منم در عمله شما همون سازه ای که 107 زد رو در نظر بگیر که بدون بلت و چوب وزنش تقریبا 155 در میاد و راندمان 690 رو میزنه که نقاط ضعفش تقویت شده

علیرضا آب اینجا دیگه دست خودمونه نگران نباش
r.alizade@live.com

من مسئول گفتار خود هستم اما مسئول برداشت اشتباه نیستم
Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط سلمان توکل
سلام /رسول جان اینجام چوب وحلقه احتمالاباشه که زدن مسابقات پل خرپایی باماکارونی وچوب وفولاد.پس همون590میشه چون چوب وحلقه ام جزسازه هستش ویادمون نره راندمان 590خیلی خوبه.درضمن آبم قطع میشه مگه اینکه...
معلم برای سفیدبودن برگ نقاشیم تنبیهم کرد وهمه به من خندیدن ...اما من خدایی راکشیده بودم که همه میگفتن دیدنی نیست...HeartSadunes67@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط سلمان توکل
خیلی خوبه که دوستان دوباره شروع کردن به کل انداختن
منتظر آیین نامه هستم
بعد از میانترم هام شروع به تست کردن میکنم
یاحق
دنیای من در شجاعتم غرق شده...کاش من هم کمی میترسیدم تا دیگران زیبایی های دنیایم را میدیدند...Idea
پاسخ
 سپاس شده توسط حسین ترکی ، سلمان توکل
علی آقا دیر نیست؟ بعد از میانترم...؟
من طرح اولم رو تست کردم رفت. البته بر اساس آئین نامه های قبلی.
پاسخ
 سپاس شده توسط احسان نظری ، یونس شیخی چراغ ، علی رنود
سلام
مهندس علیزاده:اسفند ماه پارسال در مسابقات کرمان با حجت و احسان راندمان ۴۹۸ را ثبت کردیم تعجب می کنم اولین نفری که تماس گرفت و بهمون تبریک گفت خود شما بودید حالا...
در مورد راندمان ۶۸۰ هم ترجیح میدم سلمان خودش بگه.
در ضمن رکوردهای ثبت شده با جک را هیچ موقع نمیشه با بارگذاری دستی مقایسه کرد.
بگذریم برای من ارزش دوستی ها بیشتر از اینهاست پس دوستی را ترجیح میدم به چند عدد.موفق باشید. 
ترجیح می دهم با کفش هایم در خیابان راه بروم و به خدا فکر کنم

تا اینکه در مسجد بنشینم و به کفش هایم فکر کنم.
پاسخ
 سپاس شده توسط یونس شیخی چراغ ، حسین ترکی ، سلمان توکل ، علی رنود
با عرض سلام
جناب عظیمی عزیز یعنی شما که تو مسابقه داور بودید تو شهرکرد تو این رکورد سهیمید ؟ جالبه ها . خودتون دارید همه چی رو میبرید زیر سوال . مسابقات شهرکرد سازه سنگین 500 گرم بوده . رکورد هم به نام شما با 326 .
یک سوال از همه دوستان آیا منطقیه بگیم چون 500 گرم شما 326 زد پس 1000 گرم هم 652 میزنه و شما رکورد داره جهانید ؟ من فکر کنم یکم باید منطقی بود . ایشالا شما مسابقات جهانی بیاید یا تو سنگین ایران این رکورد رو بزنید تا ثبت شه . تو سازه راندمان هم همین طور .
در ضمن چرا نمیشه رکورد با جک رو مقایسه کرد ؟ خدمتتون عرض کنم که تو مسابقات سمنان که تمام دوستای شما از جمله جناب توکل بودن هم همین سازه رو من آوردم راندمان 610 زد با دست . اگه خاطرتون نیست از کسایی که تیکه هاشو با دست جمع میکردن بپرسید .
پاسخ
 سپاس شده توسط سلمان توکل ، یونس شیخی چراغ
خیلی خوبه مسابقات زنجان دوباره شروع شد بهتر اینه بیخیال کل کل بشیم زمانی میشه این رکورد ها رو مقایسه کنیم که مصالح تمامی تیم ها یکی باشه اون زمان میشه گفت رکوردار کی هست کی نیست.به نظر من مهم طراحی و اجراست است به نظر من رکوردار سازه راندمانی تیم علامه هست که با ماکارونی تک ایرانی راندمان علوم تحقیقات بالای 500 زدند و الباقی رکوردها با ماکارونی هایی است که دست هر کسی پیدا نمیشه.
همین جا به مهندس جاودانیان و علیزاده و عرفانیان هم تبریک میگم واسه مقام هایشان واقعا خوشحال شدم که مشهد هم یک قطب سازه ماکارونی شد.
پاسخ
 سپاس شده توسط علی رنود ، حجت الله صفرپور ، پویا صالحی
مهندس جاودانیان من توی طراحی اون سازه سلمان را کمک کردم و توی عدالت داوریم هم خودتون مسابقات بودید قضاوت با خودتون.من نگفتم ۵۰۰گرمش اینقدر زده پس ۱۰۰۰گرمش دوبرابر میزنه گفتم اگه از اون سازه راندمان بگیریم حدود ۶۸۰ میشه.در مورد مقایسه رکوردها با جک ودستی هم قضاوت با کاربران.
موفق باشید.
ترجیح می دهم با کفش هایم در خیابان راه بروم و به خدا فکر کنم

تا اینکه در مسجد بنشینم و به کفش هایم فکر کنم.
پاسخ
 سپاس شده توسط سلمان توکل
باز از اون حرفا میزنی محمد رضا شارعی . ماکارونی فیلیز و پاستا زارا و آنکارا پیدا نمیشه ؟ شما تو مشهد آنکارا پیدا نکردی ؟ پست زده بودی هر کی احتیاج داشت بیاد بگیره ؟
امیدوارم مسابقات راندمانی زنجان با محدودیت 3 برگزار شه تا با ماکارونی 3 میلی متر تک بیایم و ببینیم کی میخواد باز بهانه بیاره ؟
در ضمن مقام چهارم مشهد تو راندمان با تک ماکارون بود که 463 زد شما که باید خوب دیده باشی مهندس .
پاسخ
 سپاس شده توسط سلمان توکل
زنجان منتظر همه هستیم به امید دیدار همه دوستان.
پاسخ
 سپاس شده توسط علی رنود

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان